Linux vs. Windows

Viskas apie "Linux" distribucijas, *BSD bei MacOS operacinių sistemų šeimas bei kitas operacines sistemas
User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Linux vs Windows

Postby EdgeLuxe » Sun Jun 13, 2010 6:34 pm

Na manau jog ir taip atsakymas aiškus: Windows.
Tačiau jų naudotojų ratas mažėja, o Mac ir GNU/Linux didėja.

Windows praranda savo pozicijas.
Mano manymu jos visos mažai evoliucionuoja. Bet manau Linux kažkiek pakils, o Windows nusileis, bet vistiek turės didžiausią procentą.

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Linux vs Windows

Postby Artūras » Sun Jun 13, 2010 8:54 pm

Kokie Windows 18 :D
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Linux vs Windows

Postby EdgeLuxe » Sun Jun 13, 2010 8:57 pm

Kokie Windows 18 :D
Ne, aš nenormaliai klausiu ir provokuoju nesąmones?

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Linux vs Windows

Postby Artūras » Sun Jun 13, 2010 8:58 pm

Taigi sakau, kad Windows.. Tik velnias žino kokie bus išleisti tais metais..
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

neatspesi
Posts: 22
Joined: Wed Jun 02, 2010 8:49 pm

Re: Linux vs Windows

Postby neatspesi » Sun Jun 13, 2010 9:25 pm

Dominuos windows, o antrą vietą, manau, užims Linux distribucijos, mac'ai trečios vietoj ir kuo toliau, manau, tuo mažiau jų bus.. Dauguma pažengusių programuotojų/programišių naudos *BSD, kaip ir dabar.. Įdomu, kaip vystysis Haiku OS projektas..

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Linux vs Windows

Postby EdgeLuxe » Sun Jun 13, 2010 9:28 pm

Dar galbūt Chrome OS turės 1-4%, jeigu netbukai išpopuliarės.

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
Gamux
Posts: 836
Joined: Wed Jul 29, 2009 11:45 am
Location: VLN

Re: Linux vs Windows

Postby Gamux » Sun Jun 13, 2010 9:51 pm

Bet jei pazabos piratavima kazkaip, o tai teoriskai imanoma, tai windows naudotoju zenkliai sumazes, bent jau kaikuriuose regionuose. Nezinia kas pirmaus... Linux dideles galimybes, bet TIK tada kai atsiras tiek zaidimu kaip ant windows, nu kad butu lygus su lygiu, nes nuo geimeriu daug kas priklauso... Nesvarbu ant ko zaidi, svarbu zaist :lol: O Mac OS turbut bus paskutineje vietoje, nebent prades veikt ant pc, arba visi pereis prie Mac :mrgreen:
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3,10 Ghz/ DDR2 4GB Ram/nVidia GTX 460/HDD 750GB/ Windows Vista Ultimate 64Bit. Va kodel Vista geriau uz XpWindows.pps - 3.6 Mb )

UT8F
Posts: 15
Joined: Sat Jun 12, 2010 7:50 am

Re: Linux vs Windows

Postby UT8F » Sun Jun 13, 2010 9:55 pm

Na neatmeskim GNU/Linux varijanto.
Juk pastarieji sparčiai plinta, nrkalbant jog visose įmonėse ir šalyse vis pereinama prie atviro kodo.

Promus
Posts: 311
Joined: Mon Dec 29, 2008 4:19 pm
Contact:

Re: Linux vs Windows

Postby Promus » Tue Jun 15, 2010 6:41 pm

Man siap linux labiau patinka nei windows. Bent jau ubuntu tai tikrai paprasciau naudoti nei winodws. Taciau linux turi viena trukuma pradedantiesiams pakeisti gali beveik betka o atstatyti default-ne :D
O tau būtina rašyti tokiom didelėm raidėm?Aš kol kas regėjimo problemų neturiu :roll:
Image

Gerazzz
Posts: 492
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:48 am
Location: Kaunas
Contact:

Re: Linux vs Windows

Postby Gerazzz » Wed Jun 16, 2010 12:09 pm

Man siap linux labiau patinka nei windows. Bent jau ubuntu tai tikrai paprasciau naudoti nei winodws. Taciau linux turi viena trukuma pradedantiesiams pakeisti gali beveik betka o atstatyti default-ne :D
ogu

Zmogus nori isreiksti kaip jam tinka linux
Acer E1-522-3442 AMD Dual Core processor 1.4 GHz, AMD RADEON HD 8240 512 MB , 6GB RAM DDR3, 500 GB HDD WDC

Burzum
Posts: 13
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:18 am

Re: Linux vs Windows

Postby Burzum » Thu Jul 08, 2010 7:37 pm

Sveiki. Pradejau dometis linux, tai nusprendziau kaip ir pereiti. Siaip man ypac aktualu viskas kas su media. Man kompiuteris pagrinde muzikos irasinejimui, natu ir tabu uzrasinejimui ir zinoma su photo darbas. Esu nuzejes ubuntu studio. Idomu ar jis kokybiskas. Iki siol naudojau cubase 5 sekvenceri irasinejimui. O ant cubase 5 bugnu masina superior drummer 2 su the metal foundry samplu biblioteka. Ant linuxu tokie neis, bet abejoju ar yra kazkoks analogas, nes sitie bugnai laikomi geriausiais, naturaliausiai atkuria bugnu skambesi. Dar kita problema kad neveiks guitar pro 6. Idomu ar yra pakaitalu, o gal net pats guitar pro yra o gal net ir kad veiktu imanoma padaryti. Na ir pabaigai pas mane garso plokste ESI Maya 44. Draiveriai jai yra tik mac ir win. Tad ka tokiu atveju daryti? Zadejau instaliuotis mac, bet nusprendziau to nedaryti (ne tokiem kompam jie skirti). Galima sakyti isvaizda tik pamatai.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Linux vs Windows

Postby EdgeLuxe » Thu Jul 08, 2010 8:15 pm

Sveiki. Pradejau dometis linux, tai nusprendziau kaip ir pereiti. Siaip man ypac aktualu viskas kas su media. Man kompiuteris pagrinde muzikos irasinejimui, natu ir tabu uzrasinejimui ir zinoma su photo darbas. Esu nuzejes ubuntu studio. Idomu ar jis kokybiskas. Iki siol naudojau cubase 5 sekvenceri irasinejimui. O ant cubase 5 bugnu masina superior drummer 2 su the metal foundry samplu biblioteka. Ant linuxu tokie neis, bet abejoju ar yra kazkoks analogas, nes sitie bugnai laikomi geriausiais, naturaliausiai atkuria bugnu skambesi. Dar kita problema kad neveiks guitar pro 6. Idomu ar yra pakaitalu, o gal net pats guitar pro yra o gal net ir kad veiktu imanoma padaryti. Na ir pabaigai pas mane garso plokste ESI Maya 44. Draiveriai jai yra tik mac ir win. Tad ka tokiu atveju daryti? Zadejau instaliuotis mac, bet nusprendziau to nedaryti (ne tokiem kompam jie skirti). Galima sakyti isvaizda tik pamatai.
Tokiems darbams skirtos Mac OS X ir Windows operacinės. Linux čia dar atsilieka (yra aišku analogų, bet pats sakei, jog reikia kokybės). Šiaip galima įdiegti Mac OS X ir į paprastą kompiuterį, jeigu tik yra didelis noras, bet niekas visiškai pilno funkcionalumo ir pilno resursų išnaudojimo negarantuoja. (google: hackintosh)

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

Burzum
Posts: 13
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:18 am

Re: Linux vs Windows

Postby Burzum » Thu Jul 08, 2010 9:56 pm

Na bet ubuntu studio jau pirmas geras zingsnis. Jei toliau tobulins iskart pereisiu. O mac pro man jau per brangus. Win7 ima daug ramu ir zinoma ganetinai nestabili os. Dirbau su xp tai bedu nebudavo, bet daba naujas kompiuteris tai isirasiau win7 nes tik ji palaiko 4gb ram. Del hackintosho irgi masciau. Instaliuoti bandziau iATKOS - nepaleido, poto retaila - nepaleido, poto iDENEB - uzkrove obuoli poto krove krove kazka niekas nesikeite ir atsibodo laukti. Zesiu ka toliau pasiulis ubuntu studio.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Linux vs Windows

Postby EdgeLuxe » Thu Jul 08, 2010 10:02 pm

Na bet ubuntu studio jau pirmas geras zingsnis. Jei toliau tobulins iskart pereisiu. O mac pro man jau per brangus. Win7 ima daug ramu ir zinoma ganetinai nestabili os. Dirbau su xp tai bedu nebudavo, bet daba naujas kompiuteris tai isirasiau win7 nes tik ji palaiko 4gb ram. Del hackintosho irgi masciau. Instaliuoti bandziau iATKOS - nepaleido, poto retaila - nepaleido, poto iDENEB - uzkrove obuoli poto krove krove kazka niekas nesikeite ir atsibodo laukti. Zesiu ka toliau pasiulis ubuntu studio.
1) Windows 7 kilo iš senesnių OS ir nušlifuota gerai. Dėl nestabilumo čia jau tavo perdėta. Draiverių iš gamintojų ir pan. nestabilumas galbūt yra, bet ne pačios OS. Jeigu OS išleista neseniai, nereikia sakyti, jog ji yra nestabili.
2) Visos 64 bitų OS palaiko daugiau nei 2GB RAM`ų, tai būtų ir XP 64bit ir Vista ir 7 64bitų, bet XP 64 bitų rašytis nepatarčiau, nes čia nestabili jau pati OS :)
3) Dėl hackintošo. Yra šiaip -v (verbose boot) režimas, kuris parodo visą įsikrovimo procesą. Pasižiūrėk ties kuriuo punktu stringa ir "pagūglink" jį.
4) Windows ne "ima" daug RAM`ų, o kešuoja ten duomenis, kad veiktų greičiau. Windows 7`e gerai padaryta atminties valdymo sistema, todėl "Windows 7 žino geriau".

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Linux vs Windows

Postby Atlantas » Thu Jul 08, 2010 10:03 pm

Na bet ubuntu studio jau pirmas geras zingsnis. Jei toliau tobulins iskart pereisiu. O mac pro man jau per brangus. Win7 ima daug ramu ir zinoma ganetinai nestabili os. Dirbau su xp tai bedu nebudavo, bet daba naujas kompiuteris tai isirasiau win7 nes tik ji palaiko 4gb ram. Del hackintosho irgi masciau. Instaliuoti bandziau iATKOS - nepaleido, poto retaila - nepaleido, poto iDENEB - uzkrove obuoli poto krove krove kazka niekas nesikeite ir atsibodo laukti. Zesiu ka toliau pasiulis ubuntu studio.
Gali net nežiūrėti,
Duodu 200% kad ir vėl tau kas nors ne taip bus.
Tu tipiškas niurzga, ir nieko čia nepakeisi :D


Return to “Linux, *BSD, MacOS ir kt.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron