garso ir CD-Rom kabelis

Kompiuterių ir jų priedų techninės problemos, jų sprendimai, patarimai
CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Mon Oct 16, 2006 2:33 pm

cia man atrodo tas kistukas prijunk prie cd-romo ten kur kartais buna toks daiktas kur gali ikist ausines ir kur gali reguliuot garsa
Image

smallman
Posts: 227
Joined: Thu Aug 24, 2006 1:36 pm
Location: Šilale
Contact:

Postby smallman » Mon Oct 16, 2006 2:36 pm

cia man atrodo tas kistukas prijunk prie cd-romo ten kur kartais buna toks daiktas kur gali ikist ausines ir kur gali reguliuot garsa
Jei nežinai tai neklaidink žmogaus.

Tas kištukas paprasčiausiai skirtas kitokio tipo jungčiai, t.y. prie CD-ROM jungiasi vienas arba kitas kištukas (toks koks tinka).
Atgal į ateitį.....

CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Wed Oct 18, 2006 8:24 pm

cia man atrodo tas kistukas prijunk prie cd-romo ten kur kartais buna toks daiktas kur gali ikist ausines ir kur gali reguliuot garsa
Jei nežinai tai neklaidink žmogaus.

Tas kištukas paprasčiausiai skirtas kitokio tipo jungčiai, t.y. prie CD-ROM jungiasi vienas arba kitas kištukas (toks koks tinka).
neklaidink...neklaidink ar ne paprasciau buvo pasakyti kad tai ne mano nupasakotas kistukas, beje pas mane panasus kistus ant seno kompo buvo toks daiktas kuri aprasiau.
Image

smallman
Posts: 227
Joined: Thu Aug 24, 2006 1:36 pm
Location: Šilale
Contact:

Postby smallman » Thu Oct 19, 2006 9:29 am

cia man atrodo tas kistukas prijunk prie cd-romo ten kur kartais buna toks daiktas kur gali ikist ausines ir kur gali reguliuot garsa
Tas laidukas tam ir skirtas, kad galėtum ausines prijugti tiesiai prie CD-ROM (jei yra tokia galimybė), groti audio-cd. CD-ROM'as kuo puikiausiai veikia ir be to garso laido, tik žinoma negroja audio-cd.
pas mane panasus kistus ant seno kompo buvo toks daiktas kuri aprasiau
Va čia tai tu teisus. Anksčiau tie kabeliukai būdavo tokie:
Image

Dabar dažniausiai yra su vienodom jungtim abiejuose galuose:
Image

O jai vienam gale užtaisytos abi jungtys, tai jis yra universalus. Tokius dažniausiai galima nusipirkti atskirai, t.y. perkant vien tik kabeliuką. O komplekte su CD-ROM'u dažniausiai būna toks kokio ir reikia :-)
Atgal į ateitį.....

williamPK88
Posts: 1
Joined: Sat Apr 18, 2015 7:45 am

Re: garso ir CD-Rom kabelis

Postby williamPK88 » Sat Apr 18, 2015 7:47 am

Aš gauti monitoliu (LCD) SAMSUNG SYNCMASTER 931BF, o ne puikus sumažintas kontrastas, padekik akys skauda man jau!


Return to “Kompiuterių geležis ir jos problemų sprendimai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests

cron