Žurnalas Computer Bild Lietuva. Jūsų nuomonės ...

Turite nusiskundimų ar pasiūlymų dėl žurnalo ar forumo veiklos? Rašykite!
Stalker
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:16 pm
Location: Vilnius
Contact:

Žurnalas Computer Bild Lietuva. Jūsų nuomonės ...

Postby Stalker » Wed Aug 30, 2006 10:47 pm

Na va tema yra. Skundžiamės ir gal giriame šiek tiek. :rolleyes:

Mano nuomonė:

Giriame:
Visų pirma gal pagirsiu žurnalą tuo, kad jis nors ir konkuruoja su kitais žurnalais jo kaina nekyla.
Beto kartais (tik kartais) būna naudingų programų testai. Kartais galima pasinaudoti patarimu.

Peikiame:
Na jau fotoaparatų testų buvo gal kokie 4. Manau tas pats kartojasi. Pasikartojo ir kitų testų. Apie daug ką aprašoma minimaliai. Galėtų būti daugiau info.

Patarimas:
Pastorinkit žurnalą, nesvarbu, kad kaina kils. Svarbu žinios.
Kaip sako Progmaker "Knowledge is power". :yawinkle:

User avatar
Liepaite
Posts: 656
Joined: Thu Jul 06, 2006 1:23 pm
Contact:

Postby Liepaite » Thu Aug 31, 2006 7:57 am

Žurnalas skirtas visai naujokams...
Tenai man įdomiausia paskaityti: Naujienas, programų testus ir web-kampelį. Kartais kai būna kokia įdomi ir NAUJA tema.
Nepatinka: Kad kartais pasikartoja informacija...

O šiaip kartų sudėjus žurnalas visai nieko :] Perku kiekvieną mėnesį
[...Ir kai pažvelgiam į žvaigždes, viena jų juokias.]
Image Image Image

Divided
Posts: 924
Joined: Fri Jul 07, 2006 5:33 pm
Location: Vilnius

Postby Divided » Thu Aug 31, 2006 4:59 pm

Nesiskundžiu niekuo.

Jau ilgai vartau CBL žurnalus ir žinau už ką moku. Jei žurnalas būtų brangesnis nei 4 Lt, tiek nemokėčiau.

Visiškai nenoriu, kad rašytų pažengusiems, nes tuomet man CBL taptų visiškai nebeįdomus. Kuriem galam man, būsimam istorikui, reikia žinoti pavyzdžiui kaip per komandinę eilutę redaguoti tarkim registrus. Čia ne pats geriausias pavyzdys, bet vis tiek.

Tačiau, labai sveikinčiau, jei žurnalas kad ir vieną puslapį kiekviename numeryje skirtų pažinčiai su Linux. Kuo toliau, tuo labiau ši sistema tampa draugiškesnė net ir pradedančiajam vartotojui. Lietuvos žmonės nėra tokie turtingi, kad galėtų įpirkti Windows. Todėl, žurnalas netiesiogiai, tačiau skatina piratavimą. Redakcijos atsakymas, jog Linux yra nepopuliarūs nėra tikras argumentas. Jei visuomenė būtų supažindinta su Linux, atsirastų ir populiarumas.

Tiek minčių. Jei ką sugalvosiu, parašysiu dar.

THUG-LIFE
Posts: 208
Joined: Sun Jul 09, 2006 2:33 pm
Location: East Side DETROIT

Postby THUG-LIFE » Thu Aug 31, 2006 5:03 pm

Man tai jau dabar po truputi jis darosi nebeidomus.
THUG-LIFE - The Hate U Give Little Infants ***** Everybody

User avatar
ALEX-GSM
Posts: 75
Joined: Tue Jul 25, 2006 4:31 pm
Location: Klaipėda

Postby ALEX-GSM » Thu Aug 31, 2006 10:16 pm

Geras žurnalas, tačiau trūkumų ir aš pastebėjau:
1.Žaidimų skyrelije kartais man nepatinka kaip įvertna žaidimus. Pvz.: žaidimo TOCA RD3 trūkumas yra vidutiniška grafika, bet aš taip nemanau, grafika visai gera ir tai tikrai ne trūkumas.
2. Naujienos kartais būna labai pasenusios.
3. Kartais naujas numeris būna monotoniškas palyginus su ankstesniu.
Tačiau aš į šiuos trūkumus žiūriu optimistiškai:
1. tai ne žurnalas apie žaidimus.
2.naujienas aš sužinau tam tikrose puslapiose, tačiau ne visas ir vistiek įdomu paskaityt naujienų skyrelį.
3. PX :yawinkle:
Aš išvis šį žurnalą pradėjau pirkt atsitiktinai. Syki reikėjo Windows perinstaliuot, o aš gerai nemokėjau, dar be to tada interneto neturėjau ir negalėjau pasiskaityt apie tai. Tuo metu kaip tik buvo išėjąs CBL su pagrindine tema kurioje plačiai buvo rašoma apie Windows instaliacija ir tėvas man tą žurnalą nupirko netikėtai. Po to karto aš dar nepraleidau nei vieno CBL numerio. Iki tol kitų žurnalų neskaičiau, tačiau teko vartyt NKTV ir Kompiuterija ir manau, kad CBL geriausias
acer TravelMate 5520G: AMD Turion 64 X2 Mobile Technology TL-58 (1,9 GHz, 2 x 512 KB L2 Kache), Up to 1024 MB ATI Mobility Radeon HD 2400 XT Hyper Memory, 2GB DDR2, 160 GB HDD + 320 GB APACER portable HDD, Windows 7 Ultimate

smallman
Posts: 227
Joined: Thu Aug 24, 2006 1:36 pm
Location: Šilale
Contact:

Postby smallman » Thu Sep 14, 2006 2:42 pm

CBL geras tuo, kad daug dėmesio skiria praktiniam darbui su kompiuteriu. Kiti žurnalai nelabai gali tuo pasigirti. Tarkim Kompiuterija savo egzistavimo pradžioje tikrai daug dėmesio skyrė pačiam darbui su kompiuteriu, o vėliau tarsi pamiršo tokius vartotojus ir pagrindinė sritis tapo moksliniai straipsniai. Aišku tai nėra blogai, o atvirkščiai, puiku. Gerai kai skaityrojai gali pasirinkti žurnalą pagal savo poreikius. Tą patį galima pasakyti ir apie Hakerį - tai programuotojų žurnalas. Vartotojams tik į naudą kad pasirinkimas didelis ir visi skaitalai nėra vienodi :yawinkle:
Atgal į ateitį.....

smallman
Posts: 227
Joined: Thu Aug 24, 2006 1:36 pm
Location: Šilale
Contact:

Postby smallman » Fri Sep 15, 2006 7:49 am

CBL geras tuo, kad daug dėmesio skiria praktiniam darbui su kompiuteriu. Kiti žurnalai nelabai gali tuo pasigirti. Tarkim Kompiuterija savo egzistavimo pradžioje tikrai daug dėmesio skyrė pačiam darbui su kompiuteriu, o vėliau tarsi pamiršo tokius vartotojus ir pagrindinė sritis tapo moksliniai straipsniai. Aišku tai nėra blogai, o atvirkščiai, puiku. Gerai kai skaityrojai gali pasirinkti žurnalą pagal savo poreikius. Tą patį galima pasakyti ir apie Hakerį - tai programuotojų žurnalas. Vartotojams tik į naudą kad pasirinkimas didelis ir visi skaitalai nėra vienodi :yawinkle:
"Kiti žurnalai nelabai gali tuo pasigirti."
Tik nepradėk skiest. Kiekvienas žurnalas(NKTV, Kompiuterija, Hakeris) skiria bent truputį dėmesio praktiniam darbui su kompiuteriu, bet daug aukštesniu lygiu ir su mažiau klaidų.

Hakeris nėra programuotojų žurnalas. Tai daugiau sysadmin'ų ir hakerių žurnalas. Net nežinai apie ką žurnalas :D .
Tai aš ir nesakau gi kad visai neskiria....
Atgal į ateitį.....

Zumky
Posts: 369
Joined: Thu Jul 06, 2006 9:39 am
Location: Kretinga

Postby Zumky » Fri Sep 15, 2006 9:00 pm

Kodel negali jie pervadinti zurnalo ir forumo pavadinimo i CBB. Man CBB graziau skamba.
Ei, žmones, kodėl jūs čia visi pradėjot varyt ant to forumo? Įeini i vieną temą, ten jau kažkam užknisa forumas, įeini i kitą, vėl kažkas blogai... kuo jums jis nepatinka?

User avatar
Casper_
Posts: 143
Joined: Fri Jul 07, 2006 4:16 pm

Postby Casper_ » Sat Sep 16, 2006 8:33 am

as dauk nerasysiu pasisakysiu trumpai.

Pagrine skaitau naujienas testu pasitaiko ir neblogų. Bet dažnai kartojasi viršelio temos. norėciau kad atsirastu daugiau apie PHP pamokų ar TVS.
http://www.kasparas.mums.lt asmeninė darbų galerija

Stalker
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:16 pm
Location: Vilnius
Contact:

Postby Stalker » Sat Sep 16, 2006 12:15 pm

Tokie dalykai kaip TVS pamokos užima labai daug laiko. Pamėgink atsisųsti kokį TVS ir pažiūrėk po kiek laiko tu su juo dirbsi jau gerai. O jei tau reikia dar kokias 5 TVS pamėginti. Tai vat straipsnį ruoši 2mėn.

smallman
Posts: 227
Joined: Thu Aug 24, 2006 1:36 pm
Location: Šilale
Contact:

Postby smallman » Mon Sep 18, 2006 8:15 am

Tokie dalykai kaip TVS pamokos užima labai daug laiko. Pamėgink atsisųsti kokį TVS ir pažiūrėk po kiek laiko tu su juo dirbsi jau gerai. O jei tau reikia dar kokias 5 TVS pamėginti. Tai vat straipsnį ruoši 2mėn.
Nesuptarau čia kaško??? :eek: Tai ką jūs žurnalą kepat ant greitųjų, kaip koks McDonaldas??? :eek: Jei straipsnį užtrunka paruošt tai visai jo neruošiat?! Tai apie kokį profesionalumą dar gali būt kalba :? Čia tai smarkiai nuvylėt.... :sad:
Atgal į ateitį.....

Mannq
Posts: 153
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:17 pm
Location: pnvz

Postby Mannq » Wed Oct 25, 2006 5:09 pm

Mažas pastebėjimas "CB" kolektyvui. Kiek kartų galima rašyti apie vieną ir tą patį? Šito žurnalo neperku, nes jame viskas kartojasi! Tarkim paskutiniame numeryje rašėte kaip spartinti savo PC, bet apie tai juk jau buvo rašyta kituose numeriuose. Man asmeniškai jau atsibodo atsakymas jog žurnalas tik "žaliems". Geriau tiesiog pripažinkite, jog nebeturite apie ką rašyti. Žurnalo idėja gal ir nebloga, bet su požiūriu "tik žaliems" toli nenueisite.
nesikabinek prie zodziu. Jei neturi ka veikt aik padauzyk galva i siena :D gal protingesnis pasidarysi

User avatar
Ogiszz
Posts: 96
Joined: Thu Jul 06, 2006 11:11 am
Location: Vilnius

Postby Ogiszz » Sat Oct 28, 2006 3:37 pm

Si zurnala atradau pries 1.5 metu. Ir nuo tada as ji skaitau :) Asmeniskai man sis zurnalas geriausias :supz:

User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Sat Oct 28, 2006 4:06 pm

Si zurnala atradau pries 1.5 metu. Ir nuo tada as ji skaitau :) Asmeniskai man sis zurnalas geriausias :supz:
O kuo jis geresnis už kitus?

DMX
Posts: 577
Joined: Tue Nov 14, 2006 3:09 pm
Location: Kaunas

Postby DMX » Wed Nov 15, 2006 5:00 pm

Puikus zuranalas bet apie maziausias kiainas lietuvos jus svaigstat truputeli. Siaip tai zurnalas tikrai geras bet uzknisa parastese vis aiskinimas lamoms kas yra procesorius arba darbine atmintis :lol: :lol:


Return to “Pasiūlymai ir skundai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron