Pagalba del vaizdo plokstes

Kompiuterių ir jų priedų techninės problemos, jų sprendimai, patarimai
kanapix
Posts: 2
Joined: Mon Nov 19, 2012 4:51 pm

Pagalba del vaizdo plokstes

Postby kanapix » Mon Nov 19, 2012 5:28 pm

Sveiki , taigi siandien grizau po mokyklos ir ijungus pc pasigirdo stiprus uzesys... Kuris kamuoja mane ir dabar kaip veliau pasiskaiciau ir pats paziurejau pamaciau kad tai vaizdo plokstes ventiliatorius... Manau ji reikia sutepti ar ka? Jis sukasi viska tik skleidzia smarku toki uzesi... Noreciau suzinoti ka jus tokiu atveju darytumete?

Athrax
Posts: 240
Joined: Fri Jul 21, 2006 9:15 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Pagalba del vaizdo plokstes

Postby Athrax » Mon Nov 19, 2012 6:55 pm

Pas mane jau virs metu maitinimo blokas uzia ;D bet tik ijungus PC, veliau nurimsta...

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Pagalba del vaizdo plokstes

Postby Atlantas » Mon Nov 19, 2012 8:44 pm

Pas mane jau virs metu maitinimo blokas uzia ;D bet tik ijungus PC, veliau nurimsta...
Prie ko čia maitinimo blokas?
Sveiki , taigi siandien grizau po mokyklos ir ijungus pc pasigirdo stiprus uzesys... Kuris kamuoja mane ir dabar kaip veliau pasiskaiciau ir pats paziurejau pamaciau kad tai vaizdo plokstes ventiliatorius... Manau ji reikia sutepti ar ka? Jis sukasi viska tik skleidzia smarku toki uzesi... Noreciau suzinoti ka jus tokiu atveju darytumete?
Gali būti dulkių kurias reikia išvalyti, termo pastą pakeisti irgi reikėtų. Aišku garsiai gali dirbti ir dėl guolių išsidėvėjimo.

kanapix
Posts: 2
Joined: Mon Nov 19, 2012 4:51 pm

Re: Pagalba del vaizdo plokstes

Postby kanapix » Tue Nov 20, 2012 6:14 pm

Pas mane jau virs metu maitinimo blokas uzia ;D bet tik ijungus PC, veliau nurimsta...
Prie ko čia maitinimo blokas?
Sveiki , taigi siandien grizau po mokyklos ir ijungus pc pasigirdo stiprus uzesys... Kuris kamuoja mane ir dabar kaip veliau pasiskaiciau ir pats paziurejau pamaciau kad tai vaizdo plokstes ventiliatorius... Manau ji reikia sutepti ar ka? Jis sukasi viska tik skleidzia smarku toki uzesi... Noreciau suzinoti ka jus tokiu atveju darytumete?
Gali būti dulkių kurias reikia išvalyti, termo pastą pakeisti irgi reikėtų. Aišku garsiai gali dirbti ir dėl guolių išsidėvėjimo.

bet taip staigiai, pravaliau vistiek tas pats. sakyciau guolis kaltas...

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Pagalba del vaizdo plokstes

Postby RainmakerLTU » Sat Nov 24, 2012 1:27 am

aš savo videokortos ventiliatorių tepdavau su molibdeniniu guolių tepalu, kuris, draugo teigimu atstato guolius iki dviejų milimetrų. Na, jie ten mechanikai, jie gal žino. bet po keleto tepimų, guoliai nebebarškėjo/netraškėjo. tarp tepimų praėjo gal mėnesių vienas-du.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)


Return to “Kompiuterių geležis ir jos problemų sprendimai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests

cron