apie Akulla

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

apie Akulla

Postby Akulla » Thu Mar 13, 2008 9:06 pm

Lytis: vyras
Amzius: pilnametis
Gyv.vieta: Vilnius - Zemaitija
Issilavinimas: aukstasis, Telekomunikaciju inzinierius
Darbas: Sistemu projektavimas
Kodel as cia? Esu linksmas, megstantis bendrauti berniukas... plius dar kazkas su technologijomis tai is vis puiku... siaip tai netycia radau linka...

Nu cia kazka tokio bandziau suregsti kaip CV... sunkiai sekesi atvirai pasakysiu, nes rimtumo neperlabai megstu... dirbu rimtam darbe, kuriam reikia rimtumo, todel tenka kartais ir panobodziauti ir cia uzklydau... va, uzklydau ir stengiuosi issitvirtinti technikos skiltyje, nes kitkas nelabai traukia... pastebejau, kad cia yra keletas rimtu forumieciu, patrauke rimti ju atsakymai tai kol kas, jei blogi berniukai manes neismes liksiu cia ir kaip galesiu taip patarsiu visiems norintiems kazka suzinoti :)

gal kam kyla klausimas ka reiskia zodis Akulla ir siaip kodel ji pasirinkau, nes daug kas mano jaunysteje mane painiodavo su mergina mIRC... zodziu Akulla, na bent tarimas yra is rusu kalbos verciamas kaip ryklys :) bet siaip ne del to pasivadinau taip... gal pamenat kad nuskendo "KURSK"... tai buvo atominis Rusijos laivas... buvau tada nezinau kokio amziaus, bet mokykloje dar mokiausi... Lietuvos Rytas labai issamiau aprasynedavo sia istorija... pagal NATO klasifikacija KURSK berods priklause oscar klasei... gal ir slubuoja mano zinios, senokai vis del to buvo tas... tai zodziu salia oscar klases atsirado povandeniniu laivu klasifikacija "Akula" tokios klasifikacijos laivai yra priskiriami puolamajai kategorijai... patiko ir dadejus "l" gavosi "Akulla"

Dar kartais galima mane uztikri Zaidimu skiltyje... kaip sakoma vyrai visada vaikai, bet ju zaisliukai brangesni... zaidziu nedaug... kodel? nes kompas nepaveza... kol kas :) megstamiausi zaidimai "Commandos" serija, Call of Duty, Warhammer, Age of Empires, Cossacks, Medal of Honor, NFS pradedant nuo II, GTA SA, Apache, Desperados abu, lektuvu simuliatoriai, tycoonai ir t.t. Vow didelis sarasiukas gaunas... senai zaidziau, bet kartas nuo karto issirasau :P

Jau metai+ zaidziu http://www.tribalwars.net esu 150 savo serveryje... turiu >220 kaimuku... zaidimas baigia atsibosti, bet del forumo kazkaip nesinori jo mesti, nes anglu kalba lavini ir susirandi draugu visam pasaulyje

Muzika: megstu DANCE tipo muzika... siektina be zodziu... nemegstu LT dainu... rusisku ypac...

Augintiniai: drauge su kuria jau ilgai kartu, katinas Pincius...

jei kas domina dar galite klausti drasiai... nesikandzioju

Akulla
Last edited by Akulla on Sun Feb 15, 2009 6:54 pm, edited 1 time in total.
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

dmu
Rašytojas
Posts: 1579
Joined: Sun Jul 09, 2006 6:48 pm
Location: Vilnius

Re: apie Akulla

Postby dmu » Thu Mar 13, 2008 10:15 pm

Kaip pastebėjau, esi tvirtas aparatūros ir elektronikos sektoriuje. Kada pradėjai užsiiminėti kompiuteriais? Kokie buvo pirmieji žingsniai IT srityje?
Intel Q9400, Intel DX38BT, 4*Corsair 1G DDR3 1333 MHz, Sapphire HD3850, PCIe Hybrid II, ST3750528AS, ST1000520AS, Optiarc 7170S, Modecom Feel3 500W... Virtualizacija vyksta.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: apie Akulla

Postby RainmakerLTU » Thu Mar 13, 2008 11:12 pm

Platus žaidimų farvateris - kaip ir maniškis.

Smagu žinoti, kad yra žmonių, kuriems ne tik šaudaugaudau rūpi...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
Mardukas
Posts: 231
Joined: Sat Aug 04, 2007 3:41 pm
Location: Kaišiadorys
Contact:

Re: apie Akulla

Postby Mardukas » Thu Mar 13, 2008 11:32 pm

GTA, Call of Duty, Medal of Honor būtent ir yra šaudaugaudau.
nešaudaugaudau žaidimui priskirčiau tokius, kuriuose priešas neturi 100hp, o kiekviena automato kulka atima po 1 hp...
pvz. Red Orchestra. Skirtingai, nei jūsų šaudogaudo, čia kulkos nelakioja šviesos greičiu, jas veikia gravitacija ir pan. ;)
"Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction. "
Blaise Pascal (1623-1662)

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: apie Akulla

Postby Akulla » Fri Mar 14, 2008 6:16 am

Kaip pastebėjau, esi tvirtas aparatūros ir elektronikos sektoriuje. Kada pradėjai užsiiminėti kompiuteriais? Kokie buvo pirmieji žingsniai IT srityje?
pirmas kompas Pentiun II 300 MHz. prasidejo domejimasis "Kompiuterijos" zurnalais, veliau 56kbps modemu vargstant...apturejes 6 kompas, tik vienas pirktas ne pagal uzsakyma... pirmasis:D

cia pradzia... aktyviai domiuosi tikrai jau ilgas laiko tarpas
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

User avatar
anonimas
Posts: 706
Joined: Tue Apr 03, 2007 11:00 am
Location: Kėdainiai

Re: apie Akulla

Postby anonimas » Fri Mar 28, 2008 12:04 pm

Geras darbas. Ir turiu vieną kvailą klausimą:
Ar sunku būti, tuo inžinieriu ar gerai tas darbas apmokamas?
Nevok - valdzia nemegsta konkurentu!

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: apie Akulla

Postby Akulla » Fri Mar 28, 2008 1:58 pm

As irgi linksmai atsakysiu :) jei turi galva tai nesunkus :) siaip nuobodu man, nera veiklos :) del algos tai kolkas apverktina , bet kai bent vienas is dabartiniu triju issiustu gaminti gaminiu pareis, tada eisiu keltis algos, jei nekels, tai eisu ieskoti kitur darbo... aktyvesnio :)

realiai projektuoju tik puse metu :D
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron