Linux vs. Windows

Viskas apie "Linux" distribucijas, *BSD bei MacOS operacinių sistemų šeimas bei kitas operacines sistemas
Divided
Posts: 924
Joined: Fri Jul 07, 2006 5:33 pm
Location: Vilnius

Postby Divided » Mon Jan 15, 2007 10:09 pm

Prifleiminot.

100 : 0

Mac OS laimi prieš Windows + Linux

O apie žaidimus nereikia išvis skiesti. Žaidimams yra konsolės. AK yra darbui.

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Mon Jan 15, 2007 10:11 pm

sakydamas, kad jų beveik niekas neturi turėjau omenyje savo pažystamus, o ne visa pasauli, tikrai pasaulinio mąsto apklausų nedarau, kas kokius OS turi jei ką 'ernetas" ...
:badgrin: :badgrin: :badgrin:
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Mon Jan 15, 2007 10:13 pm

Prifleiminot.

100 : 0

Mac OS laimi prieš Windows + Linux

O apie žaidimus nereikia išvis skiesti. Žaidimams yra konsolės. AK yra darbui.
Truputka, moderatoriai šeip galėtumėt iškirpti visa šita dialoga ir padaryti atskira temą kaip "langai" vs linux :)
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Mon Jan 15, 2007 10:15 pm

Ernetas, tame ir esm4 kad man ir patys žmonės ir pasiūlė tuos baltix nes nežinojau nuo ko pradėt nes jų tiek daug :D ir tada patys nemokėjo paaiškinti kaip pasijunkti internetą tiksliau atsakymas buvo: jei nemoki net intero pasijunkti tai linux netavo nosiai tad abandžiau ieškoti kažko pats, bet teko nusivilti ir padėti linux į šalį. Nesakau, kad linux'ais nesinaudoja niekas, bet tikrai yra daugiau "langų" vartotojų nei linuxu. :) Na ikalbėjaj dar kartą pabandyti linuxus, dbar mestelk linką kažko paprasto iš linux'u pradedančiajam ir jei man jie prilips tikrai paspausiu dešine :)
Matyt blogi žmonės tau pasiūlė (: . Baltix mano nuomone niekada nebuvo ir tikriausiai nebus geras produktas. Žiūrint kokiais laikais ir kokia bendruomenė tai gali būti, kad visai normalus buvo atsakymas.
Ar tau jie prilips tai priklausys tik nuo tavęs pačio. Reikia tam noro.
http://www.ubuntu.com
http://www.ubuntu.lt
Jeigu tik reikės pagalbos tai klausk vienoje iš tų nuorodų, CBL forume arba manęs.
sakydamas, kad jų beveik niekas neturi turėjau omenyje savo pažystamus, o ne visa pasauli, tikrai pasaulinio mąsto apklausų nedarau, kas kokius OS turi jei ką 'ernetas" ...
:badgrin: :badgrin: :badgrin:
O aš turėjau omenyje rajono, šalies apklausą. Tai parodytų, kad Linux vartotojai visgi išlieka nepastebėti tarp mūsų.
Last edited by Ernestas on Mon Jan 15, 2007 10:29 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Mon Jan 15, 2007 10:21 pm

Ernetas, tame ir esm4 kad man ir patys žmonės ir pasiūlė tuos baltix nes nežinojau nuo ko pradėt nes jų tiek daug :D ir tada patys nemokėjo paaiškinti kaip pasijunkti internetą tiksliau atsakymas buvo: jei nemoki net intero pasijunkti tai linux netavo nosiai tad abandžiau ieškoti kažko pats, bet teko nusivilti ir padėti linux į šalį. Nesakau, kad linux'ais nesinaudoja niekas, bet tikrai yra daugiau "langų" vartotojų nei linuxu. :) Na ikalbėjaj dar kartą pabandyti linuxus, dbar mestelk linką kažko paprasto iš linux'u pradedančiajam ir jei man jie prilips tikrai paspausiu dešine :)
Matyt blogi žmonės tau pasiūlė (: . Baltix mano nuomone niekada nebuvo ir tikriausiai nebus geras produktas. Žiūrint kokiais laikais ir kokia bendruomenė tai gali būti, kad visai normalus buvo atsakymas.
Ar tau jie prilips tai priklausys tik nuo tavęs pačio. Reikia tam noro.
http://www.ubuntu.com
http://www.ubuntu.lt
Jeigu tik reikės pagalbos tai klausk vienoje iš tų nuorodų, CBL forume arba manęs.
Na nežinau blogi ar ne, beti buvo mirc tautiečių darbas :D Štai jau siunčiu ubuntu 6.10 pažiūrėsim ar tikrai jie tokie išpuoselėti kaip tu sakai :) kad pagalbos reikės manau faktas kaip blynas tai ruoškis atsakinėti į daug klausimu :D
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Mon Jan 15, 2007 10:31 pm

Ne į temą: noriu paprašyti kai kurių asmenų išmokt cituot! Spauskit Atsakyti (be citavimo), jei nemokat - visiems bus geriau ir patogiau. Taip pat galmėtų kai kas kvailą parašą su velniažin kokio dydžio paveiksliuku susitvarkyt, o kai kam reiktų pasiskaityt knygą Kada ir kaip naudoti šypsenėles?.

O jei į temą, tai moralas toks: nevarykit ant Linux'ų jų normaliai nebandę. Per dešimt minučių OS galimybių nepamatysi.
Mac'ų vienas didžiulis minusas palyginti su Linux'ais yra tai, kad Mac OS yra uždarasis kodas. Aišku, sistema tai tikrai padaryta stebuklingai, jeigu jau žiūrint paprastom akim.
Kažkaip dar niekam mano parašas nėra užkliuvęs dėl tavęs vieno nemesiu! Jei kam pamaišys parašys į pm ir tada no probelem. O kas blogai su citavimu?
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

Divided
Posts: 924
Joined: Fri Jul 07, 2006 5:33 pm
Location: Vilnius

Postby Divided » Mon Jan 15, 2007 11:32 pm

Jau ne vienam užkliuvo. Tik kiti tikisi, kad pats susiprasi.

Tai, kad ar atviras, ar uždaras tas kodas ne esmė. Esmė pagrinde tik vartotojo sąsajoje. Nežinau ar IT pasaulyje įvyktų kažkas ypatingo Jobsui nutarus atskleisti kodą.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Tue Jan 16, 2007 3:54 pm

Ne nu jus vistiek esat kvailiai kurie nepripazysta kitu nuomones... Sakau paprastam vartotojui kuris naudoja kompa tik seip pazaist ir seip dar ka nors PILNAI uztenka Windows. Jei neuztenka prasom naudokit linux... Linux yra geresnis tik tuo kad galima labiau konfiguruot. Jus baikti suda malti irodinedami kad linux geresni... PAPRASTAM vartotojui Win per akis. Baigiam sia beprasme diskusija... Atrodot kaip tikri mazvaikiai... Nesuprantat esminio dalyko: kiekvienam pagal skoni ir poreikiu...

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Tue Jan 16, 2007 4:00 pm

visiškai sutinku su 'DemoN' šitas irodynėjimas kas geresnis yra visiškai beprasmis, tai kaip įrodyti kas skaniau: saldainis ar pyragaitis? :idea:
, beje to 'ernetas' tokio mąsto apklausų, kaip rajoninė ar visos valstybės nedarau, nes man tai neįdomu! :lol: :idea: :lol:
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

Divided
Posts: 924
Joined: Fri Jul 07, 2006 5:33 pm
Location: Vilnius

Postby Divided » Tue Jan 16, 2007 4:38 pm

Pats pradėjo, o dabar jau tipo beprasmė diskusija. Tai gal apsispręsk, nes pats atrodai kaip mažvaikis, DemoN.

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Tue Jan 16, 2007 4:48 pm

, beje to 'ernetas' tokio mąsto apklausų, kaip rajoninė ar visos valstybės nedarau, nes man tai neįdomu! :lol: :idea: :lol:
Chatori, aš neklausiau ar tau įdomu ar ne.
Ne nu jus vistiek esat kvailiai kurie nepripazysta kitu nuomones... Sakau paprastam vartotojui kuris naudoja kompa tik seip pazaist ir seip dar ka nors PILNAI uztenka Windows. Jei neuztenka prasom naudokit linux... Linux yra geresnis tik tuo kad galima labiau konfiguruot. Jus baikti suda malti irodinedami kad linux geresni... PAPRASTAM vartotojui Win per akis. Baigiam sia beprasme diskusija... Atrodot kaip tikri mazvaikiai... Nesuprantat esminio dalyko: kiekvienam pagal skoni ir poreikiu...
O mes sakom, kad dėl saugumo ir kitko neužtenka, o Linux užtenka. Linux nėra geresnis tik tuo, kad jį galima konfigūruot, winvaiki. Paprastam vartotojui Linux irgi per akis. Šiaip man tu atrodai toks :roll: .

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Tue Jan 16, 2007 7:46 pm

As pradejau bet noriu ir uzbaigti... Jus cia ribu nezinot. As tik bandziau zmogui paaiskinti jei jam uztenka win nera reikalo keisti i linux. Paprastam vartotojui kuris nera nei su linux nei win dirbes bus daug lengviau su Win butent as IR NORIU SITA DALYKA JUMS IRODYT.


P.S gal as ir keistas... Bet butent kuom?

CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Tue Jan 16, 2007 8:01 pm

nu ir man kazkada pakako langu taciau as kazkodel vistiek nuejau iki linux ir dabar galeciau sau lengvai zaisti L2 ant win bet kazkodel dabar bandau isirasyti ir ant linux ;)
Image

User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Postby Progmaker » Tue Jan 16, 2007 8:50 pm

Vyrai, daug ne į temą pridiskutavot ;/
Tiksliau - kas į temą, kas nelabai ;/
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Tue Jan 16, 2007 9:01 pm

Vyrai, daug ne į temą pridiskutavot ;/
Tiksliau - kas į temą, kas nelabai ;/
Progmaker tikiuos labai nepapiksi, kartais galima :? Šeip reikia padaryt kaip sakiau, visą šita sukelti į atskira temą windows vs linux


Return to “Linux, *BSD, MacOS ir kt.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron