Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
linksmuolis
Posts: 5
Joined: Tue Feb 11, 2014 10:10 am

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby linksmuolis » Tue Feb 11, 2014 10:18 am

Starter versija tiktu labiausiai. Nesenai teko 8.1 i netbooka rasyt (ram 2gb cpu 1core 1.6 Ghz) be antivirusines veikia gerai. Jei sugalvosi vis del to ultimate ar pro versijas rasyt (kiek suprantu kalbi apie win7) tada irases updates sustumi BUTINAI visus iki galo (nes kai naujinsis automatiskai kompu nelabai pasinaudosi) nenaudok chrome ir firefox (nes jie realiai yra ram siurbliai) geriausiai tiktu opera arba ie. Apie antivirusine normalia net negalvok, naudok microsoft essentials bent resursu sutaupysi ir turesi siokia tokia apsauga. Sekmes.

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Robitt » Wed Feb 12, 2014 12:59 am

Starter versija tiktu labiausiai. Nesenai teko 8.1 i netbooka rasyt (ram 2gb cpu 1core 1.6 Ghz) be antivirusines veikia gerai. Jei sugalvosi vis del to ultimate ar pro versijas rasyt (kiek suprantu kalbi apie win7) tada irases updates sustumi BUTINAI visus iki galo (nes kai naujinsis automatiskai kompu nelabai pasinaudosi) nenaudok chrome ir firefox (nes jie realiai yra ram siurbliai) geriausiai tiktu opera arba ie. Apie antivirusine normalia net negalvok, naudok microsoft essentials bent resursu sutaupysi ir turesi siokia tokia apsauga. Sekmes.
Windows 7 ultimate esu perrašinėjęs jau ne kartą, ir puikiai žinau kad tu update jis siunčiasi po instaliacijos nemažai. Ir žinoma kad reikia laukti, nes stabilumo garantas. Bet ne tame man klausimas. Klausimas tame ar man apsimoka dabar rašyt savo kompui Windows 7 Ultimate, kai ankstesniame poste rašiau, kad ant panašaus kompo stabdis buvo. Todėl galvosūkį ir turiu, kad jau šių metų 04.08 XP palaikymas baigiasi, o mano OS dabar yra XP, ko pasekoje mano kompas dabartinis su XP dirba stabiliai ir patikimai. Ir funkcijų daugiau nei Windows starteryje (O gal asš klystu? Nesenai puskei perrašinėjau Starterį, nelabai jau ten ir gilinausi į tas visas jos galimybes), o gal kažkas panašaus bus kaip Win XP, bet palaikymas gamintojo bus juk garantuotas. Ką jūs manote?

Ko man reikia iš kompo ir OS:
Kad būtų stabilumas;
Kad kompiuteris dirbdamas, pasikraudamas, atversdamas programas, instaliuodamas jas, "nemiegotų" arba kas ant Win XP sakykime dirba greičiau, o nei ant kokios kitos OS.
Nepakenču, kai kompas atrodo turi apsukų pakankamai, bet dirba labai lėtai, ir nors tu su Ccleaneriu valai, ir diska defgragmentuoji ir t.t. (Žodžiu kad nebūtų darbas su kompu nervų karas, ko dabar nereikia nervintis, nes XP man tinkamai dirba ir funkcionuoja. Bet... nėra nieko amžina... )
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

linksmuolis
Posts: 5
Joined: Tue Feb 11, 2014 10:10 am

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby linksmuolis » Tue Feb 18, 2014 8:50 pm

kai kompas atrodo turi apsukų pakankamai
neturi. Todel ir siulau tik starter versija.

User avatar
nijunis
Posts: 11
Joined: Thu Feb 13, 2014 3:15 pm

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby nijunis » Fri Mar 07, 2014 10:06 pm

Sveiki, pirmą kart įsirašiau windows 7 po XP ir nėra garso. Prie garso kolonėlės ikonos yra baltas iksiukas raudoname apskritime, o užvedus pelės rodyklę virš jos užsidega užrašas "No speakers or headphones are plugged in", nors jos prijungtos (bandžiau ir su ausinėm, ir su kolonėlėm). Iš pradžių galvojau kad bėda su windowsais, tai pabandžiau perašit windous 8, bet ta pati problema. Dabar vėl įsirašiau W7, pagooglinau ir supratau, kad daug kas tokią problemą turėjo. Išbandžiau per google ir youtube daugybę pamokų kaip tai sutvarkyt, bet niekas nepadėjo.
Ką bandžiau daryt:
Perinstaliuot windowsus.
Rašyt draiverius iš CD, siųstis iš plokštės gamintojos svetainės (msi.com), siųstis iš garso draiverių svetainės (realtek.com).
Įrašinėt pats, leidau siųstis windowsams.
Žaist su įvairiais nustatymais.
Siųstis visus windowsų updatus.
Mano mot. plkšt. msi h81m-p33.
Gal žinot kas galėtų būt?
Ačiū

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby arnie » Mon Mar 10, 2014 12:29 pm

Bandyk pasileisti koki linux live cd pvz. ubuntu ir pasiziurek ar jis neras garso jei neras gali buti kas nors su garso ploksteje sugede ir ja teks taisyti arba ne ta eile surasei draiverius bandyk pirma interneto draiveirus rasyti ir tik tada audio dar gali bandyti kad windai patys ieskotu nezinomo irenginio draiveriu ieskotu internete . :roll:
Image

User avatar
nijunis
Posts: 11
Joined: Thu Feb 13, 2014 3:15 pm

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby nijunis » Mon Mar 10, 2014 3:15 pm

Bandyk pasileisti koki linux live cd pvz. ubuntu ir pasiziurek ar jis neras garso jei neras gali buti kas nors su garso ploksteje sugede ir ja teks taisyti arba ne ta eile surasei draiverius bandyk pirma interneto draiveirus rasyti ir tik tada audio dar gali bandyti kad windai patys ieskotu nezinomo irenginio draiveriu ieskotu internete . :roll:
Bandžiau visus tavo išvardintus budus, bet nepadėjo. O su ubuntu, gera mintis, reiks pabandyt.

User avatar
nijunis
Posts: 11
Joined: Thu Feb 13, 2014 3:15 pm

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby nijunis » Mon Mar 24, 2014 12:25 pm

Žodžiu, išbandžiau turbūt viską, jeigu tai ne mechaninis mot. plokštės gedimas tada net neįsivaizduoju kas galėtu dar būt.
Gal kas norėtų pažiūrėt per Teamveawer ar panašią programą? Tam kas išspręstų problemą tikrai atsilyginčiau.

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Robitt » Mon Apr 14, 2014 9:52 pm

Va isirasiau Win7 Home premium (originalius) ant sito kompo. Sudejau 500 Lt, bet dabar jau jis dirba su Win 7 kaip reikiant.
CPU: Intel Core Quad 6600, 2.40 GHz;
RAM: 4 x 1024 MB (4 GB);
HDD: 320 GB;
PSU: 650 W;
VGA: GF6200LE;
MB: Intel D975XBX2;

Ir kur turejau ta pirma kompa, kur klausiau ar verta Win7 diegti i ji, susidariau vaizda, kad Win 7 ant sito kompo nebutu gerai man veike. O kai atnaujinau viska is pagrindu - efektas matosi didziulis :)
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests

cron