Kaip perrašyti Windows

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Sat Mar 31, 2007 1:08 pm

BOOT INTO INSTALL, FULLY UNNATTENDED, NO SERIAL NEEDED
Jokio serialo nereikės.

User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Sat Mar 31, 2007 5:02 pm

Pokštininkas (:

User avatar
Anarchy
Posts: 581
Joined: Tue Feb 20, 2007 2:09 pm
Location: London

Postby Anarchy » Wed Jun 06, 2007 11:33 pm

Vat ir man šis tas įdomu,sakykim mano Windowsai C diske ir aš atsisiunčiau naujus Windows ir reik man juos dabar išsikept su Nero kaip bootable image (ko per Nero express neleidžia nes prašo flopiko) ir sakykim turiu aš jau išsikepes tą diską ir man reik visu pirma C diską formatuot,kad jis tuščias liktu?..Nes kai perrašinėjau man neleido formatuot o tik repair arba į kitą particiją rašyt...Jei suformatuosiu tai nebebus jokių Windows tai iškart kompas streikuos ir išsijungs?..Tai tada liks tik Firs boot device-CD-ROM?
Gigabyte P31 DS3L,Intel C2D E6400 2.8Ghz,DDR2 2GB (2x1GB 700Mhz),ATI Radeon 4830,300GB HDD,Creative Audigy SE 24-bit,600W,Windows 7 Ultimate 32-bit...gyvenam..
http://www.ogame.org Universe 15!

maksas
Posts: 586
Joined: Thu May 24, 2007 12:48 pm

Postby maksas » Thu Jun 07, 2007 1:15 am

Vat ir man šis tas įdomu,sakykim mano Windowsai C diske ir aš atsisiunčiau naujus Windows ir reik man juos dabar išsikept su Nero kaip bootable image (ko per Nero express neleidžia nes prašo flopiko) ir sakykim turiu aš jau išsikepes tą diską ir man reik visu pirma C diską formatuot,kad jis tuščias liktu?..Nes kai perrašinėjau man neleido formatuot o tik repair arba į kitą particiją rašyt...Jei suformatuosiu tai nebebus jokių Windows tai iškart kompas streikuos ir išsijungs?..Tai tada liks tik Firs boot device-CD-ROM?
Kaip tai neleido formatuot? Gal nemokate to daryti, tai taip ir sakykite :)
Kada suformatuojate kietą diską, jis lieka tuščias, jokių windowsų, ar šmidowsų ir negali ten likti. Tam ir yra formatavimas, kad ištrinti viską.
Firs boot device-CD-ROM bus tuo atveju, jei taip nustatyta BIOSe. Jei ne, reikės nustatyti pačiam.

User avatar
Anarchy
Posts: 581
Joined: Tue Feb 20, 2007 2:09 pm
Location: London

Postby Anarchy » Thu Jun 07, 2007 1:24 am

Na tai taip per BIOS'ą aš taip ir nustatau...Su formatavimu tai tiksliau leido formatuot,bet tik D particiją,o aš norėjau,kad rašytu į C kurioje dar buvo windowsai,aš čia norėjau kad formatuotu kai CD pasileidau jau setup...Galėjau taip dar įjungus suformatuot,bet po to iškart kompas jungiasi lauk,jo?Nes windowsus ištrina iš C particijos tada...

P.S.Gal kas galit pasiūlyt kokią programą si kuria būtu galima iškepti image Windows XP?Nes Nero man nenori įsirašyti,tą InCD bando išjungt ir niekaip neišjungia...Ir negali tęst įrašymo... :?
Last edited by Anarchy on Thu Jun 07, 2007 1:42 am, edited 1 time in total.
Gigabyte P31 DS3L,Intel C2D E6400 2.8Ghz,DDR2 2GB (2x1GB 700Mhz),ATI Radeon 4830,300GB HDD,Creative Audigy SE 24-bit,600W,Windows 7 Ultimate 32-bit...gyvenam..
http://www.ogame.org Universe 15!

maksas
Posts: 586
Joined: Thu May 24, 2007 12:48 pm

Postby maksas » Thu Jun 07, 2007 1:29 am

Na tai taip per BIOS'ą aš taip ir nustatau...Su formatavimu tai tiksliau leido formatuot,bet tik D particiją,o aš norėjau,kad rašytu į C kurioje dar buvo windowsai,aš čia norėjau kad formatuotu kai CD pasileidau jau setup...Galėjau taip dar įjungus suformatuot,bet po to iškart kompas jungiasi lauk,jo?Nes windowsus ištrina iš C particijos tada...
Rašyt išmok. Nieko nesupratau.

User avatar
Anarchy
Posts: 581
Joined: Tue Feb 20, 2007 2:09 pm
Location: London

Postby Anarchy » Thu Jun 07, 2007 1:48 am

O tai kas neaišku?..Žodžiu restartavau kompa,pasileido setup Windows XP tada man parinko particiją į kurią galima rašyt Windows nes C diske jau buvo OS o aš pvz norėjau,kad an tuo pačiu leistu pasirinkti C particiją ją tuo pačiu kad suformatuotu ir tada iškart rašytu OS bet turbūt dėl to kad C diske jau buvo OS man C pasirinkt neleido tai man tiesiog reik žinot kaip geriau viską daryt,ar dar kompui veikiant OS suformatuot C diską,tada restartuot ir setup pasileist ar kaip?..
Gigabyte P31 DS3L,Intel C2D E6400 2.8Ghz,DDR2 2GB (2x1GB 700Mhz),ATI Radeon 4830,300GB HDD,Creative Audigy SE 24-bit,600W,Windows 7 Ultimate 32-bit...gyvenam..
http://www.ogame.org Universe 15!

eWizard
Rašytojas
Posts: 1283
Joined: Thu May 31, 2007 6:39 pm
Contact:

Postby eWizard » Thu Jun 07, 2007 2:04 am

Kai duoda rinktis, kur rašyti OS, tai pasirink C diską ir ištrink (paspausk D raidė). Po to tavęs paklaus ar tikrai nori, reikės kažką paspausti (rodos, R raidę).
Toliau nieko ypatingo neturėtų būti.


Gal pagelbės:
http://theeldergeek.com/xp_home_install_-_graphic.htm
Image

maksas
Posts: 586
Joined: Thu May 24, 2007 12:48 pm

Postby maksas » Thu Jun 07, 2007 10:24 am

O tai kas neaišku?..Žodžiu restartavau kompa,pasileido setup Windows XP tada man parinko particiją į kurią galima rašyt Windows nes C diske jau buvo OS o aš pvz norėjau,kad an tuo pačiu leistu pasirinkti C particiją ją tuo pačiu kad suformatuotu ir tada iškart rašytu OS bet turbūt dėl to kad C diske jau buvo OS man C pasirinkt neleido tai man tiesiog reik žinot kaip geriau viską daryt,ar dar kompui veikiant OS suformatuot C diską,tada restartuot ir setup pasileist ar kaip?..
Na, vistiek nesupratau, bet paklausiu kitaip. Jūs Windows iš kur įrašinėjate, iš C disko, ar iš kompakto?

User avatar
Anarchy
Posts: 581
Joined: Tue Feb 20, 2007 2:09 pm
Location: London

Postby Anarchy » Thu Jun 07, 2007 12:35 pm

O tai kas neaišku?..Žodžiu restartavau kompa,pasileido setup Windows XP tada man parinko particiją į kurią galima rašyt Windows nes C diske jau buvo OS o aš pvz norėjau,kad an tuo pačiu leistu pasirinkti C particiją ją tuo pačiu kad suformatuotu ir tada iškart rašytu OS bet turbūt dėl to kad C diske jau buvo OS man C pasirinkt neleido tai man tiesiog reik žinot kaip geriau viską daryt,ar dar kompui veikiant OS suformatuot C diską,tada restartuot ir setup pasileist ar kaip?..
Na, vistiek nesupratau, bet paklausiu kitaip. Jūs Windows iš kur įrašinėjate, iš C disko, ar iš kompakto?
Kadangi man per Neor Express Booteble Data Disc padaryt neišėjo tai paprastai įrašiau ir tada tiesiog pabandžiau pasileist windows setup iš F disko,viskas pasileido ir kai ten pradėjo kopijuot visokius failus restartavo kompą ir paleido windows xp setup,tada parode kad aš turiu OS C diske ir,kad tik galiu jai repair daryt arba rašyt nauja OS į D diską,fsio...Tai dariau repair...

Gal dar galėtum pasiūlyt kokią programa su kuria išeitu pasidaryt Boot CD?Ner Nero man kažkodėl neisirašo,bando tą InCD išjungt ir kaip ir pakimba ten...
Gigabyte P31 DS3L,Intel C2D E6400 2.8Ghz,DDR2 2GB (2x1GB 700Mhz),ATI Radeon 4830,300GB HDD,Creative Audigy SE 24-bit,600W,Windows 7 Ultimate 32-bit...gyvenam..
http://www.ogame.org Universe 15!

maksas
Posts: 586
Joined: Thu May 24, 2007 12:48 pm

Postby maksas » Thu Jun 07, 2007 1:15 pm

Iš C disko, C disko NESUFORMATUOSI. Tai gali padaryti tik užkrovus kompiuterį iš kito disko, arba CD.
Kaip pasidaryti bootinį CD, patarimų pilnas internetas, netingėk pats pasieškoti. Neklausinėk to, ką pats gali be vargo susirasti. :)
http://www.winliet.com/download/xp_sp2_cd.pdf

User avatar
Anarchy
Posts: 581
Joined: Tue Feb 20, 2007 2:09 pm
Location: London

Postby Anarchy » Thu Jun 07, 2007 1:39 pm

Esmė dar tame kad man nero neisirašo,o tne reikalauja Nero 6 o man net dabar tas setup yra pakibes nes bando tą InCD išinstaliuot ir niekas nesidaro..
Gigabyte P31 DS3L,Intel C2D E6400 2.8Ghz,DDR2 2GB (2x1GB 700Mhz),ATI Radeon 4830,300GB HDD,Creative Audigy SE 24-bit,600W,Windows 7 Ultimate 32-bit...gyvenam..
http://www.ogame.org Universe 15!

User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Thu Jun 07, 2007 1:48 pm

O tu bent bandei tiesiog iškepti tą atvaizdą kaip paprastą CD be jokių ten bootable ir užkrauti jį iš BIOS?

maksas
Posts: 586
Joined: Thu May 24, 2007 12:48 pm

Postby maksas » Thu Jun 07, 2007 1:50 pm

Tai naudok kitą programą, ne nero. Jų šimtai. Kad ir šitą.
http://www.magiciso.com/tutorials/miso- ... ble-cd.htm
Dar, ar tu tuos windowsus atsisiuntei ISO formatu? Jeigu atsisiuntei disko atvaizdą, tai darai burn image to cd ir bus bootinis.

User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Thu Jun 07, 2007 1:51 pm

Ne visada ir tas pats ISO būna bootinis.


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests

cron