DziNNy darbai

User avatar
MegaT
Posts: 420
Joined: Fri Apr 06, 2007 10:51 pm
Location: Kupiskis

Postby MegaT » Sun Jul 01, 2007 3:25 pm

Na, o tai, manai, dėl sluoksnių tiek reikia ilgai paišyti? Nemanau. Svarbu ne koks dažų sluoksnis gausis, o koks koloritas, potepis, stilius ir kita. Nematau čia ryšio tarp tų sluoksnių ir trukmės. Ačiū už pagyrimą. ;)
Kaiptik ir yra rysis jai piesi antra sluoksni dar dazam neisdiuvus tai viskas susilies i vienas suda ir gausis plemas :lol: :lol: :lol: :lol: Nu aisku dar dauk laiko uzima pesinio apgalvijimas ir spalvu derinimas.....
Pro Parkour against competition. Martial art's Inside. Sk8 for funn=] Love snowboarding! ^^
Ne as vienas nenaudoju lituvisku raidziu!

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sun Jul 01, 2007 3:36 pm

Visų pirma, spalvos paišant guašu ir maišomos. Ir nereik ten dėt n sluoksnių ir laukti, kol išdžius. Jei nepadauginsi vandens, nieko laukti nereikės. Aš nežinau kaip paišai ir kur to mokeisi, bet pati paišiau guašu dešimt metų (po 2-4 akademines valandas per savaitę mokykloje) ir niekad neteko laukti, kol išdžius sluoksnis. Čia gi ne langų dažymas. :roll:

User avatar
MegaT
Posts: 420
Joined: Fri Apr 06, 2007 10:51 pm
Location: Kupiskis

Postby MegaT » Sun Jul 01, 2007 3:52 pm

As mokykloi piest mokinausi :D o piesiau namie mokyklai... :lol: Bet jaj prie gvaso neikiek vandens nenaudoji tj dazus daznai pirkt reike :?
Pro Parkour against competition. Martial art's Inside. Sk8 for funn=] Love snowboarding! ^^
Ne as vienas nenaudoju lituvisku raidziu!

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sun Jul 01, 2007 4:05 pm

Aš metus dažus naudoju (didelius indelius). Nežinau, man negaila. Juk noris gražaus darbo. O jei labai skiedi juos, pasidaro neaišku, ar tai guašas, ar akvarelė. Aišku, negaliu pamatyt Tavo darbų ir įvertinti, bet šiaip vandens daug tikrai nereikia, manau. Turi likti potepiai, sodrios spalvos.

impressive
Posts: 445
Joined: Mon Jun 25, 2007 11:22 am
Location: Ukmergė

Postby impressive » Sun Jul 01, 2007 9:47 pm

Aš tai nepasižymiu didele kantrybe, nežinau kaip sugebėčiau kelias dienas prie to paties dirbti, nebent jeigu pradžia gerai išeitų... :)
O Tu dailės mokyklą lankei? :]

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sun Jul 01, 2007 10:11 pm

Ne dailės. Kauno "Aušros" gimnazija. Iš esmės nieko ypatingo, bet mokė gan neblogai. Tik nuo 11-os klasės visai nebeliko normalios dailės. Tik dizainas ir istorija. Seniau turėjom po 4-6 dailės dalyko pamokas per savaitę, iš kurių dvi - tapyba ir piešimas.
O dėl laiko. Kažkada paišiau darbą, kuris buvo didelis (guašu) ir paišiau jį vos ne metus. Na, pradėjau, papaišiau dvi dienas ir palikau. Po kelių mėnesių pratęsiau. Baigiau dar po kelių. Smagiai jaučias kitos nuotaikos jame. Bet man patiko. :) Kažkur čia šioj temoj buvo nuoroda į jį.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Jul 02, 2007 8:42 pm

Esi teisi. Fotografijoj sunku man rasti gerų temų. Bet kadangi man labai rūpi pati techninė pusė, pernelyg nesigraužiu. O piešiniai... savotiškas dienoraštis mintims išreikšti. :)

impressive
Posts: 445
Joined: Mon Jun 25, 2007 11:22 am
Location: Ukmergė

Postby impressive » Mon Jul 02, 2007 10:14 pm

/.../
O dėl laiko. Kažkada paišiau darbą, kuris buvo didelis (guašu) ir paišiau jį vos ne metus. Na, pradėjau, papaišiau dvi dienas ir palikau. Po kelių mėnesių pratęsiau. Baigiau dar po kelių. Smagiai jaučias kitos nuotaikos jame. Bet man patiko. :) Kažkur čia šioj temoj buvo nuoroda į jį.
Ieškojau to didelio darbo, tai radau tokį, čia tas pats, kurį minėjai? :oops:

User avatar
MegaT
Posts: 420
Joined: Fri Apr 06, 2007 10:51 pm
Location: Kupiskis

Postby MegaT » Mon Jul 02, 2007 10:42 pm

Aš metus dažus naudoju (didelius indelius). Nežinau, man negaila. Juk noris gražaus darbo. O jei labai skiedi juos, pasidaro neaišku, ar tai guašas, ar akvarelė. Aišku, negaliu pamatyt Tavo darbų ir įvertinti, bet šiaip vandens daug tikrai nereikia, manau. Turi likti potepiai, sodrios spalvos.


Piesiniu gal ir imesiu kada i savo tema :D bet kazin ar bus bentvienas gvasu nes gvaso nemegstu ir su juo tik del mokyklos piesiu :p

P.S. Tavo linoleumas toxpat kaip mano http://i4.photobucket.com/albums/y116/D ... G_7689.jpg :D :lol: :lol: tik maniskis nesudrostas antiek.... Ir kaip jus tuos URL i zodoi pavercet? Gal ce su code?
Pro Parkour against competition. Martial art's Inside. Sk8 for funn=] Love snowboarding! ^^
Ne as vienas nenaudoju lituvisku raidziu!

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: DziNNy darbai

Postby DziNNy » Wed Jul 04, 2007 10:04 am

MegaT> ne tavo reikalas, kaip aš drožiu savo parketą. Žinai, man patinka drožinėti visokias skulptūrėles, tai ir parketą padailinu. :> O šiaip tekstą paverti url tokiu kodu:

Code: Select all

[url=adresas]tekstas[/url]

User avatar
MegaT
Posts: 420
Joined: Fri Apr 06, 2007 10:51 pm
Location: Kupiskis

Re: DziNNy darbai

Postby MegaT » Wed Jul 04, 2007 9:59 pm

Atsiu dabar zinosiu :)
Pro Parkour against competition. Martial art's Inside. Sk8 for funn=] Love snowboarding! ^^
Ne as vienas nenaudoju lituvisku raidziu!

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: DziNNy darbai

Postby DziNNy » Tue Jul 10, 2007 3:37 pm

MegaT> išmok rašyti "ačiū". :roll:

http://s4.photobucket.com/albums/y116/D ... G_3923.jpg - sesės portretas, šaržas ar kas ten... :oops:
http://s4.photobucket.com/albums/y116/D ... G_4006.jpg - naktį Palangoje.

User avatar
MegaT
Posts: 420
Joined: Fri Apr 06, 2007 10:51 pm
Location: Kupiskis

Re: DziNNy darbai

Postby MegaT » Thu Jul 12, 2007 10:04 pm

MegaT> išmok rašyti "ačiū".
Aš moku rašyti lietuviškai! :p Bet DziNNy daraisi piktesnė ir piktesnė ar čia man taip tik atrodo? :roll: :?

// Readaguota GoldNugget (sakai, moki rašyt lietuviškai? :badgrin: Kai nebeteks man gaudyt tavo klaidu, tada ir sakyk taip ;) )
Pro Parkour against competition. Martial art's Inside. Sk8 for funn=] Love snowboarding! ^^
Ne as vienas nenaudoju lituvisku raidziu!

User avatar
Kenji
Rašytojas
Posts: 2297
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:31 pm
Location: Marijampolė/Kaunas

Re: DziNNy darbai

Postby Kenji » Thu Jul 12, 2007 10:12 pm

Grazu kaip visada.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: DziNNy darbai

Postby DziNNy » Fri Jul 13, 2007 6:55 am

MegaT> gal forume daraus bjauresnė kiek, neneigsiu jei kitiems taip atrodo (o gaila, bet taip gaunasi natūraliai). Tačiau realiai pikta tikrai nesu ir ant nieko nelieju čia pagiežos ar pan. ;)
Kenji> ačiū, kad aplankai, pažiūri. ;)

Papildyta:
Palangoje naktį (pirmas mėginimas fotografuoti naktį su Zenit'u):
http://efoto.lt/files/images/4495/000014.JPG


Return to “Noriu parodyti visiems”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron