Kur perkate drabužius?

Visiems ir apie viską!
User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sat Apr 28, 2007 7:42 pm

O mane Terranova ima nuvilti. Ten pigu, bet dauguma rūbelių kaip skuduriukai iškart. Net nežinau, pasidariau išranki baisiai. Terranova tik dėl savo išpardavimų man patinka. (:

User avatar
lygintuvas
Posts: 165
Joined: Mon Aug 21, 2006 6:04 pm

Postby lygintuvas » Sat Apr 28, 2007 8:32 pm

ir nereikia gėdytis, kad kartais iš turgaus nusiperkat ar panašiai, nes ne jūs ir ne jūsų tėvai kalti, o valsybė. kokį gauna tėvai atlyginima, tokius drabužius ir perkat. aš anksčiau pirkdavau iš turgaus drabužius, bet paskutinius 7 metus tik iš firminių parduotuvių. "Adidas" , "Sportline", "Nike" sportavimui, o paprastam nešiojimui tai "New Yorker", "Aprangos galerija" "Apranga" ir kitos garsesnės, nes ten tikrai patogų ir originalų rūbą nusipirksi :)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sat Apr 28, 2007 9:45 pm

Gėdos nematau tame, bet pikta, kai dėl kvailos valstyvės negali turėti ko nori. Juk visi norime būt gražūs ir pan. O dar ir pavasaris. Aš asmeniškai nemėgstu kai perki iš parduotuvės ir matos didelis jos ženklas ar šiaip lengva matos, kad čia va toj parduotuvėj pirkta.

User avatar
U-toks
Rašytojas
Posts: 1050
Joined: Fri Nov 24, 2006 10:50 pm

Postby U-toks » Sat Apr 28, 2007 9:47 pm

Beveik vien iš turgaus.
Kadangi dauguma rūbų būna vienam sezonui, tai jie puikiai jį išlaiko, o po to dar kasdienai yra sunešiojami ;] Tad kokybe tikrai nesiskundžiu ir kad nefirminiai man visiškai vienodai. Ir batai kiek perku man kažkodėl nesuplyšta po 3mėn, kaip čia kažkas rašė.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sat Apr 28, 2007 9:59 pm

Tai tiesiog rinktis reik mokėti arba tau sekasi. ;) Arba nespardai akmenų.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Sun Apr 29, 2007 8:07 am

Turginiai batai yra turginiai... Smirda nes medžiaga prasta. Atsilupa padai ir kt... Iš turgaus pirkt gryna nesamonė... O Second_hand neblogai nes ten geros firmos... :)

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sun Apr 29, 2007 8:08 am

Jei ir perku iš turgaus tai dažniausiai devėtus drabužius, kurių kokybė tikrai gera ir nors aišku, kad nėra sumauta padielka, kur net sezono neatlaiko

User avatar
Casper_
Posts: 143
Joined: Fri Jul 07, 2006 4:16 pm

Postby Casper_ » Sun Apr 29, 2007 8:49 am

Seniau prikdavau is turgaus, bet dabar turguje nėra mano dydzio drabuziu tai perku is pardotuvės. Šiaip iš pardotuvės drabužiai ilgiau nešiojasi yra mikštesni, patogesni. ;)
http://www.kasparas.mums.lt asmeninė darbų galerija

User avatar
lygintuvas
Posts: 165
Joined: Mon Aug 21, 2006 6:04 pm

Postby lygintuvas » Sun Apr 29, 2007 9:24 am

batai iš turgaus tai nesamonė yra :lol: jau geriau pasiimti už 200-400lt,
negu nusipirkti už 100lt ir smirdėti :lol: dar grybelis koks išsivystis :)
nusipirkau batus iš "Adidas" už 290lt, o mano klasiokas beveik tokios pačios išvaizdos iš turgaus už 150, jam suplyšo po 2 mėnesių, o aš su savo laimingai krosus bėgioju rytais prieš mokyklą, kai į baseiną nereikia.
Paskui mano draugas turėjo pirkt batus iš normalios parduotuvės ir bendra kaina tokia pat gavos :lol:

User avatar
lukiux
Posts: 437
Joined: Fri Mar 16, 2007 6:14 pm
Location: kazkur uzmiesti

Postby lukiux » Sun Apr 29, 2007 11:09 am

Kur man patinka drabuziai ten ir perku. :lol: :lol:
Final fantasy 7 gerbejas.
http://www.ff-fan.com/chartest/
Pagal sita testa esu sephiroth.Antra karta cloud.
Final Fantasy 7

asphalt
Posts: 470
Joined: Tue Jul 18, 2006 10:03 am

Postby asphalt » Sun Apr 29, 2007 5:25 pm

Perku rūbs ten kur randu ptinkančių drabužių. Būna, kad apeini per dieną tuziną parduotuvių, bet nepamatai nieko gražaus, o kartais apsiperki per pusvalandį.
Attack

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Sun Apr 29, 2007 7:54 pm

O man turi jie būti labai patogūs nespausti netrinti ir kt... Ir svarbiausia kad koja nekaistų... O turgus yr turgus...



P.S o ko jūs tą valstybę kaltinat? Nenorėkit kad mokėtų daug šaibų jokio žmoniško univiero nebaigus.. Įsikalkit galvon: niekas nieko dykai neduoda... Ir už dyka dabar ir į snukį negausi...

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Apr 30, 2007 10:03 am

Užsieny kitas gyvenimo lygis ir infliacija taip nekerta per nasrus? Lietuvoje mums daugelis rūbų, batų ir pan dėl gyvenimo lygio neįperkami. Užsieny, sako, kainos gal net didesnės, bet ir atlyginimai atitinkamai didesni.

Manxboy
Posts: 679
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:19 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Postby Manxboy » Mon Apr 30, 2007 10:52 am

Liepaite :D Ten tik kopija originalios buvo. O ji dažniausiai prastos kokybės. Sportinius batus pirkti turguje nesąmonė: koja prakaituoja, smirdi ir suplyšta po kelių mėnesių. Nusiperki sportinius batus už 300 lt (normalūs prasideda nuo 110-140 lt) tai bent kokybė būna.
Tikrai netiesą sakai, dažniausiai būna tas pats gamintojas, aš gerai žinau, nes mano mama toje srityje darbuojasi. Dabar apie tavo paminėtus batus, kad ir pirkdamas iš parduotuvės, tokie pat batai laikys skirtingai.
Gamintojas tas pats, pardavimo vieta ir kaina skiriasi. daugiau niekas.
Apie "AUDIMAS" firmą, žinojote kad Audimas audimas gaminamas per dvi šalis, Lietuva-Kinija, Lietuvoje (Panevėžyje sukerpa audinius), tuomet siunčia į Kiniją, kad ten susiutu. Lietuviška medžiaga, Kinietiška kokybė :lol:
Image__Image___Image__Image

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Apr 30, 2007 12:23 pm

Mano mama ir toj srity kiek dirba. Tiesa, paprasta darbuotoja, bet žino, kad va, siuva jų firma "Jackpot", "S.Oliver" ir pan. Bet kai lieka "lyšno" (t.y. užsakovas atsisako užsakymo), tie daiktai pasiekia ir Maximos lentynas. Tad kokybė čia taip va ir skirias. O pas juos ten siuva daug kam. Tik va medžiagos kokybė gali labai skirtis, nes ją jau atveža. Na, o siuva skirtingose gamyklose viską ir tik žiūri užsakovai, kad pigiau jiems būtų.


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests

cron