Apie kūdą tukšlį

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
kudas tukslis
Posts: 47
Joined: Fri Feb 08, 2008 9:17 pm

Apie kūdą tukšlį

Postby kudas tukslis » Sun Apr 20, 2008 8:56 pm

1. Mano nickas kudas tukslis, nes taip mane vadina draugai, nors visai as ne tukšlis, tik kūdas ;)
2. Aušra
3. 22m.
4. Šiaip kol kas Airija, Athlone, o kai grįšiu į Lietuvą, tikriausiai bus Telšiai, mano gimtasis miestas
5. Čia esu naujokė, nors Computerbild skaitau jau seniai, turiu svajonę turėt visus jo numerius, ir užsiprenumeruot, gal kada nors........
6. Manyčiau esu priklausoma nuo nuotaikų, kartais ištinka nevaldomo juoko priepuoliai (kartu su drauge) tada jos vyras žiūri su tokia supratinga, užjaučiančia mina :lol: , bet tai dažniausia būna po sunkios darbo dienos. Dar laikau save pakankamai tolerantiška, priimu žmones tokius kokie jie yra, nesu nusistačiusi prieš kitataučius, ar juodaodžius.........Labai patinka Lotynų Amerikos muzika, o Thalia mano dievukas , tik nervina kad visi aplinkiniai mane laiko lengvai trenkta, nes patinka ispaniška muzika :evil: , taip pat patinka muzikiniai filmai, komedijos, nekenčiu siaubo filmų, nes paskui baisu užmigt :roll: , dabar norėčiau pažiūrėt filmą "vėjo nublokšti"........esu nepataisoma knygų graužikė, laaaaaaaaaabai patinka skaityt knygas, tik gaila ,kad čia Airijoj lietuviškos knygos brangiai kainuoj. Laaaaaabai patinka arkliai, esu išprotėjus dėl jų kaip ir visi žmones turiu daug svajonių, didžiausia jų turbūt nusipirkt butą, būt laimingai, kad mano draugams sektųsi, nes juos labai branginu ir myliu ;)
Soy duena de mi destino, mis reglas y mi verdad!

impressive
Posts: 445
Joined: Mon Jun 25, 2007 11:22 am
Location: Ukmergė

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby impressive » Sun Apr 20, 2008 9:31 pm

Ką veiki Airijoje? Mėgstamiausia knyga/filmas? ;)

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby Akulla » Mon Apr 21, 2008 6:21 am

Ziuru pomegiu visokiu yra, bet va nepaminejai visokiu kompiuteriu ir kitu elektroniniu nesamoniu. cia biski i ta puse forumiukas... maladec, kad gyveni AMD proco gimtinej :D noreciau as kokiam Semprone gyvent, arba B3 Phenome :D, o gal Radeone :D zdz :)
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

User avatar
kudas tukslis
Posts: 47
Joined: Fri Feb 08, 2008 9:17 pm

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby kudas tukslis » Mon Apr 21, 2008 4:47 pm

Ką veiki Airijoje? Mėgstamiausia knyga/filmas? ;)

Airijoj mėginu užsidirbt butui, o tada grįšiu į Lietuvą :) , Megstamiausią knygą ar filmą sunku išsirinkt, filmas, greičiau serialas kobra11, o knyga............hm daug patinka, mėgstamiausios turbūt apie indėnus, pvz Vinetu
Soy duena de mi destino, mis reglas y mi verdad!

User avatar
kudas tukslis
Posts: 47
Joined: Fri Feb 08, 2008 9:17 pm

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby kudas tukslis » Mon Apr 21, 2008 4:55 pm

Ziuru pomegiu visokiu yra, bet va nepaminejai visokiu kompiuteriu ir kitu elektroniniu nesamoniu. cia biski i ta puse forumiukas... maladec, kad gyveni AMD proco gimtinej :D noreciau as kokiam Semprone gyvent, arba B3 Phenome :D, o gal Radeone :D zdz :)
Mėgstu keist telefonus, jau ir dabar žiūriu kokio norėčiau :lol: , o nepaminėjau todėl, kad šioj srity esu naujokė, ir į šį forumą ateinu paklaust, kai iškyla kokių problemų....
Dar turiu viena silpnybę, pvz merginoms patinka kosmetikos, rūbų parduotuvės, o manęs jos visiškai nedomina, man sunkiau praeit pro buitinės technikos, telefonų, kompų parduotuves........
Soy duena de mi destino, mis reglas y mi verdad!

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby DziNNy » Mon Apr 21, 2008 7:38 pm

Ar seniai gyveni Airijoje? Ar Tau čia patinka ir kodėl visgi noris ir sugrįžti? (:
O šiaip sveika prisijungusi. (:

User avatar
kudas tukslis
Posts: 47
Joined: Fri Feb 08, 2008 9:17 pm

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby kudas tukslis » Tue Apr 22, 2008 5:34 pm

Sveika,
Airijoj spalio mėn bus du metai, o i Lietuvą noriu grįžt, nes čia mano namai, Airijoj patinka, žmonės mandagūs, šeimininkas cool ;) , bet vistiek jauties svetimas, ir dar kalba.... taip gera grįžus i Lietuvą girdėt lietuviškai kalbančius žmones.
Soy duena de mi destino, mis reglas y mi verdad!

Mobiless
Rašytojas
Posts: 1156
Joined: Fri Oct 20, 2006 7:47 pm
Location: Kėdainiai

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby Mobiless » Tue Apr 22, 2008 6:28 pm

O avatare čia Tu esi?
My NoteBook: Intel Core 2 Duo T7300 2.0GHz/17.0"/2GB/160GB/DVD+-RW/GeForce 8600GT/WLAN/BT/Vista Premium

User avatar
GoldNugget
Posts: 867
Joined: Wed Mar 21, 2007 10:54 am
Location: Vilnius

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby GoldNugget » Tue Apr 22, 2008 8:46 pm

Geras klausimas :)
Ar kartais ten ne mėgstama kudo tukslio atlikėja Thalia?
labai-piktas-moderatorius

User avatar
kudas tukslis
Posts: 47
Joined: Fri Feb 08, 2008 9:17 pm

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby kudas tukslis » Thu Apr 24, 2008 3:51 pm

Geras klausimas :)
Ar kartais ten ne mėgstama kudo tukslio atlikėja Thalia?
Taip taip :mrgreen:
Soy duena de mi destino, mis reglas y mi verdad!

User avatar
GoldNugget
Posts: 867
Joined: Wed Mar 21, 2007 10:54 am
Location: Vilnius

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby GoldNugget » Thu Apr 24, 2008 6:52 pm

Ar Airijoje palaikai ryšius su ten gyvenančiais lietuviais? :)
labai-piktas-moderatorius

User avatar
kudas tukslis
Posts: 47
Joined: Fri Feb 08, 2008 9:17 pm

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby kudas tukslis » Sun Apr 27, 2008 3:20 pm

na nelabai, nes dauguma jų nenuoširdūs, bendrauja tik tada kai reik pagalbos, o paskui "apdrabsto purvais", dabar Airijoj turiu du draugus (šeima), labai faini žmogeliukai :P
Soy duena de mi destino, mis reglas y mi verdad!

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby Arthuras » Tue May 06, 2008 3:53 pm

Gal pavardintum pliusus ir minusus gyvenimo Airijoje? :) Ar verta ten važiuot? :)

User avatar
Mardukas
Posts: 231
Joined: Sat Aug 04, 2007 3:41 pm
Location: Kaišiadorys
Contact:

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby Mardukas » Wed May 07, 2008 8:34 pm

Ir vis dar nori grįžti į Lietuvą? Kodėl?
"Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction. "
Blaise Pascal (1623-1662)

User avatar
kudas tukslis
Posts: 47
Joined: Fri Feb 08, 2008 9:17 pm

Re: Apie kūdą tukšlį

Postby kudas tukslis » Fri May 16, 2008 9:27 pm

Airijos pliusai:čia mandagūs žmones, jei esi kitoks pvz išvaizda, apranga, šukuosena niekas nekreipia dėmesio, o Lietuvoj akis išverčia ir dar patyčių išgirsti.... Minusai, na, kad nesijauti savas...
Teisybę pasakius kol kas i Lietuvą grįžt nenoriu, nes išvažiavau ne dėl pinigų o dėl kitų priežasčių.
Soy duena de mi destino, mis reglas y mi verdad!


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests

cron