Kur perkate drabužius?

Visiems ir apie viską!
User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Mon Apr 30, 2007 12:41 pm

Liepaite :D Ten tik kopija originalios buvo. O ji dažniausiai prastos kokybės. Sportinius batus pirkti turguje nesąmonė: koja prakaituoja, smirdi ir suplyšta po kelių mėnesių. Nusiperki sportinius batus už 300 lt (normalūs prasideda nuo 110-140 lt) tai bent kokybė būna.
Tikrai netiesą sakai, dažniausiai būna tas pats gamintojas, aš gerai žinau, nes mano mama toje srityje darbuojasi. Dabar apie tavo paminėtus batus, kad ir pirkdamas iš parduotuvės, tokie pat batai laikys skirtingai.
Gamintojas tas pats, pardavimo vieta ir kaina skiriasi. daugiau niekas.
Apie "AUDIMAS" firmą, žinojote kad Audimas audimas gaminamas per dvi šalis, Lietuva-Kinija, Lietuvoje (Panevėžyje sukerpa audinius), tuomet siunčia į Kiniją, kad ten susiutu. Lietuviška medžiaga, Kinietiška kokybė :lol:

Turguj šlamštas... Kaip jūs to nekertat? Turguj pigios kopijos kurios yra šlamštas... Ženkliuką padirbti tikrai nesunku... :roll:

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Apr 30, 2007 2:02 pm

DemoN> bet jei tau reik rūbo kokiam kartui ar pan, kartais tinka ir kopija. Ne visos kopijos blogos. Nors... Man nepatinka, nes dažnai tie rūbai (o man tai svarbu) nelabai stilingi. Jau geriau skuduryne, Maximoj net (jei ne rimtoj parduotuvėj).

Manxboy
Posts: 679
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:19 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Postby Manxboy » Mon Apr 30, 2007 2:28 pm

Tikrai netiesą sakai, dažniausiai būna tas pats gamintojas, aš gerai žinau, nes mano mama toje srityje darbuojasi. Dabar apie tavo paminėtus batus, kad ir pirkdamas iš parduotuvės, tokie pat batai laikys skirtingai.
Gamintojas tas pats, pardavimo vieta ir kaina skiriasi. daugiau niekas.
Apie "AUDIMAS" firmą, žinojote kad Audimas audimas gaminamas per dvi šalis, Lietuva-Kinija, Lietuvoje (Panevėžyje sukerpa audinius), tuomet siunčia į Kiniją, kad ten susiutu. Lietuviška medžiaga, Kinietiška kokybė :lol:
Aš irgi nesuprantu, kodėl tu tai teigi, iškur tu tai žinai, paaiškink.


Turguj šlamštas... Kaip jūs to nekertat? Turguj pigios kopijos kurios yra šlamštas... Ženkliuką padirbti tikrai nesunku... :roll:
Image__Image___Image__Image

User avatar
iieva
Posts: 90
Joined: Thu Jan 25, 2007 9:02 pm

Postby iieva » Tue May 01, 2007 7:20 pm

:roll: Aš rūbus perku lindex, sepala, vero moda arba humanoj 8)

User avatar
mariusal
Posts: 248
Joined: Fri Nov 24, 2006 12:48 pm
Location: Wilno

Postby mariusal » Tue May 01, 2007 8:10 pm

kur pamatau ten ir perku
(-_-)Image(O_o)

User avatar
Mysthalin
Rašytojas
Posts: 1133
Joined: Mon Feb 05, 2007 5:54 pm

Postby Mysthalin » Wed May 09, 2007 5:32 pm

Nu vot neseniai pamaniau - reikia naujų rūbų - ir išvariau su mama(dar žinoma kaip vaikštanti piniginė) ir apsipirkau :).
Nusipirkau tai, kas patiko - nesigailiu.
AMD ATHLON 3800+ 2.4GHz***Galaxy Geforce 7600 GS***2 x 512MB RAM*** Excelstor 160 GB HDD***
Image

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Wed May 09, 2007 5:49 pm

bestbound> iš dalies esi teisus. Kiekvienas pirkinys - ne prekės ženklo, o laimės dalykas.
Mysthalin> malonu, kad pasigyrei, bet tu nepaminėjai to, apie ką čia diskutuojama - kur apsipirkinėji. :roll:
O aš paskutiniu metu Bershka'oj radau šio to visai nieko. O va batai iš Žygio batų nutrynė iki kraujų šiandien. :?

User avatar
Mysthalin
Rašytojas
Posts: 1133
Joined: Mon Feb 05, 2007 5:54 pm

Postby Mysthalin » Wed May 09, 2007 5:52 pm

Tuo postu norėjau pasakyti, kad apsipirkinėju ten, kur gražesnį rūbą pamatau. kartais viena parduotuvė NIEKO gero neturi, o kitą kartą - tiktai joje ir terandi gerų... Pavyzdžiui džinsų ieškojau per 3 jau geras parduotuves, nieko gero neradau, užėjau į 4 - vot radau, nusiperku ir namolei ;).
AMD ATHLON 3800+ 2.4GHz***Galaxy Geforce 7600 GS***2 x 512MB RAM*** Excelstor 160 GB HDD***
Image

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Wed May 09, 2007 6:02 pm

Tai normalu. Kiekviena kolekcija vis kitokia ir kiekvienas rūbas netgi. Plius, tavo skonis irgi yra išskirtinis ir kas patinka tau, nebūtinai patiks kitam. Nieko naujo tame nėr. ;)

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Thu May 10, 2007 7:52 am

bestbound> iš dalies esi teisus. Kiekvienas pirkinys - ne prekės ženklo, o laimės dalykas.
Mysthalin> malonu, kad pasigyrei, bet tu nepaminėjai to, apie ką čia diskutuojama - kur apsipirkinėji. :roll:
O aš paskutiniu metu Bershka'oj radau šio to visai nieko. O va batai iš Žygio batų nutrynė iki kraujų šiandien. :?
Nutrynė? Tai nafik mažus nešioji? :lol:

dmu
Rašytojas
Posts: 1579
Joined: Sun Jul 09, 2006 6:48 pm
Location: Vilnius

Postby dmu » Thu May 10, 2007 8:00 am

jo... prajuokinai, DemoN... O apskritai, koks geriausias būdas, kad batai netrintų ir apskritai neplyštų?
Intel Q9400, Intel DX38BT, 4*Corsair 1G DDR3 1333 MHz, Sapphire HD3850, PCIe Hybrid II, ST3750528AS, ST1000520AS, Optiarc 7170S, Modecom Feel3 500W... Virtualizacija vyksta.

viliius
Posts: 742
Joined: Mon Oct 30, 2006 3:34 pm
Location: [trumpinam]

Postby viliius » Thu May 10, 2007 10:52 am

jo... prajuokinai, DemoN... O apskritai, koks geriausias būdas, kad batai netrintų ir apskritai neplyštų?
Gal išvis nenaudoti?

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Thu May 10, 2007 1:44 pm

jo... prajuokinai, DemoN... O apskritai, koks geriausias būdas, kad batai netrintų ir apskritai neplyštų?
Aš prajuokinau? Būtent dėl ko? Nutrynė batas? Vadinasi buvo arba mažas arba ne pagal tavo kojos forma. Taškas... O jei dėl mados nešioja žmonės batus su kurių nosimis vaistus leisti gali ir gadina sau koja tai pačių jų problemos... O dėl drabužių jei laikot kvailu kad pasakiau kad turguj šlamštas tai jau jūsų piniginės reikalas...

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Thu May 10, 2007 5:40 pm

Nutrynė? Tai nafik mažus nešioji? :lol:
Arba jų kulno oda kieta ir reikia pranešioti. :roll: Ir prašau nesikeikti. Kažkaip tau nedera.

dmu> galima nusipirkti ir, kaip kokioms žvaigždėms, kaupti buto dydžio drabužinėse. :badgrin:
Giedriau> pats tikriausiai perki rūbus kibirais... :roll:

laimmonnas
Posts: 213
Joined: Wed Aug 23, 2006 3:30 pm
Location: Kaunas

Postby laimmonnas » Mon May 14, 2007 4:05 pm

Geriau klauskite ne kur perka, o per kiek laiko.. Jei nori kazko gero sau.. renkiesi gana ilgai, nes nupirktas rubas gali stoveti net nenesiotas..
Dauguma mano nupirktų mėgiamiausių rūbų buvo ekspromtu, neinant per parduotuves, o kažką pamačius ir pasimatavus. O šiaip man patinka laisvalaikiui rūbai cropp town parduotuvėse


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests

cron