Photoshop'o pamokos lietuvių kalba (tutorials)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sat Feb 24, 2007 10:58 pm

O kas tau įdomu? Bent aš tai nieko įspūdingo nedarau. Tik dirbu su spalvomis, tonais. O su brush'ais ir pan kankintis nenoriu. Man nepatinka ir neišeina. ;)

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Sat Feb 24, 2007 11:17 pm

Pasigirsiu, nusipirkau photoshop CS2 knygutę :P Tai vai jei kam reikės kokios pamokos iš jos prašykit nesidrovėkit, nepatingėsiu nurašysiu, tik nebus paveiksliukų, nes neturiu skanerio. :)

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sun Feb 25, 2007 8:41 am

Aš jau seniai ją turiu...Guli numesta kažkur ir tiek.Tingiu mokytis.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Postby Atlantas » Sun Feb 25, 2007 9:25 am

Aš jau seniai ją turiu...Guli numesta kažkur ir tiek.Tingiu mokytis.
Tai padovanok man ;)

Mannq
Posts: 153
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:17 pm
Location: pnvz

Postby Mannq » Sun Feb 25, 2007 11:54 am

sveiki, taigi vel prisireikė šiokios tokios PS bendruomėnės pagalbos :lol: yra paveiksliukas 89x100 pixels, 72x72dpi. kap matot čia yra gan mažas paveiksliukas(tokius dedam į avatarus) taigi man reikia ta paveksliuka isdidinti iki a4 lapo. ir kad kokybe butu gera. įmanoma kaip nors?(paveiksliukas nėra ispudingas spalvų atžvilgiu, tik 2 spalvos: juoda, balta)

dekui
nesikabinek prie zodziu. Jei neturi ka veikt aik padauzyk galva i siena :D gal protingesnis pasidarysi

User avatar
Liepaite
Posts: 656
Joined: Thu Jul 06, 2006 1:23 pm
Contact:

Postby Liepaite » Sun Feb 25, 2007 12:00 pm

sveiki, taigi vel prisireikė šiokios tokios PS bendruomėnės pagalbos :lol: yra paveiksliukas 89x100 pixels, 72x72dpi. kap matot čia yra gan mažas paveiksliukas(tokius dedam į avatarus) taigi man reikia ta paveksliuka isdidinti iki a4 lapo. ir kad kokybe butu gera. įmanoma kaip nors?(paveiksliukas nėra ispudingas spalvų atžvilgiu, tik 2 spalvos: juoda, balta)

dekui
Gal paveiksliuką parodysi? :roll:
[...Ir kai pažvelgiam į žvaigždes, viena jų juokias.]
Image Image Image

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Postby Atlantas » Sun Feb 25, 2007 1:44 pm

Gal galit kas nors idėti pamokėlę,kaip iš "bjauraus ančiuko padaryti gulbę"
na ta prasme pašalinti kokius nors trūkumus,pridėti ką nors ir panašiai.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sun Feb 25, 2007 5:39 pm

Mannq> na, pagalvojus logiškai, kokybė kris. Bet kadangi paveiksliukas juodai baltas, dar įmanoma kąnors gal padaryti. Būtų gerai, jei jį parodytum. :)
Atlantai> Ko būtent norėtum? Kaskart vis kitus dalykus bent aš darau. Nuo fotografijos priklauso. :) Pvz vienam reik nuimt spuogą, kitam dantis pabalint, trečiam plaukų spalvą paryškinti, dar su spalvomis pažaisti, dar kąnors... :)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Postby Atlantas » Sun Feb 25, 2007 5:54 pm

Mannq> na, pagalvojus logiškai, kokybė kris. Bet kadangi paveiksliukas juodai baltas, dar įmanoma kąnors gal padaryti. Būtų gerai, jei jį parodytum. :)
Atlantai> Ko būtent norėtum? Kaskart vis kitus dalykus bent aš darau. Nuo fotografijos priklauso. :) Pvz vienam reik nuimt spuogą, kitam dantis pabalint, trečiam plaukų spalvą paryškinti, dar su spalvomis pažaisti, dar kąnors... :)

Man ne taip svarbu ar spuogas ar karpa :D šiaip noriu daugiau pramokt ir tiek.Na galėtum idėt savo mėgstamiausios fotkės padarytos su photo shopu pamokėlę ;)
Image

Mannq
Posts: 153
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:17 pm
Location: pnvz

Postby Mannq » Mon Feb 26, 2007 9:09 am

http://www.elekta.lt/~monte/trance.gif nieko ispudingo :D taciau reikia ji padidint iki +- A4
nesikabinek prie zodziu. Jei neturi ka veikt aik padauzyk galva i siena :D gal protingesnis pasidarysi

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Feb 26, 2007 5:06 pm

Aš jį padidinčiau iki reikiamo dydžio photoshop'e ir perpaišynėčiau kiek įmanoma tiksliau. Na, tam tikrų įrankių pagalba sulyginčiau ir pagražinčiau kraštus ir pan. Bet tai labai sunku paaiškinti. Tiesiog padidini ir taisai viską. Improvizuoji, taip sakant.

Mannq
Posts: 153
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:17 pm
Location: pnvz

Postby Mannq » Mon Feb 26, 2007 7:47 pm

DziNNy gali gal trumpai aprasyt? ?(be izangu ir pan. trumpai drutai) :) dekoju. ir isvis gal kas zinot koki pdf PS (tik ne rui)? pats pasimokyciau kazka. :) ziuriu geras daiktas cia :) ir da kl. reik info biski apie PS cs 2 ir cs 3 beta. cia naujausios versijos PS?
nesikabinek prie zodziu. Jei neturi ka veikt aik padauzyk galva i siena :D gal protingesnis pasidarysi

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Feb 26, 2007 9:01 pm

Na, atsidarai paveiksliuką. Taipogi, susikuri naują failą. A4 formato (ten leidžia pasirinkti tokį). Tada paveiksliuką nukopijuoji į tą naują failą. Edit>Free Transform padidini paveiksliuką sumažindamas kokybę. Layer>New. Padarai, kad tas padidintas paveiksliukas būtų pusiau permatomas. Naujas layeris ir tegul būna pusiau permatomas (bet čia patogumo vardan ir laikinai, vėliau atkeisi kaip reik). Tada paėmę Pen Tool mėgini sukurti tokias pat formas, kaip tavo ženkliuko, tik iš naujo. Daug darbo, jei nori žinoti. Sunku. :) Tuomet mėgini uždėti naujai tekstą. Kokių efektų jam reikės ir kokio šrifto - nežinau. Galų gale pirmąjį sluoksnį ištrini, Edit>Flatten Image ir File>Save.
Gal neaiškiai, sudėtingai. bet šiuo metu neturiu galimybės įsijungti Photoshop, kad paaiškinčiau geriau. Iš atminties tik viską. :oops:

ikeras
Posts: 240
Joined: Wed Nov 29, 2006 1:04 am

Postby ikeras » Mon Feb 26, 2007 9:50 pm

PhotoShop 9 versijoje tam yra dalykas "smart object" net ir minimalius objektus galima isdidinti beveik neprarandant orginalios kokybes. tereikia pazymeti norima isdidinti srity ir priskirti ja prie "smart objects". Tuomet telieka isdidinti iki norimo dydzio ir *vuola* PSP atlieka viska uz jus ;) zinoma su daug spalvu ir objektu turinciais paveiksleliais PSP vis dar nesusidoroja kaip noretusi ;) bet siuo atveju tiks kuo puikiausiai ;)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience :)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Feb 26, 2007 11:03 pm

Taip ir nesupratau ar tu apie Photoshop (PS) ar Paint Shop Pro (PSP). :oops: Apie smart objects nieko nemoku. :oops:


Return to “Noriu parodyti visiems”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests