Apie Robitt

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
ispanas
Posts: 524
Joined: Mon Jun 28, 2010 11:47 am
Location: Aytus

Re: Apie Robitt

Postby ispanas » Sun Apr 10, 2011 5:33 pm

Man geriausia Ferrari :D Fernando Alonso kai perėjo manau protingai padarė ...

User avatar
RollingStone
Rašytojas
Posts: 1657
Joined: Thu Oct 23, 2008 7:45 pm

Re: Apie Robitt

Postby RollingStone » Sun Apr 10, 2011 5:40 pm

Na Buls, paziurejus i 2007 metu sezona tikrai kad kazko ipatingo neparode. O va, siais metais, pernai - perspektyva kokia. Na F-1 domiuosi neitin labai senai. Nuo tada, kai McLaren tapo cempais su Mika Hakinenu :lol:
Gerai sirgti už stipriausius. :) Nesergu už juos todėl, kad man Red Bull asocijuojasi tik su brangiu birzgalu. Pati komanda nauja ir neturi tokios istorijos kaip Ferma, McLaren ar Williams. O ir Teftelis kaip žmogus man atrodo vaikiškas, nesubrendęs, - pacukas vienžo. Praeitą sezoną norėjau, kad laimėtų Webberis, kas žino, gal tai jam buvo paskutinis šansas.

User avatar
ispanas
Posts: 524
Joined: Mon Jun 28, 2010 11:47 am
Location: Aytus

Re: Apie Robitt

Postby ispanas » Sun Apr 10, 2011 5:48 pm

Na Buls, paziurejus i 2007 metu sezona tikrai kad kazko ipatingo neparode. O va, siais metais, pernai - perspektyva kokia. Na F-1 domiuosi neitin labai senai. Nuo tada, kai McLaren tapo cempais su Mika Hakinenu :lol:
Gerai sirgti už stipriausius. :) Nesergu už juos todėl, kad man Red Bull asocijuojasi tik su brangiu birzgalu. Pati komanda nauja ir neturi tokios istorijos kaip Ferma, McLaren ar Williams. O ir Teftelis kaip žmogus man atrodo vaikiškas, nesubrendęs, - pacukas vienžo. Praeitą sezoną norėjau, kad laimėtų Webberis, kas žino, gal tai jam buvo paskutinis šansas.
Michael Schumacher geriausias aš už jį visada sirgau ! O tas birzgalas brangus bet skanus :D

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Apie Robitt

Postby Robitt » Sun Apr 10, 2011 10:16 pm

Na Ferrari, nesakykit, kad ne uz pinigus motorus lipdo... Red Bull juk tik pavadinimas, o juk motoras - Renault. Tai vat, komanda nauja, bet laimi. Ir kad Wetelis jaunas, ir perspektyvus, tai tikrai. Isodink durniu koki i bolida, (Jei kas prisimenant Edie Irvena), tai kazin ka Ferrari parodytu, ir tas pat Red bull, jei butu toks kaip Edie kurioje nors (Ferrari, ar Red Bull) komandoje... Dauk prieina ir nuo bolido ir nuo techniku boksuose greicio kai buna sustojimai, ir nuo piloto vairavimo. Shumis dabar tikrai, kad nebeblizga su Mercedes, kaip blizgejo su Ferrari...
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests

cron