Žolė vs alkoholis

Visiems ir apie viską!
zezan
Posts: 459
Joined: Sun May 31, 2009 10:22 am

Žolė vs alkoholis

Postby zezan » Tue Aug 21, 2012 6:11 pm

Taigi rašykit savo nuomonę geriausia tas kas bane ir to ir to. na aš nebandęs žolės bet kiek skaičiau tai tikrai man atrodo kad žolė geriau negu alk, o jums kaip atrodo ?
Image

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Žolė vs alkoholis

Postby Robitt » Wed Aug 22, 2012 4:20 pm

Nu alkoholio aš išgeręs esu tikrai kad nemažai... Na o žolės net nenoriu bandyt, nors teko ir sulaukt pasiūlymų. Rūkau pats cigaretes, ir tikrai kad pakanka to tručo :D
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

User avatar
gingin
Rašytojas
Posts: 1069
Joined: Sat Jul 08, 2006 12:51 pm
Location: Elektrėnai

Re: Žolė vs alkoholis

Postby gingin » Wed Aug 22, 2012 7:54 pm

Esu valgęs žele. Sveika sąnariams.
Last edited by gingin on Wed Aug 29, 2012 7:34 am, edited 1 time in total.
vua tep tataa

User avatar
SiGiS
Rašytojas
Posts: 2288
Joined: Thu Jul 06, 2006 2:31 pm
Location: Panevėžys

Re: Žolė vs alkoholis

Postby SiGiS » Wed Aug 22, 2012 8:40 pm

Nesveika nei viena, nei kita. Žolę suprantu, nebent tu koks mirtininkas ir tau jau padėjus skersą ant visko. Pačiam yra tekę bendrauti su žolę gana nemažais kiekias vartojančiais asmenimis. Kalbėtis buvo sunku, nes smegenėlės gerokai skystos palikę - juk nuo jos smegenys aušta. Nuo alkoholio žūsta smegenų pilkosios ląstelės, tad tai taip pat brudas.
Sunku pamatyti juodą katę tamsiame kambaryje, jei jos ten visai nėra.. (kinų patarlė)
Kas pasakė, kad gyvenimas gražus? Juk dar nei vienas iš jo neišėjo gyvas...

User avatar
arunaseslt
Posts: 552
Joined: Sun May 25, 2008 4:09 pm

Re: Žolė vs alkoholis

Postby arunaseslt » Wed Aug 22, 2012 11:51 pm

zole nera(manau,nesu bandes ir jau per senas pabandyt ) taip blogai,bloga prie ko priveda,galutiniai narkomanai tai tikrai kad nuo zoles pradejo ir kuom baigia......................

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Žolė vs alkoholis

Postby RainmakerLTU » Thu Aug 23, 2012 8:57 pm

perfrazuojant tamstą galima pasakyti, kad ir galutiniai alkoholikai, ankstyvoje jaunystėje pradeda alum, o baigia babatuku...

taip kad niekas nėra gerai, kas vartojama be saiko ir proto.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

zezan
Posts: 459
Joined: Sun May 31, 2009 10:22 am

Re: Žolė vs alkoholis

Postby zezan » Tue Aug 28, 2012 10:13 pm

perfrazuojant tamstą galima pasakyti, kad ir galutiniai alkoholikai, ankstyvoje jaunystėje pradeda alum, o baigia babatuku...

taip kad niekas nėra gerai, kas vartojama be saiko ir proto.
Na bet dauguma tai saiko tikrai neturi :D Šitą dar postą girtas žiauriai rašiau ir jau buvau pamiršęs apie jį :D Esmė ta, kad tikrai nėra jau alkoholis toks ir geras kaip visiems atrodo, daug jo vartojęs esu ir tikrai nuo jo yra priklausomybė. Nes būna, kad net jeigu žinai tarkim, kad varysi į kokį balių ir jeigu nebus alkoholio galvoji šūdinas balius bus, bus visai nelinksma. Dėl žolės tai nebandęs ir nežinau ar bandysiu, bet žinau, kad jos medžiagos skiriasi nuo tabako ir rūkant žole nesusirgsi plaučių vėžiu. Aišku girdėjau ir draugas sakė, kad labai nuo žolės atmintis kenčia. Bet va ką radau vikipedijoj apie tai Nuolat rūkant kanapes gali susilpnėti trumpalaikė atmintis, bet rūkantys žmonės įpratę kartas nuo karto padaryti pertraukas (angl. - tolerance break), kad vėl būtų galima mėgautis pilnu kanapės poveikiu ir neleisti atminčiai susilpnėti. Aišku tikriausiai geriausia yra nieko nevartot :D arba nebent labai retai.
Image

User avatar
gingin
Rašytojas
Posts: 1069
Joined: Sat Jul 08, 2006 12:51 pm
Location: Elektrėnai

Re: Žolė vs alkoholis

Postby gingin » Wed Aug 29, 2012 7:34 am

Pastebėjau čia narkotikų reklaminių straipsniukų :o :D
Pamenu ant Lietuvos buvo diskusija : alus - tai alkoholinis gėrimas? :mrgreen:
vua tep tataa

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Žolė vs alkoholis

Postby arnie » Wed Aug 29, 2012 9:30 pm

Man alkoholis :roll: neproblema galiu gerti , galiu ir ne :cry: vat cigaretes tai jau beda be ju sunku tuoj prasideda kosulys ir pyktis :x nors siaip nepazystamoje vietoje galiu ir diena isbuti nerukes , tik paskui viskas gryzta dvigubai :o rukau kaip kaminas . Nezinau kaip su zole , bet tabakas daugiausia tai iprotis kuri sunku pakeisti va prie alkoholio tai visas kunas pripranta jis ji vartojanciam kaip kraujas negaves savo dozes gali ir neprisikelti . :twisted:
Image

zezan
Posts: 459
Joined: Sun May 31, 2009 10:22 am

Re: Žolė vs alkoholis

Postby zezan » Wed Aug 29, 2012 9:59 pm

Na jei apie alkoholi visai negalvoji tai pamiršti jį ir kažkaip nesinori jo gerti :D ypač kuo ilgiau negeri tuo mažiau paskui norisi.
Image

klondajk
Posts: 4
Joined: Fri Sep 07, 2012 8:57 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Žolė vs alkoholis

Postby klondajk » Fri Sep 07, 2012 9:10 am

Ech as neturiu priklausomybes nei nuo to, nei nuo ano... :) Manau alkoholis geresne blogybe :))
Tarptautine, nemokama skelbimu svetaine! Cia nevaržomai reklamuokis, pirk ir parduok!
http://www.klondajk.lt


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron