Linux vs. Windows

Viskas apie "Linux" distribucijas, *BSD bei MacOS operacinių sistemų šeimas bei kitas operacines sistemas
User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 1:19 pm

Chatori, mum bendro sutarimo ir nereikią, nes jo niekad nebus!
O dėl svarių irodimų tai jų jau buvo pakankamai.
1. Ant linux greičiau veikia internetas.
2. Linux'suose atviras kodas (nors man tai dar nieko nesako)
3. Linux'ai daug kartu saugesni.
4. Win'ų aplinka gražesnė
5. Mažiau problemų ieškant programų
6. Mažiau problemų instaliuojant žaidimus/programas
kad internetas veikia greičiau ir linux'ai yra saugesni tai reikia sutikti, bet kad aplinka gražesnė ir mažiau problemu dėl programu tai nesutinku, man dėl programų ieškojimo ar instaliavimo problemų tikrai nėra, o dėl aplinkos tai čia jau kiekvienam pagal "skonį" sayčiau.
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Wed Jan 17, 2007 1:27 pm

msn ir skype linuxuose pas mane jau nuo senu laiku tupi, tai va demone
Image

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 1:27 pm

to 'ernetas' karas tikrai be pabaigos, nes nemanau, kad greitu metu kuri nors šeima gali "mirti", ir manau, jog mūsų ginčyjamasis tik gali pavirsi į dar didesni..., jei nori gali stoti ir kovoti už linux'us, bet tu negali paneigti windaus'ų paprastumo naudotis, dėl šito fakto juos ir renkasi didžiukis skaičius katik nusipirke PC ar šeip apie juos mažiau išmanančių žmonių, kuris yra augantis! ,nesakiau, jog profesionaliai ar vidutiniškai PC dirbančių žmonių skaičius nedidėja, bet jis yra visdėto mažas palyginti su namų vartotojais, kurie išnaudoja tik kelis procentus PC galimybių.
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Wed Jan 17, 2007 1:30 pm

nu linux su kokiu kde ar gnome yra tikrai paprastesnis negu windows pabandyk duoti du kompus viena su langais kita su linux zmogiui kuris nieko nesupranta apie kompus
Image

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 1:37 pm

nu galbūt tas paprastumas vėl visiems kitaip atrodo, nes man tai kitaip atrodo.., o beto jei ne windaus'ų paprastumas tai kaip tada paaiškintum windaus'u populiaruma?
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 2:19 pm

taip jų pasirodymas laiku ie vietoje jiems tikrai atnešė šlovės, net jei jie nebūtų paprasti, ir lengvai valdomi bei nuolat tobulinami net ir agresyvi kompanijos politika ar kažkas panašiaus nesugebėtų pasiekti šitokio window's populiarumo.
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 2:30 pm

klysti 'mula' nesūliau visiems jų naudoti ir nesakiau, jog jie patys papraščiausi!
bet, kad vieni iš paprasčiausiu tai galiu drąsiai teigti, o dėl naudojimo tai aš anksčiau šioje temoje rašiau, jog nesakiau, jog ši OS ar ši yra geresnė ir ją reiktu naudoti..., čia jau kiekvienam pagal taip sakant "skonį"!
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

Divided
Posts: 924
Joined: Fri Jul 07, 2006 5:33 pm
Location: Vilnius

Postby Divided » Wed Jan 17, 2007 2:32 pm

Ką reiškia pagal skonį? Taip išeina, kad žmonės pagal skonį renkasi ir žiguliuką arba ferari?

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 2:36 pm

nu žiguliukas arba ferrari tai manau būtų dėl turimų santaupų, nes jų kainos tai kaip diena ir naktis, OS tai juk ne pagal kainą renkiesi, o pagal tai su kuria tau mieliau ir patogiau dirbi. bent jau aš pagal tai ją renkuosi.
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

Divided
Posts: 924
Joined: Fri Jul 07, 2006 5:33 pm
Location: Vilnius

Postby Divided » Wed Jan 17, 2007 2:39 pm

Kodėl mašiną pagal santaupas? Nes negali pavogti? Na taip, Windows pavogti lengviau.

P.S. OS saugumas, stabilumas nėra skonio dalykai.

Bet šiaip visi turim sutikti, kad tinginiams arba laiko neturintiems žmonėms Linux netinka. Lygiai taip pat netinka ir Mac OS. Tiesiog tai yra žmonių grupė, kuri iki mirties naudos Windows. Nebent jie kainuos dešimtis tūkstančių ir neišeis nulaužti.
Last edited by Divided on Wed Jan 17, 2007 2:42 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 2:40 pm

nežianu kaip yra su visa tauta, bet aš paragavau abiejų ir sakau, jog man window'sai yra geriau. sakiau tai anksčiau ir galiu pasikartoti, jog šitas ginčas jau tavo beprasmis, nes abi pusės jau išsakė savo argumentus apie abi OS ir dabar tik sakome, jog mūsų naudojama OS yra geresnė, nieko panašiaus iš tikro nėra. abi jos yra geros tik kiekviena iš jų turisavo privalumu ir trūkumu. ir vartotojas turi pasirinkti, kurie privalumai jam yra svarbesni, pagal tai ir reiktu rinktis OS

gali ir mašina vogti jei labai nori, bet aš tai tokio ferrari tavo vietoje nevogčiau, nes nemaniau kad ilgai džiaugsiesi su juo... :lol:
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 3:16 pm

linux'us naudojau ne itin daug, kokius 3mėn., ir man jie nepatiko ir tiek, o apie programine įranga tai kodėl toks tikras, kad naudoju nelegalia?
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 3:23 pm

beto kai kurių programų nesuderinamumas ar žaidimų neveikimas ir pan., nu dar lnux'u aplinka pvz. man nepatiko man ir yra tas kritewrijus kodėl aš jų nenaudoju. man to pilnai pakako, kad aš juos pakeisčiau į window's.
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Wed Jan 17, 2007 3:49 pm

beto kai kurių programų nesuderinamumas ar žaidimų neveikimas ir pan., nu dar lnux'u aplinka pvz. man nepatiko man ir yra tas kritewrijus kodėl aš jų nenaudoju. man to pilnai pakako, kad aš juos pakeisčiau į window's.
Programų nesuderinamumas? Parodyk programą, kuri neturi geresnio analogo arba nepasileidžia per WINE? Nebent viena kita buhalterinės apskaitos programa, bet dabar šnekam apie paprastus vartotojus ir OS.
Aplinką galima konfigūruoti laisvai - daug labiau negu Windows. Ji gali būti bet kokia. Todėl atmetam tą tavo argumentą, nes tai yra absurdas.
Žaidimai man asmeniškai veikia beveik visi, kuriuos teko naudoti. Išbandyk Cedega. Man ji tikrai daug ką paleidžia.
linux'us naudojau ne itin daug, kokius 3mėn., ir man jie nepatiko ir tiek, o apie programine įranga tai kodėl toks tikras, kad naudoju nelegalia?
Mėnesiai nieko nesako, jeigu teigi, kad naudojai ne itin daug. Tai rodo, kad pats Linux'ų nesi išbandęs net tiek kiek tau galbūt reikia. Jis tikriausiai tiek pat tikras kaip ir tu apie mūsų naudojamas OS.
nežianu kaip yra su visa tauta, bet aš paragavau abiejų ir sakau, jog man window'sai yra geriau. sakiau tai anksčiau ir galiu pasikartoti, jog šitas ginčas jau tavo beprasmis, nes abi pusės jau išsakė savo argumentus apie abi OS ir dabar tik sakome, jog mūsų naudojama OS yra geresnė, nieko panašiaus iš tikro nėra. abi jos yra geros tik kiekviena iš jų turisavo privalumu ir trūkumu. ir vartotojas turi pasirinkti, kurie privalumai jam yra svarbesni, pagal tai ir reiktu rinktis OS
O tu iš viso bent nutuoki kokias OS aš naudoju namie? Tai iš kur gauni tokią teisę kalbėti apie mano naudojamą OS? Be to, kas sakė, kad mes jau išsisėmėme? To irgi negali teigti. Windows privalumų, kurių neturėtų Linux dar neteko čia matyti. Parašyk bent kelis.
nu žiguliukas arba ferrari tai manau būtų dėl turimų santaupų, nes jų kainos tai kaip diena ir naktis, OS tai juk ne pagal kainą renkiesi, o pagal tai su kuria tau mieliau ir patogiau dirbi. bent jau aš pagal tai ją renkuosi.
Nori pasakyti žmonės iš viso OS renkasi? Paprastas vartotojas laiko tai kas yra kompiuteryje, o ne tai kas paprasčiau ir geriau.
P. S. Po šito mano komentaro, spėju, tu parašysi, kad jeigu kompiuteryje Windows tai Linux blogiau, arba, kad jeigu vartotojas nieko nežino apie Linux tai Linux blogiau. Nesąmonė.
taip jų pasirodymas laiku ie vietoje jiems tikrai atnešė šlovės, net jei jie nebūtų paprasti, ir lengvai valdomi bei nuolat tobulinami net ir agresyvi kompanijos politika ar kažkas panašiaus nesugebėtų pasiekti šitokio window's populiarumo.
Ir kodėlgi jie nepasiektų tiek? Laisvai. Paprasčiausiai kompiuterius pirktume jau nebe su MS Windows OS, o su Linux ir mokykloje dirbtume su Linux, nes mokykla sudarytų pelningesnį kontraktą.
nu galbūt tas paprastumas vėl visiems kitaip atrodo, nes man tai kitaip atrodo.., o beto jei ne windaus'ų paprastumas tai kaip tada paaiškintum windaus'u populiaruma?
Aš tą jau aiškinau ;) .
bet tu negali paneigti windaus'ų paprastumo naudotis, dėl šito fakto juos ir renkasi didžiukis skaičius katik nusipirke PC ar šeip apie juos mažiau išmanančių žmonių, kuris yra augantis! ,nesakiau, jog profesionaliai ar vidutiniškai PC dirbančių žmonių skaičius nedidėja, bet jis yra visdėto mažas palyginti su namų vartotojais, kurie išnaudoja tik kelis procentus PC galimybių.
Tai, kad aš jį jau paneigiau :roll: .
Ir nieko nesvaik, kad pirkdami kompiuterį jie renkasi. Vartotojas renkasi dažniausiai kompiuterį, o ne OS. Windows pasirenka tik dėl tokių savybių kaip tavo - apie Linux nedaug arba visai nieko nežino.
kad internetas veikia greičiau ir linux'ai yra saugesni tai reikia sutikti, bet kad aplinka gražesnė ir mažiau problemu dėl programu tai nesutinku, man dėl programų ieškojimo ar instaliavimo problemų tikrai nėra, o dėl aplinkos tai čia jau kiekvienam pagal "skonį" sayčiau.
Ant Linux galima netgi tą pačią Windows aplinką įsimest, tai kaip čia dabar pagal skonį?
as cia instaliuoju LINEAGE2 kuri buvo sukurtas WINDOWS sitemai, kazin ar tau iskiltu problema bandant isirasyti amarok'a i windows?
Ir va Cheatlog man seip zaidimo bandyti isirasyti nereikia... Dazniausiai ant win man pavyksta is karto....
'Dažniausiai"... Tas daug ką sako.
Cheatlog nusipezi... Pats esu bandes internetas veikia taip pat. Nei greiciau nei leciau. Tik isjunk ant savo kompo su win nereiklaingas programas ir pan. Nes as abejoju ar tu ant linux turi msn ir skype ir dar velnia zino ko... Ir win tikrai NIEKADA neisnyks.
Ant Linux turiu MSN. Skype, ICQ, bet internetas žymiai greitesnis negu ant Windows XP Professional be jokių papildomų programų(naršyklė ta pati - MF). Apie WIndows išnykimą nieko nešnekėjau. Perskaityk dar kartą.
Pats vieną kartą sakai, kad turi būti sudiegtos, o jau kita kartą aiškini, kad tarp win nėra nieko sudiegta. Beto window'sus esu perinstaliaves ir žinau, kad ten nėra nei draiveriu nieko.
Aš daviau visiškai konkretų atvejų, bet tai kokį atvejį aš duodu nieko nekeičia jeigu rezultate gasuname tą patį - vartotojas greičiau išmoktų naudotis Linux. Bet iš tavo žodžių tokie dalykai nesimato.

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Wed Jan 17, 2007 4:18 pm

to 'ernetas'
nebematau prasmės su tavim ginčytis, nes tu nesupranti pasakymo 'kiekvienam pagal save' , čia yra karas kuriame šaudome tuščiais šoviniais... "DUOK DURNIUI KELIĄ VISTIEK JIS JO NERAS!!!"
:badgrin: :evil: :evil: :evil: :badgrin:
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS


Return to “Linux, *BSD, MacOS ir kt.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron