Mano paskutinis nupirktas ''Patarejas'' nes...

Turite nusiskundimų ar pasiūlymų dėl žurnalo ar forumo veiklos? Rašykite!
User avatar
tazmanas
Posts: 172
Joined: Sun Oct 15, 2006 3:48 pm

Mano paskutinis nupirktas ''Patarejas'' nes...

Postby tazmanas » Wed May 27, 2009 6:03 pm

3/2009 (16) geguze-birzelis sis numeris yra paskutinis kuri nusipirkau. Nusivilimas CBL patareju. Kodel?

Visos programos yra nemokamos, ir laisvai yra prieinamos intike, dauguma programu kurios siulo CBL susijas su internetiniu rysiu, taigi kodel paprasciausiai nepripumpuoti sau naujausia versija is gamintojo puslapio, o ne pirkti zurnalo kuriame bus senesne siai dienai versija, juolab cbl labai reklamuotas http://www.filehippo.com/latest/ beveik visa tai turi. Nupirkes zurnala (kas karta) randu tas pacias programas tik naujasne versija, bet pas mane pc jau yra dar naujasne versija nei siulo naujas numeris.

Is viso zurnalo (kas karta) issirenku tik maksimum 2-3 naudingas sau nemokamas programas kurias naudoju gal pora kartu per savaite. Baigesi tuos dienos kai cbl priviliodavo pirkejus dovanomis, mokamomis programomis uz kurias pats mokedavo uz licenzijas. Net sitame numeryje mus bandoma nustebinti google zemes rutuliu, ar skype 4, kuriais jau nuo zemos laiku naudojausi.

Nusimines del 2008 metu arxyvo padalinimo i 2 dalis, praetais metais kazkodel visi numeriai tilpo i 1 cd, si karta padalinama i 2 kartus, kad mes pirktume dar viena karta, tureti abi dalis. Ne paslaptis kad trekeriose yra tie zurnalai pdf formatu, gal kokybe ten blogesne, taciau nereikia laukti kitu metu =/

Sio metu kai salyje sunku su finansais 7.5lt uz zurnala, kuris skirtas namu seimininkems, ar pensininkams, ir kai kas karta zurnalo puslapiu skaiciu mazinama, si kaina tampa tiesiog nebelogiska uz toki produkta, nera uz ka moketi net tu litu. Paziurekite sio numerio lapu kokybe - jie plonesni, blogesnes kokybes, pirma karta matau toki plona ir blogios kokybes lapus, norejes atsargiai nuplesti cd, del plonumo kiaurai lapas buvo nuplestas. Jau tuose vietose kur budavo visa laika reklamos jau ideta zmoniu laiskai, ir zaidimo aprasymas, taupoma net tose vietose.

Atsirado zurnalai konkurentai kurie siulo panasus produktus uz mazesne kaina.

Taigi nuspriandziau nebepirkti (o anksciau net numeravau, turiu visus diskus) zurnalo del 2-3 nemokamu programu, kurie ir taip buna tuo metu naujasnes versijos.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Mano paskutinis nupirktas ''Patarejas'' nes...

Postby Atlantas » Wed May 27, 2009 6:12 pm

Viskas gerai,tik visą šitą tekstą nukopijuok,ir siųsk tiesiai į redakciją.Forumas su redakcija nieko bendro neturi ;)

User avatar
cityzeen
Posts: 42
Joined: Tue Feb 10, 2009 3:12 pm

Re: Mano paskutinis nupirktas ''Patarejas'' nes...

Postby cityzeen » Wed May 27, 2009 6:33 pm

Aš tai niekad neperku Patarėjo nebent perku tik ta paprasta computer bild.

User avatar
tazmanas
Posts: 172
Joined: Sun Oct 15, 2006 3:48 pm

Re: Mano paskutinis nupirktas ''Patarejas'' nes...

Postby tazmanas » Wed May 27, 2009 8:31 pm

Turite nusiskundimų ar pasiūlymų dėl žurnalo ar forumo veiklos? Rašykite!
turejau tokia minti, bet vis del to susijes forumas su redakcija, na Fanaz tarkim galetu perduoti sio laisko turini redakcijai. gal ir as jiems tiesiai parasysiu

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Mano paskutinis nupirktas ''Patarejas'' nes...

Postby Akulla » Wed May 27, 2009 8:33 pm

kam pirkti, jei viskas nete gali rasti :)
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Mano paskutinis nupirktas ''Patarejas'' nes...

Postby Ezeras » Mon Jun 01, 2009 12:12 pm

Forumas nieko bendro neturi su Computerbild ir jo patarajais. Turit skundų rašykit į redakciją.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz


Return to “Pasiūlymai ir skundai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron