"Supply and Support Computers" AFERISTAI! REIKIA PAGALBOS!

Visiems ir apie viską!
MDrive
Posts: 1
Joined: Tue May 07, 2013 6:25 pm

"Supply and Support Computers" AFERISTAI! REIKIA PAGALBOS!

Postby MDrive » Tue May 07, 2013 6:32 pm

Sveiki visi compiuteristai. Norėjau pasidomėti arbuvote, kuris nors "Užsirovęs" ant "Supply and Support Computers"(SNSC) kompiuterių, kurie tikrai galingi ir už pigią kainą?
Kodėl to klausiu? Todėl nes užsisakiau vieną kompiuterį iš šitos "kompanijos" ir šiuo metu neturiu nei kompiuterio nei pingų. :D (toks juodas humoras). Tai mano pagrindinis klausimas būtų ar yra įmanoma galimybė kaip nors atsiimti tuos prarastu pinigus? Jie nėra palyginus daug bet man kaip septyniolikmečiau, tai pakankamai dideli pinigai, kuriuos sunku užsidirbti, tai va tikrai labai prašau jūsų pagalbos ir patarimų!

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: "Supply and Support Computers" AFERISTAI! REIKIA PAGALBO

Postby arnie » Tue May 07, 2013 10:37 pm

Tam yra :arrow: policija arba samdai koki anstoli . :?:
Image

User avatar
gingin
Rašytojas
Posts: 1069
Joined: Sat Jul 08, 2006 12:51 pm
Location: Elektrėnai

Re: "Supply and Support Computers" AFERISTAI! REIKIA PAGALBO

Postby gingin » Wed May 08, 2013 6:41 pm

Gal dar atsiras tas kompiuteris? Kantrybės. :idea:
Ir dar.
Viso šito reikalo geroji pusė ta, kad 17-metis nusipirko gyvenimiškos patirties. Tai - vertybė :idea:
vua tep tataa

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: "Supply and Support Computers" AFERISTAI! REIKIA PAGALBO

Postby RainmakerLTU » Tue May 14, 2013 12:06 am

Chebra, seniai laikas suprasti, kad pigus geras daiktas nebūna. Gali būti geriausiu atveju kiniškas, bet tada perki tiesiai iš kitaicų, apie kokybę nieko negaliu pasakyt, nes dar nepirkau, sunku nustatyti jų kompanijų tikrumą, juolab, kad aš ir pats turiu kinų pažistamų, bet niekas tiksliai nieko pasakyti negali... ir jokių garantijų nėra. Aišku tau prisiųs krūvą dokumentų, apie firmos registravimą, sertifikavimą ir pan. Jau pusę metų mano kompanijos emailas kasdien tokių pasiūlymų gauna, niekaip neatsikratau. Kitas dalykas - akivaizdus sukčiavimas - kai pervedi babkes ir lauki, lauki, lauki... o "pardavėjas" dingsta kai tik pinigai įkrenta į jo sąskaitą. Tokius internetinius nusikaltimus tiria nusikaltimų viešojoje erdvėje skyrius, na nepamennu, kaip jis tiksliai ten vadinasi, bet pagooglinus per policijos puslapius galima rasti nesunkiai. Aišku jų finansavimas tragiškas, nei pakankamų finansinių, nei žmogiškųjų resursų jie neturi, todėl, nenustebčiau, kad atsakymo taip galima ir negauti.

Oho... jei firma įtartina, ką gali padaryti paprastas žmogelis?

reikia sumaitinti googlei firmos pavadinimą ir žiūrėti ką ras... gali rasti visai įdomių dalykų:

http://rekvizitai.vz.lt/en/company/tech ... uters_uab/ - kompanija skolinga Sodrai.

Žiūrim toliau - į websaitą neįeinu, nes lyg ir neveikia. Pažiūrėkim kam priklauso domenas...

http://i201.photobucket.com/albums/aa70 ... 87ba07.jpg

Ir dar statistikos: http://www.statmyweb.com/site/snsc.lt

Aha... pagooglinus saulių Alekną (tiksliau emailą saulius.alekna1983), randame štai ką http://www.infokatalogas.lt/uab-supply- ... 302495193/
Firma registruota Mažeikiuose

yra ir laidinis telefonas nurodytas, bet labai nustebčiau, jei kas atsilieptų :D

Aišku emailą googlinant primetė man kalną skelbimų, kuriuose priskelbta apie pigius kompus.

na pradžią padariau, jei kam įdomu, kniskit toliau :D

Beje, kažkaip neišeina man ta mintis iš galvos ... Toliau bandyčiau žiūrėti ką žino Sodra... Beje registravimo inicialai yra R.S., taigi su emailu nesutampa... O domeno būsena karantine, ko gero todėl man ir neatidarė.

Jei dar kokių duomenų galima rasti - viską perduodam policijai, gal kas turės laiko ir pasižiūrės.

ARBA būdas, kuris vadinamas "Trumpai ir aiškiai" (bet tam reikia žinoti tam tikrą adresą) - surenki chebrą į porą golfų, piktų, skustų, apsirūpinusių atitinkamu sportiniu inventorium, nuvažiuoji ir suaudi sukčius kur tamsiam skersgatvy. Jie TIKRAI į policiją nesikreips, jei yra prisidirbę. Beje, čia bajeris, nereikia priimti visko už gryną pinigą ...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests

cron