Apie kūdą tukšlį

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby Robitt » Wed Dec 17, 2008 6:11 pm

Sakaisi Telsia... Nu as irgi esu nu Telsiu. Louke gemis ir augis. Pri pat Satrijas. Tad esam abodu Zemaice... :mrgreen:
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

PiZZA
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sun Jan 06, 2008 12:59 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby PiZZA » Fri Dec 19, 2008 7:12 pm

Airijos pliusai:čia mandagūs žmones, jei esi kitoks pvz išvaizda, apranga, šukuosena niekas nekreipia dėmesio, o Lietuvoj akis išverčia ir dar patyčių išgirsti.... Minusai, na, kad nesijauti savas...
Teisybę pasakius kol kas i Lietuvą grįžt nenoriu, nes išvažiavau ne dėl pinigų o dėl kitų priežasčių.
Lygiai tas pats, kas Švedijoje. Tokioje šalyje aš kaip savas, na aišku, su užsienio kalba man sunkiai sekasi, bet kai neseku madų, o lietuviai apie žmogų mąsto tik iš aprangos (ne apie visus kalbu, nes tikiu, kad kruopelė lietuvių yra tikri lietuviai). O Švedijoje apsirengi belenkaip ir eini. Nebūsi ten išskirtinis iš aprangos srities. Prie 0 laipsnių mačiau "bachūrėlį" su šortukais režiantį, o sniego pilna buvo. Su mergom vaikštinėja sau patenkitas :D
My Skype: fireleparkour
ۜ๖ۣۜDﻩмคηтคﮎ๖

My PC
Intel Core 2 Quad 2.33GHz | 2x2048MB DDR2 800MHz | 750GB HDD | nVidia GeForce 9500GT 1024MB DDR2

http://www.aceris.lt <--- "Aceris", UAB | C.H.E.B.R.O.S Traškiai


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron