Mezon 4G Automatizavimas Linux terpėje.

Viskas apie "Linux" distribucijas, *BSD bei MacOS operacinių sistemų šeimas bei kitas operacines sistemas
User avatar
LinasXlr7
Posts: 42
Joined: Fri Aug 17, 2012 5:16 pm

Mezon 4G Automatizavimas Linux terpėje.

Postby LinasXlr7 » Sat Aug 18, 2012 7:21 pm

Žodžiu esu pripratęs prie windows. Noriu pereiti prie Linux sistemos. Bet bėda ta, jog tenai esu toks žalias, jog niekaip neina pasijungti mezon 4g interneto. Internete rašė žmonės kaip, bet va vėl bėda reikia programuoti ten. pusę darbo kaip ir padaryta, reikia tuos programų kodus surašyt, bet nežinau kur. Linux cmd neina išsikviest, manau ji ten vadinasi kitaip. Gal kas moka ir gali padaryt programėlę, kurią įdiegus į linux, iškart internetas veiks ir nereiks rankiniu būdu tuos kodus vedžiot. Tenai rašo taip:

Norint, kad automatiškai jungtųsi prie interneto įkišus modemą į USB portą, sukuriam failiuką /etc/udev/rules.d/60_madwimax.rules su tokiu turiniu:

# udev rules file for madwimax supported devices
SUBSYSTEM!=”usb|usb_device”, GOTO=”madwimax_rules_end”
ACTION!=”add”, GOTO=”madwimax_rules_end”# detach buggy disk
ATTRS{idVendor}==”04e8″, ATTRS{idProduct}==”6761″, ATTR{bInterfaceNumber}==”01″, RUN+=”/bin/sh -c ‘/bin/echo -n $kernel > /sys/$devpath/driver/unbind’”
ATTRS{idVendor}==”04e9″, ATTRS{idProduct}==”6761″, ATTR{bInterfaceNumber}==”01″, RUN+=”/bin/sh -c ‘/bin/echo -n $kernel > /sys/$devpath/driver/unbind’”
ATTRS{idVendor}==”04e8″, ATTRS{idProduct}==”6780″, ATTR{bInterfaceNumber}==”01″, RUN+=”/bin/sh -c ‘/bin/echo -n $kernel > /sys/$devpath/driver/unbind’”

# run madwimax
ATTR{idVendor}==”04e8″, ATTR{idProduct}==”6761″, RUN+=”/sbin/madwimax -qdo –ssid=@mezon.lt –exact-device=$attr{busnum}/$attr{devnum}”
ATTR{idVendor}==”04e9″, ATTR{idProduct}==”6761″, RUN+=”/sbin/madwimax -qdo –ssid=@mezon.lt –exact-device=$attr{busnum}/$attr{devnum}”
ATTR{idVendor}==”04e8″, ATTR{idProduct}==”6731″, RUN+=”/sbin/madwimax -qdo –ssid=@mezon.lt –exact-device=$attr{busnum}/$attr{devnum}”
ATTR{idVendor}==”04e8″, ATTR{idProduct}==”6780″, RUN+=”/sbin/madwimax -qdo –ssid=@mezon.lt –exact-device=$attr{busnum}/$attr{devnum}”

LABEL=”madwimax_rules_end”

Man čia per sudėtinga. ir tik internetas stabdo prie linux perėjimo. Suprasčiau jei būtų ne modemas o per kabelį jungtųsi tada tuos ip pats suvedu o čia vargas dabar.

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: Mezon 4G Automatizavimas Linux terpėje.

Postby Ernestas » Wed Nov 07, 2012 5:53 pm

O kurios dalies nesupratai? Tau tereikia sukurti failą su tokiu turiniu.


Return to “Linux, *BSD, MacOS ir kt.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron