Neveikia skaneris

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
nezinomas2
Posts: 146
Joined: Tue Jan 08, 2008 11:56 pm

Neveikia skaneris

Postby nezinomas2 » Wed Feb 27, 2008 6:10 pm

Zodziu problema tokia, kad pas drauga neveikia skaneris. Printeris, skaneris yra viename. Cia is naujesniu HP gaminiu. Viskas daroma pagal vadoveli. Instaliuojama is CD. Viskas atrodo gerai ir niekas nesipesa. Bet po instaliavimo skaneris tiesiog neveikia. Rodo, kad nera device. O printeris veikia, nes reikus ka atspausdinti is saito viskas buna gerai. OS windows XP. Sakau, gal kompe kazkaip paciam reikia susirasti prijungta printeri? Gal problema, kad kompas jo neranda. Printeris sveikas. Ijungimas USB. Jei kazka pamirsau parasyti - sakykite.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Neveikia skaneris

Postby RainmakerLTU » Wed Feb 27, 2008 8:11 pm

Oi tie skeneriai :) , parašyk modelį, paskaitinėsiu manualą.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

nezinomas2
Posts: 146
Joined: Tue Jan 08, 2008 11:56 pm

Re: Neveikia skaneris

Postby nezinomas2 » Thu Feb 28, 2008 1:05 pm

Modelis: HP photosmart 2575 all-in-one . Stai sitas nekadejus. :)

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Neveikia skaneris

Postby RainmakerLTU » Thu Feb 28, 2008 2:48 pm

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/manu ... uct=441240&

Jei linkas iš pirmo karto neužsikrauna, refrešink. Kiek supratau iš manualo, skaneris visiškai neveikti gali jei nepakrautas pilnai softas kompiuterio krovimo metu. Arba tam tikri komponentai uždrausti saugumo softo...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

nezinomas2
Posts: 146
Joined: Tue Jan 08, 2008 11:56 pm

Re: Neveikia skaneris

Postby nezinomas2 » Tue Apr 22, 2008 12:16 am

Noreciau sugristi prie apleistos temos ir siek tiek ja papildyti. Perskaiciau visa gida, kurio nuoroda dave RainMaker. Deja, mano problemos neisprende tas gidas. Vakar isbandziau perinstaliuoti printerio programa. Viskas pavyko gerai, nebuvo jokiu klaidu, atsirado iconos ir instaliavimas pasibaige gerai. pries visa tai atliekant nuosekliai dariau taip, kaip buvo aprasyta gide. Isjungiau virusine, programas, kaip skype ir panasiai. Po viso instaliavimo norejau isbandyti skeneri, bet jis vistiek neveikia. Kopijavimas veikia, spausdinimas taip pat. Bet skeneris kaip uzkeiktas. OS pas mane windows XP. Gal galima per windowsus rasti device skenerio? Nes nebezianu ka daryti. Pas zinova kolkas neina nunesti ir isitikinti ar jis veikia. Siaip jam metu nera. O kai ant printerio spaudziu: scan to.. tai raso, kad neaptiktas device. Nors USB veikia, kai noriu kazka is intero atsispausdinti. Gal iseina kazkaip is CD issitraukti skenerio device? Zodziu siulykite ir bandysiu.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Neveikia skaneris

Postby RainmakerLTU » Tue Apr 22, 2008 7:27 am

Skenavimo funkciją prakeikė pardavėjas...

:) nelabai jau atsimenu, lyg ir multifunkcinis įrenginys pas tave... eee... jei viską padarei pagal manualą, tada, jau tik remontas jam, manau padės, nes kitkas veikia, kas įdomiausia... O gal... O gal... jam reikia t.t. kompo konfigūracijos, t.y. antro servispako arba atvirkščiai - nereikia kaip tik... o gal kokia mikroschema atsakinga už įrenginio skenavimo funkciją yra nusprogusi... prisisvajoti kas gali būti negerai galima daug...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

EigirdD
Posts: 6
Joined: Mon Jan 22, 2018 12:05 pm

Re: Neveikia skaneris

Postby EigirdD » Mon Jan 22, 2018 12:17 pm

Sveiki, norėčiau truputį prikelti užmigusią temą. Matau, kad gaudotės skeneriuose, o aš tame esu visiškas nulis, kažkaip vis nesuspėju su greitai besivystančiomis technologijomis. Esmė ta, kad man tikrai reikia skenerio ir nesinori belekokio daikto pirkti, tačiau pinigų šiam pirkiniui irgi nežadu skirti daug pinigų. Daugiausia planuoju skenuoti dokumentus, retkarčiais man reikalingus straipsnius, planuoju naudoti ne tiek ir daug. Pas mane stovi lazerinis spausdintuvas, ar perkant skenerį spausdintuvo tipas turi reikšmės? Jeigu ne, gal kas patars, ar tinkamas šis skeneris: https://www.argbaltic.lt/skeneriai.html/ Brother ADS-2400N antras dešinėje? Šis variantas pats pigiausias iš visų siūlomų, tik ar geras? Gal kas turėtų laiko žvilgtelėti, būčiau labai dėkingas! ;)


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests

cron