Įsilaužimas

Visiems ir apie viską!
Vakarisz
Posts: 4
Joined: Wed Oct 30, 2013 12:33 pm
Location: Panevėžys.

Įsilaužimas

Postby Vakarisz » Wed Oct 30, 2013 12:37 pm

Sveiki, ne senai per SKYPE parašiau vienam žmogui ką dar pardavinėja be žaidimų acc, jis pasakė programa, su kuria gali įsilaužti į kitą kompiuterį, jis sako gali parodyti, jis parodė kaip pradėjo valdyti mano kompiuterį ir t.t. kitą dieną žaidžiu ir jis pristojo prie manęs, pradėjo valdyti mano kompiuterį ir prašo pinigų, tipo jei duosiu jis nustos, kiek kalbėjau su juo sakė šita programa kūrė per c++ ir prie mano kompiuterio prisijungę per IP adresą, gal galite padėti ir pasakyti, kaip padaryti, kad jis negalėtu prisijungti prie mano kompiuterio? :|

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Įsilaužimas

Postby arnie » Thu Oct 31, 2013 12:29 pm

O kai jis jungesi prie tavo kompo nieko tau nereikejo patvirtinti ar leisti ? :roll:
Image

Vakarisz
Posts: 4
Joined: Wed Oct 30, 2013 12:33 pm
Location: Panevėžys.

Re: Įsilaužimas

Postby Vakarisz » Sat Nov 02, 2013 11:43 am

Ne nieko nebuvo, šiandien žiūriu yt video ir pist pradėjo valdyti kompiuterį.. prašau padėkite. :(

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Įsilaužimas

Postby arnie » Sat Nov 02, 2013 12:09 pm

Jei is juo kokia nors programa ar zaidima isirasiai i kompa trini lauk , o jei nepades darai system restore windams arba perasai windus isnaujo . :ugeek:
Image

Vakarisz
Posts: 4
Joined: Wed Oct 30, 2013 12:33 pm
Location: Panevėžys.

Re: Įsilaužimas

Postby Vakarisz » Sat Nov 02, 2013 12:23 pm

Iš jo nieko nesisiunčiau, tik laimėjau STEAM acc su Metro 2033 žaidimu, tai buvau jį įsirašęs, bet po to ištrinęs, tai man atrodo reikės tą restore daryti, o gal žinai kur jį padaryti? Bet tai ką žinau, gal jo koks RAT mano kompiuteryje atsirado, bet, kad nieko man nesiuntė jis... :/

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Įsilaužimas

Postby Robitt » Sat Nov 02, 2013 1:11 pm

Mažiau neaiškius žaidimus siuntinėkis iš velniai žino ko... O paskui vargsti, kad į tavo kompą kažkas įsilaužė. Pirma: Atjungi internetą. Antra. Švariai perrašai operacinę. 3. (Jei nepadeda) - keiti savo IP adresą. O ketvirta (Drastiškiausia) Nueini pas tą draugą, ir už tokias nesąmones išmali jam snukį, bei jo kompą irgi padarai laužu nebetinkamu naudoti. :D :mrgreen:
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

Vakarisz
Posts: 4
Joined: Wed Oct 30, 2013 12:33 pm
Location: Panevėžys.

Re: Įsilaužimas

Postby Vakarisz » Sat Nov 02, 2013 1:15 pm

Mažiau neaiškius žaidimus siuntinėkis iš velniai žino ko... O paskui vargsti, kad į tavo kompą kažkas įsilaužė. Pirma: Atjungi internetą. Antra. Švariai perrašai operacinę. 3. (Jei nepadeda) - keiti savo IP adresą. O ketvirta (Drastiškiausia) Nueini pas tą draugą, ir už tokias nesąmones išmali jam snukį, bei jo kompą irgi padarai laužu nebetinkamu naudoti. :D :mrgreen:
Draugas? Koks dar draugas, aš jo nepažįstu nei ką, o žaidimus siunčiuosi iš torrent.lt ir linkomanijos.net

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Įsilaužimas

Postby arnie » Sat Nov 02, 2013 8:30 pm

Kokia pas tave windu versija ? Jei win 7 eini valdymo skydas/control panel ten buna atsarginis kopijavimas ir atkurimas . Ir atkurinesi tai stenkis kuo ankstene data pasirinkti . Bet jei nieko ypatingo neturi tai geriau yra svariai perasyti windus nes gali ta programa ar scriptas prisidaryti savo kopiju kurios vel atsikurs . Na dar yra vienas budas jei win 7 tai atsidarai resource monitor ir ziuri prie network kas ten pas tave naudoja interneta . :roll:
Image

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Įsilaužimas

Postby Robitt » Mon Nov 04, 2013 1:04 pm

Mažiau neaiškius žaidimus siuntinėkis iš velniai žino ko... O paskui vargsti, kad į tavo kompą kažkas įsilaužė. Pirma: Atjungi internetą. Antra. Švariai perrašai operacinę. 3. (Jei nepadeda) - keiti savo IP adresą. O ketvirta (Drastiškiausia) Nueini pas tą draugą, ir už tokias nesąmones išmali jam snukį, bei jo kompą irgi padarai laužu nebetinkamu naudoti. :D :mrgreen:
Draugas? Koks dar draugas, aš jo nepažįstu nei ką, o žaidimus siunčiuosi iš torrent.lt ir linkomanijos.net
Davei skype savo - davei savo IP. ir va jis tave jau valdo. Taigi, sakau tiesiai sviesiai - nepazystamiems ner ako dalinti savo skypo.
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests

cron