Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Kompiuterių ir jų priedų techninės problemos, jų sprendimai, patarimai
User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby Artūras » Thu Jul 07, 2011 12:14 pm

Skonio reikalas, man nei gražu nei ką, ne veidrodį perku.
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

torneto
Posts: 9
Joined: Fri Mar 04, 2011 9:56 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby torneto » Sat Jul 09, 2011 9:11 am

Tai ką manot apie http://www.nshop.lt/goods/cat,355/sub,4 ... Cosmi.html ? Galvoju ar vertas pinigų. Kompas pagrinde bus pramogom: muzika, filmai, kažkiek žaidimų, gali tekti ir dirbti, priklauso kur stosiu, kol kas dar neapsisprendžiau... Ar nereikia permokėti vien už tą alienware logo? Galbūt, yra kokia lentelė, rodanti vaizdo plokštės galingumą, lyginant su kitom nvidia plokštėm? Įdomu kaip skiriasi nuo GF GT 555m.

User avatar
Diugalis
Rašytojas
Posts: 2676
Joined: Sat Jan 26, 2008 12:24 pm
Location: Rokiškio raj. Bajorų km.

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby Diugalis » Sat Jul 09, 2011 9:26 am

Tai ką manot apie http://www.nshop.lt/goods/cat,355/sub,4 ... Cosmi.html ? Galvoju ar vertas pinigų. Kompas pagrinde bus pramogom: muzika, filmai, kažkiek žaidimų, gali tekti ir dirbti, priklauso kur stosiu, kol kas dar neapsisprendžiau... Ar nereikia permokėti vien už tą alienware logo? Galbūt, yra kokia lentelė, rodanti vaizdo plokštės galingumą, lyginant su kitom nvidia plokštėm? Įdomu kaip skiriasi nuo GF GT 555m.
Gal tu geriau pasiimk PC už 3k ir netbooką kokį 11,6" už 1,1k. Tikrai geriau atitiks kriterijus.
Turiu PC ir HTC EVO3D :o

torneto
Posts: 9
Joined: Fri Mar 04, 2011 9:56 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby torneto » Sat Jul 09, 2011 10:07 am

Tai ką manot apie http://www.nshop.lt/goods/cat,355/sub,4 ... Cosmi.html ? Galvoju ar vertas pinigų. Kompas pagrinde bus pramogom: muzika, filmai, kažkiek žaidimų, gali tekti ir dirbti, priklauso kur stosiu, kol kas dar neapsisprendžiau... Ar nereikia permokėti vien už tą alienware logo? Galbūt, yra kokia lentelė, rodanti vaizdo plokštės galingumą, lyginant su kitom nvidia plokštėm? Įdomu kaip skiriasi nuo GF GT 555m.
Gal tu geriau pasiimk PC už 3k ir netbooką kokį 11,6" už 1,1k. Tikrai geriau atitiks kriterijus.
Tai jau geriau stacionarą ir netbooką imčiau.. Turint laptopa nafik man tas netbookas, apsikarstysiu nešiojamais, tašėj nebetilps. Geriau vieną rimta aparatą turėsiu ir tiek.

User avatar
Diugalis
Rašytojas
Posts: 2676
Joined: Sat Jan 26, 2008 12:24 pm
Location: Rokiškio raj. Bajorų km.

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby Diugalis » Sat Jul 09, 2011 1:55 pm

Šiaip aš tą ir parašiau.
Turiu PC ir HTC EVO3D :o

torneto
Posts: 9
Joined: Fri Mar 04, 2011 9:56 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby torneto » Sat Jul 09, 2011 3:31 pm

Šūdas, my bad. Pasivaideno, jog "laptopą ir netbooką" :D . Neesmė, nes reik laptopo.

User avatar
Diugalis
Rašytojas
Posts: 2676
Joined: Sat Jan 26, 2008 12:24 pm
Location: Rokiškio raj. Bajorų km.

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby Diugalis » Sat Jul 09, 2011 3:36 pm

Tai pasiimk laptopą darbui iki 1500lt yra neblogų, o pramogom tik stacionaras, imo.
Turiu PC ir HTC EVO3D :o

torneto
Posts: 9
Joined: Fri Mar 04, 2011 9:56 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby torneto » Sat Jul 09, 2011 5:11 pm

Suvis aš paimčiau tą stacionarą ir būčiau laimingas, bet reiks kompo studijuojant, paskaitose, o su tuo neblogu už 1500lt nelabai noriu tupėt, patirt lagą ir pn šūdą. Paimsiu kokį kokybišką XPS tikriausiai už kokius 3k ir tiek. Ką turi prieš tą alienware?

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby Artūras » Sat Jul 09, 2011 5:24 pm

Kokį dar lągą? :D Nesusišnekėk. Laptopas ne žaidimams, tai ir nežaisi su tuo lapiu už 1.5k, o tik intika naršyti ir pan, kuris per akis. Paraše mano Acer, aš nei tiek nemokėjau UK. Už 1.5k išeina labai geras lapis darbui. O XPS tikrai nieko rimto. Tu su tuo lapiu nei ketvirtadalio nepadarysi to, ką galėsi padaryti su stacionaru už 3k. Taipogi, mano lapio baterija laiko 4 valandas labai jo neapkraunant, taigi, studijoms lobis.
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

torneto
Posts: 9
Joined: Fri Mar 04, 2011 9:56 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby torneto » Sat Jul 09, 2011 7:00 pm

Na ir kuo jie nerimti? Atrodo kompai kaip kompai,man, neekspertui. Mąstau apie šį http://www.nshop.lt/goods/cat,355/sub,4 ... 702x-.html

rokis
Posts: 33
Joined: Sat May 21, 2011 1:41 am

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby rokis » Sat Jul 09, 2011 8:19 pm

Na ir kuo jie nerimti? Atrodo kompai kaip kompai,man, neekspertui. Mąstau apie šį http://www.nshop.lt/goods/cat,355/sub,4 ... 702x-.html
Žinai ką aš tau pasakysiu: žmonėms, kurie su elementaria logika prasilenkia rašydami, patart kažką itin sunku. ;)

torneto
Posts: 9
Joined: Fri Mar 04, 2011 9:56 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby torneto » Sat Jul 09, 2011 11:09 pm

Matai, ne visi "master minderiai" toj tavo elementarioj kompų logikoj. Tu man ir pasakyk, kur ta mano logika prasislenka. Dabar pasakei kažką, jokiais faktais neparemdamas, genijau.

Noriu laptopo, klausiu, kokie atsiliepimai apie tą alienware(kurį pats ir pasiūlei kažkuriam žmogui), pradeda siųlyti netbookus ir stacionarius, "normalius laptopus" už 1500 lt, nei žodžiu neužsimindami apie patį alienware. Nenoriu apsikarstyt aparatais, kaip jau ir sakiau, noriu laptopo, su kuriuo galėčiau, esant reikalui, ir palošt, ir muzikos pasiklausyt, ir filmus pažiūrėt. Nesu kompomanas, nei geimeris - nolaiferis. 10 kompų man nereikia. Tai kur ta mano logika čia netvarkoj? Galima sakyti nei į vieną mano klausimą kol kas dar niekas neatsakė. Aišku, lengviausia parašyt, kad nusišneki, net neužsimindamas, apie ką.

rokis
Posts: 33
Joined: Sat May 21, 2011 1:41 am

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby rokis » Sun Jul 10, 2011 12:08 am

Matai, ne visi "master minderiai" toj tavo elementarioj kompų logikoj. Tu man ir pasakyk, kur ta mano logika prasislenka. Dabar pasakei kažką, jokiais faktais neparemdamas, genijau.

Noriu laptopo, klausiu, kokie atsiliepimai apie tą alienware(kurį pats ir pasiūlei kažkuriam žmogui), pradeda siųlyti netbookus ir stacionarius, "normalius laptopus" už 1500 lt, nei žodžiu neužsimindami apie patį alienware. Nenoriu apsikarstyt aparatais, kaip jau ir sakiau, noriu laptopo, su kuriuo galėčiau, esant reikalui, ir palošt, ir muzikos pasiklausyt, ir filmus pažiūrėt. Nesu kompomanas, nei geimeris - nolaiferis. 10 kompų man nereikia. Tai kur ta mano logika čia netvarkoj? Galima sakyti nei į vieną mano klausimą kol kas dar niekas neatsakė. Aišku, lengviausia parašyt, kad nusišneki, net neužsimindamas, apie ką.
Truputoką nusiramink pirmiausia ir aiškiai pasakyk ką tu veiksi su laptopu. Alienware - konkrečiaI DIDELĖMS APKROVOMS -žaidimams, tai - pernešama vindausinė žaidimų konsolė, jeigu tu jį ketini nešiotis į paskaitas ar panašiai, žmogau, nejuokauk:D. Ir kaip supratau tau žaidimai tikrai ne pirmoj vietoj. Jei dirbsi, tai ką dirbsi? Jei ketini užsiimti darbu su grafika, su rimtais 3d failais - rinkis kažką iš Dell Precision serijos su Quadro vaizdo pl. Kas dėl XPS, kadangi matau, kad tau kaina nevaidina rolės, tai siūlyčiau labiau pasidomėt, o ne griebt tą XPS'ą. Tai NĖRA biudžetinis šlamštas, bet ir ne aukso kasyklos. Blizgus ekranas - jei daug dirbsi daugiau vargs akys. Mano mintis ta, kad žmonėms, kurie gali sau leisti Alienware ar Precision serijas (priklausomai kuo užsiimama), aš nerekomenduočiau XPS. XPS serija tiems, kas nenori daug išleist, tačiau nenori "keptuvės".

torneto
Posts: 9
Joined: Fri Mar 04, 2011 9:56 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby torneto » Sun Jul 10, 2011 7:00 am

Matai, ne visi "master minderiai" toj tavo elementarioj kompų logikoj. Tu man ir pasakyk, kur ta mano logika prasislenka. Dabar pasakei kažką, jokiais faktais neparemdamas, genijau.

Noriu laptopo, klausiu, kokie atsiliepimai apie tą alienware(kurį pats ir pasiūlei kažkuriam žmogui), pradeda siųlyti netbookus ir stacionarius, "normalius laptopus" už 1500 lt, nei žodžiu neužsimindami apie patį alienware. Nenoriu apsikarstyt aparatais, kaip jau ir sakiau, noriu laptopo, su kuriuo galėčiau, esant reikalui, ir palošt, ir muzikos pasiklausyt, ir filmus pažiūrėt. Nesu kompomanas, nei geimeris - nolaiferis. 10 kompų man nereikia. Tai kur ta mano logika čia netvarkoj? Galima sakyti nei į vieną mano klausimą kol kas dar niekas neatsakė. Aišku, lengviausia parašyt, kad nusišneki, net neužsimindamas, apie ką.
Truputoką nusiramink pirmiausia ir aiškiai pasakyk ką tu veiksi su laptopu. Alienware - konkrečiaI DIDELĖMS APKROVOMS -žaidimams, tai - pernešama vindausinė žaidimų konsolė, jeigu tu jį ketini nešiotis į paskaitas ar panašiai, žmogau, nejuokauk:D. Ir kaip supratau tau žaidimai tikrai ne pirmoj vietoj. Jei dirbsi, tai ką dirbsi? Jei ketini užsiimti darbu su grafika, su rimtais 3d failais - rinkis kažką iš Dell Precision serijos su Quadro vaizdo pl. Kas dėl XPS, kadangi matau, kad tau kaina nevaidina rolės, tai siūlyčiau labiau pasidomėt, o ne griebt tą XPS'ą. Tai NĖRA biudžetinis šlamštas, bet ir ne aukso kasyklos. Blizgus ekranas - jei daug dirbsi daugiau vargs akys. Mano mintis ta, kad žmonėms, kurie gali sau leisti Alienware ar Precision serijas (priklausomai kuo užsiimama), aš nerekomenduočiau XPS. XPS serija tiems, kas nenori daug išleist, tačiau nenori "keptuvės".
Pats nežinau, kol kas, ką gali tekti dirbti, jau minėjau tai. Kompas pagrinde bus naudojamas: "esant reikalui, ir palošt, ir muzikos pasiklausyt, ir filmus pažiūrėt". Pinigai pakankamai didelią rolę vaidina, suma vargiai gali viršyti 4k. Tiesa pasakius, geriausia kad būtų ~3,5. O dėl ekrano blizgumo, tai ištikrūjų gana didelis minusas. Bet iš tų visų, "ne keptuvių", nei vieno nematau su normaliu.

rokis
Posts: 33
Joined: Sat May 21, 2011 1:41 am

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei teisingas jų pasirinkimas

Postby rokis » Sun Jul 10, 2011 3:34 pm

Tokiu atveju tau geriausia tiktų Dell Vostro arba XPS (XPS - pagrinde pramogom, turi gerą gpu, turi gerus speakerius, netgi subą apačioj:)) - jei ketini klausytis muzikos be ausinių ar speakerių sistemos, aišku ten daugiau pažaidimui)
Dell Vostro tarkim http://www.notebookcheck.net/Review-Del ... 227.0.html, http://dellshop.lt/lightspeed.php/dell- ... m-dos.html(kaina 3000+ Lt) turi irgi neprastą gpu, rasi saite žaidimų fps'us, turi matinį ekraną, bet didžioausias jo pliusas lyginant su XPS, kad kais mažiau.


Return to “Kompiuterių geležis ir jos problemų sprendimai”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 54 guests

cron