GTA Klausimai/Atsakymai

Pasidalinkite įspūdžiais apie žaidimus, padėkite draugams peržengti į kitą lygį, pasidalinkite slaptais kodais.
User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: GTA Klausimai/Atsakymai

Postby Artūras » Mon Jul 04, 2011 12:33 pm

Niekas negali, skaityk forumo taisykles.
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

modeliuks
Posts: 88
Joined: Sun Jun 26, 2011 10:41 am

Re: GTA Klausimai/Atsakymai

Postby modeliuks » Tue Jan 31, 2012 7:58 pm

Noreciau paklaust kodel man lagina gta 4 o pas mane pc toks
CPU Intel core i3-2100
VGA Nvinia geforce 440gt 1gb
RAM 4gb
Windows 7 Ultimate 32bit
Per system requirements lab can you run it rodo kad maksimaliai turi veikt
P.S. Lagina labau tada kai vazineji masina arba kai daug veiksmo vyksta nors as pasidares kad medium beveik viska
CPU Intel(R) Core(TM) I3-2100 3.10Ghz, RAM 4GB, HDD 500GB, VGA Nvidia Geforce GT 440, Audio Asus Xonar DGX, Windows 7 Ultimate 64bit

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: GTA Klausimai/Atsakymai

Postby RainmakerLTU » Tue Jan 31, 2012 9:02 pm

Can You Run It neverta labai pasitikėti - jis man rodo, kad daug ko nepaleisiu, bet aš jam įrodau priešingai. Gal bandyk nuo video draiverių naujinimo pradėt, toliau išjunk visus nereikalingus procesus... torrentus ir pan. Eksperimento tvarka gali pabandyt ir pasyvų antivirusų skenavimą (on-read, ar on-access) išjungt, pamatysi, kas bus; nes kai kurie gameboosteriai ir patys antivirusai turi tokią galimybę - gaming mode, kai maksimaliai atiduodama resursų geimui, netrukdant sistemos kitais darbais.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

modeliuks
Posts: 88
Joined: Sun Jun 26, 2011 10:41 am

Re: GTA Klausimai/Atsakymai

Postby modeliuks » Tue Jan 31, 2012 9:42 pm

Can You Run It neverta labai pasitikėti - jis man rodo, kad daug ko nepaleisiu, bet aš jam įrodau priešingai. Gal bandyk nuo video draiverių naujinimo pradėt, toliau išjunk visus nereikalingus procesus... torrentus ir pan. Eksperimento tvarka gali pabandyt ir pasyvų antivirusų skenavimą (on-read, ar on-access) išjungt, pamatysi, kas bus; nes kai kurie gameboosteriai ir patys antivirusai turi tokią galimybę - gaming mode, kai maksimaliai atiduodama resursų geimui, netrukdant sistemos kitais darbais.
Naujinau vaizdas pradejo lietis tai jau geriau nenaujinsiu draiveriu

Tai aš sužinojau kad tik ant windows 7 ultimate ar dar kokiu šitas lagas būna ir radau forume, kad kažką reikia padaryt per msconfig bet aš nežinau gal kas galėtų padėt ir pasakyt ką tiksliai reikia padaryt būčiau dėkingas.

Susitvarkiau
CPU Intel(R) Core(TM) I3-2100 3.10Ghz, RAM 4GB, HDD 500GB, VGA Nvidia Geforce GT 440, Audio Asus Xonar DGX, Windows 7 Ultimate 64bit

zezan
Posts: 459
Joined: Sun May 31, 2009 10:22 am

Re: GTA Klausimai/Atsakymai

Postby zezan » Sun Jun 24, 2012 9:39 am

siaip tai isirasyk home premium ir versija ir atnaujink driverius be to ant max negali veikti gta 4 ant nvidia gt 440 vaizdo plokstes nes pats tokia turejau ir zinau.
Image


Return to “Kompiuteriniai žaidimai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests

cron