Apie DziNNy

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Apie DziNNy

Postby DziNNy » Sun Jan 08, 2012 12:56 am

Metų metus, rodos, nesilankiau šitoje temoje. Kadangi neatsakyt visgi nemandagu, o vėliau geriau nei niekad, tai:

1. Kompiuterija susidomėjau dar pradinėse klasėse, kai turėjom pirmą kompiuterį su Windows 95, kuriame tebuvo dos'iniai žaidimukai ir Microsoft Office 1997 (rodos?). Paėmus tėčio knygas apie Excel (jis tuo domėjos) ėmiau savarankiškai mokytis dirbti šia programa. Kurdavau lenteles, visokius ten čekius, net savo biudžetukus. Mėgau trinti folderius ir failus kai jų man atrodė per daug, todėl netyčia taip ir Paint'ą ištryniau. :D Kai jau vėliau, gal 8 klasėj, nusipirkom naujesnį kompiuterį, ėmiau mokytis jį prižiūrėt, nes tėtės kviestas "meistriukas" nesutiko man įdiegti Fotošopo ("nemokėsi, per sudėtinga"). Ėmiau skaityti CBL, dalyvauti forumuose, diegti ir bandytis programėles ir pan. 2007 metų gale migravau į Linux (Fanaz sudomino). Kažkiek pramokau, kažkiek ne (nesu jau taip nerealiai tam gabi). Pastaruoju metu neturiu daug laiko domėtis konkrečiai IT. Bet per tuos metus išmokau HTML pagrindus, CSS pagrindus. Kelerius metus Fotošopinau, po to Gimpinau. Dabar pagrinde menai gimsta konvertuojant fotografijas (kai jų yra).

2. Globalus klausimas. Pirmiausia norėčiau galėt padaryt, kad žmonės būtų vieni kitiems pakantesni, supratingesni, labiau vieni kitus gerbtų ir mylėtų, net jei tie kiti kažkuo kitokie nei visi aplinkiniai.

Lin3R
Posts: 765
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:23 pm
Location: Kaunas

Re: Apie DziNNy

Postby Lin3R » Sun Jan 08, 2012 11:11 am

O kokią tiksliau Linux distribuciją naudoji? :)
Viskas ką pasakiau gali būti netiesa ;)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Apie DziNNy

Postby DziNNy » Sun Jan 08, 2012 11:05 pm

Negi sunku įspėti? Fedora, kaip ir Fanaz :geek: Jei ne darbe ir pas tėvus Windows, juos visai pamirščiau :?

User avatar
Fanaz
Administratorius
Posts: 1266
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:10 pm
Location: Vilnius

Re: Apie DziNNy

Postby Fanaz » Mon Jan 09, 2012 11:07 pm

Geriau prisipažink kad tuoj teises turėsi :P
Image

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Apie DziNNy

Postby DziNNy » Mon Jan 09, 2012 11:12 pm

Neperšokęs griovio, nesakyk op (: Kai turėsiu, tada ir girrrsiuos. O dabar dar ne. :p

User avatar
Fanaz
Administratorius
Posts: 1266
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:10 pm
Location: Vilnius

Re: Apie DziNNy

Postby Fanaz » Tue Jan 10, 2012 10:52 pm

Tikėjimas yra viskas :twisted:
Image

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Apie DziNNy

Postby Robitt » Tue Feb 14, 2012 9:11 am

Tilejimas - auksas, tikejimas - duona,
Diena, ka atima, naktis atiduoda :)

Taigi, pradejai su kompiuteriais anksti. Daug ko ismokai per tiek laiko. O kaip draugems, ar draugams, ar padedi, kai istinka kokia technine/programine beda su kompiuteriais?
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Apie DziNNy

Postby DziNNy » Sat Mar 17, 2012 10:29 am

Iš tiesų retai beprisėdu :oops: Darbai darbai ir nėr kada :oops: Darbe technines bėdas daugiausiai iš kolektyvo sprendžiu aš. Bet kad daryčiau pastaruoju metu ką įspūdingo, taip nėra. Labiau domina fotografija, apdirbimai ir panašūs dalykai.

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Apie DziNNy

Postby Robitt » Sun Mar 25, 2012 1:13 am

Iš tiesų retai beprisėdu :oops: Darbai darbai ir nėr kada :oops: Darbe technines bėdas daugiausiai iš kolektyvo sprendžiu aš. Bet kad daryčiau pastaruoju metu ką įspūdingo, taip nėra. Labiau domina fotografija, apdirbimai ir panašūs dalykai.
Nu va. Aš tai susidomėjau gana vėlai... Bet pradžia buvo nuo Win 98. Tačiau dabar, jaupats ant tiek einutoj sritį, kad ir darbas ir hobis kartu. Na o tai kad darbas ne su kompu,tai koks tamstos darbas? :roll:
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Apie DziNNy

Postby DziNNy » Thu Mar 29, 2012 11:24 pm

Darbas, berods, buvo minėtas anksčiau. :) Pagrindinis, kolkas, pardavėjos-konsultantės. O papildomas (o, kad kada taptų ir pagrindiniu...) - fotografavimai. ;) IT yra daugiau mano vyro darbas - pati imu šiek tiek aptingti šioj srity. :oops: O paties koks darbas? ;)

User avatar
Doomas
Rašytojas
Posts: 1866
Joined: Sun Aug 17, 2008 7:19 am
Location: Klaipeda

Re: Apie DziNNy

Postby Doomas » Fri Mar 30, 2012 6:48 am

Va va... aptingai.. greit ir sitas forumas numirs jei ir taip toliau...
Kai nuvaziuoja stogas - Atsiveria dangus...
Image

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Apie DziNNy

Postby Robitt » Fri Apr 06, 2012 9:05 am

Darbas, berods, buvo minėtas anksčiau. :) Pagrindinis, kolkas, pardavėjos-konsultantės. O papildomas (o, kad kada taptų ir pagrindiniu...) - fotografavimai. ;) IT yra daugiau mano vyro darbas - pati imu šiek tiek aptingti šioj srity. :oops: O paties koks darbas? ;)
Tiesa sakant, mano darbas paskutiniu metu - laisvo oro direktorius... Taciau, ivairus. Statybose, o papildomai, vis prie kompiuteriu padirbeju, pataisau, jei kam prisireikia. Taciau sije srytyje noreciau isiplesti labiau, ir kad tas darbas butu pagrindinis... :)
Na o tingeti negerai.
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Apie DziNNy

Postby arnie » Sun May 06, 2012 1:20 pm

Tiesa sakant, mano darbas paskutiniu metu - laisvo oro direktorius... Taciau, ivairus. Statybose, o papildomai, vis prie kompiuteriu padirbeju, pataisau, jei kam prisireikia. Taciau sije srytyje noreciau isiplesti labiau, ir kad tas darbas butu pagrindinis... :)
Na o tingeti negerai.
Na su kompiuteriais tai tik nebent ka ardyti ar pakeisti paciam kompiuteri . O pacios operacines irasymas cia jau neproblema kaip seniau budavo cia jau daug kas moka net koks pradinukas jau ta moka na nebent kokiam pensininkui gali irasyti . Va ardyti kompiuteri ne kiekvienas ryztasi bijodamas kad nesugadintu kuo cia geriau samdo kitus truputi nusimanancius ardyme . :ugeek:
Image

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Apie DziNNy

Postby Robitt » Sat May 12, 2012 7:31 pm

Tiesa sakant, mano darbas paskutiniu metu - laisvo oro direktorius... Taciau, ivairus. Statybose, o papildomai, vis prie kompiuteriu padirbeju, pataisau, jei kam prisireikia. Taciau sije srytyje noreciau isiplesti labiau, ir kad tas darbas butu pagrindinis... :)
Na o tingeti negerai.
Na su kompiuteriais tai tik nebent ka ardyti ar pakeisti paciam kompiuteri . O pacios operacines irasymas cia jau neproblema kaip seniau budavo cia jau daug kas moka net koks pradinukas jau ta moka na nebent kokiam pensininkui gali irasyti . Va ardyti kompiuteri ne kiekvienas ryztasi bijodamas kad nesugadintu kuo cia geriau samdo kitus truputi nusimanancius ardyme . :ugeek:
Nemanau. yra zmoniu, kuriems operacines irasymas, prilygsta pakelti drambli. :D Kiti, apsukresni, apgaudineja zmones, nesuprantancius. (susiduriau su tokiu kompiuteriu, kuris jau per desimtis meistru rankas ejo, o rezultatai buvo blogi, nes pagrindine plokste buvo ant mirties ribos), ir ja reikejo keisti (mano tema "kas genda kompiuteryje?" palaciau apie tai). Na nenukrypstam nuo temos: O keliauti fotografe ar megsta?
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron