Viskas apie keliones

Visiems ir apie viską!
Laukrimas
Posts: 4
Joined: Tue Apr 02, 2019 7:33 pm

Viskas apie keliones

Postby Laukrimas » Sun Jul 21, 2019 8:01 pm

Sveiki. Sunku vasara buvo, vien tik darbas, bet jau i pabaiga viskas, tad kaip tik pradejau planuotis atostogas :) Gal kasnors buvote kurnors kur labia patiko ir noretumete rekomenduoti? Kazkaip keleta metu neatostogavau, tai net nebezinau ko noriu... :) Orientuojuosi keliaut mazdaug rugsejo menesi.

burokami
Posts: 4
Joined: Tue May 07, 2019 1:27 pm

Re: Viskas apie keliones

Postby burokami » Sat Jul 27, 2019 3:09 pm

Aš tai pastebėjau, kad kai labai norisi pasiilsėt nuo darbo, tai net nelabia svarbu kur atostogauji :) Man asmeniškai dabar toks periodas, kai tiek prisikeliavau, kad dabar smagu net ir Lietuvoje ant ežero kranto pamirkti, ir nereikia niekur keliauti, ir pigu :) Bet jeigu norisi stipresnių atostogų įspūdžių, tai aišku geriau kurnors nuvykti. Čia visai daug gerų pasiūlymų https://www.sofatravel.lt/keliones-rugseji, tai galėčiau rekomenduoti Nicą, Rodo salą, bet kokį Italijos miestelį, taip pat Maroke jaučiausi lyg kitoje planetoje, ypač Sacharos dykumoje būnant nerealus jausmas.

absolute minimum
Posts: 3
Joined: Sun Mar 10, 2019 3:21 am

Re: Viskas apie keliones

Postby absolute minimum » Mon Aug 19, 2019 9:38 pm

Aš tai labai mėgstu vyną, tai praktiškai keliauju ten, kur galima paragauti vietinio vyno :) Tai apvažinėjęs esu nemažai Prancūzijos, Italijos, dabar tolimuose planuose į kuria nors Pietų Amerikos Vyno šalį nuvažiuot butų labai faina :D Daug kas keliauja ir dėl vietinės virtuvės, tai pvz bet kur Pietryčių Azijoje galima rasti nerealaus gatvės maisto.

serendipas
Posts: 4
Joined: Wed Mar 27, 2019 9:27 am

Re: Viskas apie keliones

Postby serendipas » Sun Sep 01, 2019 2:21 am

Man žinok irgi labai panašiai, aš jeigu keliauju, tai man labia svarbu kad galėčiau paragauti kuo daugiau vietinio maisto ir vyno. Tai labiausiai iš visų kelionių įstrigo Gruzija https://travelplanet.lt/kelioniu-kryptys/azija/gruzija ir Vietnamas https://travelplanet.lt/kelioniu-krypty ... /vietnamas. Po abiejų kelionių grįžau priaugęs bent po kelis kilogramus, nes viskas nerealiai skanu ir beveik ant kiekvieno kampo koks nors naujas patiekalas, tai labai sunku susivaldyti ko nors nenusipirkus ir įsimetus į burną :D

redapar
Posts: 13
Joined: Fri Nov 20, 2020 3:41 pm

Re: Viskas apie keliones

Postby redapar » Tue May 24, 2022 3:01 pm

Sveikos, gal kas artimiausiu metu planuojate vykti į Paryžių? Mane labai nustebino bilietų kainos, nes dažniausiai skrydžiai į Paryžių, kiek tekdavo stebėti, būdavo gana brangūs, o šiuo metu tiesioginiai skrydžiai į Paryžių kainuoja vos nuo 38eur.


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron