Apie "NikazZ"

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
NikazZ
Posts: 835
Joined: Thu Jul 13, 2006 2:09 pm
Location: Panevėžys-Kaunas
Contact:

Apie "NikazZ"

Postby NikazZ » Wed Nov 01, 2006 11:16 am

1) Slapyvardis, jo kilmė:
Slapyvardis NikazZ, jis gimė gan seniai, dar kai mIRC sėdėdavau :) Ir tada norėjau labai paprasto, na pirma mintis buvo tiesiog "nikas" arba "nick", bet kadangi „mirc‘e“ negalima tokių užregistruoti, tai teko patobulinti ir gavosi "NikazZ" Na ir kažkaip prilipo...Dar dabar daugiau vadinuosi nebe NikazZ, o Vyyte...
2) Vardas: Vytautas
3) Amžius:17 metų...
4) Gyvenamoji vieta: Panevėžio raj, bet daugiau laiko būnu Panevėžy :)
5) Kas atvedė į forumą: Atvedė visagalis Google :) Kažko ieškojau, ir atvedė mane į šį forumą (dar į tą buvusį, senąjį)
6) Apie save: nemėgstu apie save pasakot... Charakteris... Na nežinau, linksmas (nors kai būna koks „gruzas“, tai nebūnu linksmas), sako, kad daug šypsaus... Na ką aš galiu padaryt... :) Muzika...Viskas kas daro BUM BUM, techno, klubinės, dabar pradėjau ir Rock klausyt ( o ypač senų, gerų Bix'ų :) ) Na nuo nuotaikos priklauso...
Mėgstamiausia knyga... Jo... Va čia ir skylė... Knygų neskaitau, nebent priverčia mokytoja... Per kokius 3 metus perskaičiau kokias 3 knygas... Ir tai iš tų trijų šiemet 2 :)
Filmas: va čia jau geriau.., Jei būna filmas, pagal knygą, tai geriau žiūriu filmą negu knygą skaitau. :) Mėgstu "siaubekus", visus kur yra mašinos, tiuningas, greitis ir pan.. (dingti per 60s, greiti ir įsiutę, baikeriai ir pan.. )
Ūgis: 1.80m, svoris: 70, plaukai rudi kažkokie, batų dydis 43... Kas dar? Klauskit viską atsakysiu (turbūt) Aj, va dar mėgstu aktyvų gyvenimą... Mėgstu vandenį :) (neveltui plaukioju su burlente :) ) Dar mėgstu viską ardyti (nes dažniausiai nebesudedu atgal, nebent tai brangus daiktas :D ), mėgstu konstruoti ir t.t... Tai va ... :D

Redaguota
HCC '95 D15B7

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Thu Nov 30, 2006 7:01 am

Ar vaikystėj mėgai visokius konstruktorius dėliot? (čia pirma kilus mintis)
Ką būtent mėgsti konstruoti? Na, kokius daiktus?
Kur randi vietą plaukiojimui tam ir kiek laiko tuo užsiimi? Ar tai jau rimtas pomėgis ar tik šiaip laisvalaikio praleidimas?
Kodėl naujasis nikas Vyyte? Na, mano draugė (panelė) irgi Vytė - galima sumaišyti. :D
Kokios tos trys perskaitytos knygos?
Ar visuomet gyvenai Panevėžio rajone?
Ar turi brolių/sesių ir kaip sutariate?
Kelintokas tebesi?

User avatar
NikazZ
Posts: 835
Joined: Thu Jul 13, 2006 2:09 pm
Location: Panevėžys-Kaunas
Contact:

Postby NikazZ » Fri Dec 01, 2006 10:44 am

Ar vaikystėj mėgai visokius konstruktorius dėliot? (čia pirma kilus mintis)
Ką būtent mėgsti konstruoti? Na, kokius daiktus?
Kur randi vietą plaukiojimui tam ir kiek laiko tuo užsiimi? Ar tai jau rimtas pomėgis ar tik šiaip laisvalaikio praleidimas?
Kodėl naujasis nikas Vyyte? Na, mano draugė (panelė) irgi Vytė - galima sumaišyti.
Kokios tos trys perskaitytos knygos?
Ar visuomet gyvenai Panevėžio rajone?
Ar turi brolių/sesių ir kaip sutariate?
Kelintokas tebesi?
Vaikystėj visuomet patikdavo ardyt viską mažas būdamas išardydavau ( ir aišku nebesudėdavau) visas savo mašinėles :lol:
Konstruoti tai labiau technika kokią nors..Atnaujintas senas nenaudojamas patefonas-stiprintuvas, kompas truputį apipjaustytas, seniau dar dariau įvairius modelius ( lėktuvai, laivai).. tik va laiko laisvo vis mažiau yra, tai nebelabai ir ką "konstruoju".
Plaukioti tai su tėvu bei jo draugu važiuojam prie ežerų..Artimiausias už maždaug 30km..tai susikraunam burlentes i didesnę mašiną, ir tryse važiuojam..Tai taip ir smagus savaitgalis praeina..Na tai man rodos nėra rimtas mano pomėgis, nes norint rimtai tuo užsiimti, reikia daug lėšų skirti..Rimti plaukytojai kiekvieną sezoną keičia savo įrangą, o tai minimum 10 tūkstančių sueina..O ir plaukioti kada noriu neišiena, nes nevisada yra kas nuveža prie kokios balos..Kiek plaukioju tai net neatsimenu..Tik va nuotraukos kur mane mokina plaukiot yra, tai 2000 metu gamybos jos ..geras...jau minimum 6 metai ..
Nickas toks, nes dažnai vadina mane Vyte.. žiūrėk tu man nemaišyk
Knygos..stropiai išanalizuotas Šekspyro "Hamletas", Donelaičio "Metai"..Eilėje dar Servanteso Don kichotas... :? ( čia prie knygu skaitos?
Pan. raj. gyvenau visuomet..Ir tam pačiam name :) atsimenu dar kaip tam pačiam kieme nuo triratuko persėdau ant dviračio :D Sesė ir kiemo draugas išmokino mane
Turiu dar 2 seses..Vienai 18( gyvena dar kartu..), kitai 25( jau 5 metai.. dirba, mokos, gyvena Amerikoj..)su pirma sutariam keistai :D ranka randuota nuo jos nagų ( visi galvoja kad šuo buvo už rankos pagavęs, ir randų paliko)..vieną dieną pjaunamės, kitą dieną kartu baliavojam ir pan.. a su antra sutariu ir pukiai.
Esu 11-tokas..

//Redagavo Lelijienė
HCC '95 D15B7

User avatar
NikazZ
Posts: 835
Joined: Thu Jul 13, 2006 2:09 pm
Location: Panevėžys-Kaunas
Contact:

Postby NikazZ » Sun Jan 14, 2007 11:47 am

Naujas mano gyvūnas 8) Peliukas, vardu Tutis:
Image
Dar mažas, tik poros mėnesių.. Ir tai jau mano 3 turėta labaratorinė žiurkė..Vieną turėjau kai buvau mažas..Buvo vardu Burė :) paskui kai ji po 3 lygtais metų numirė, įsigyjau kitą. Ji numirė ir po poros metų. Dabar po ilgos pertraukos įsigyjau šią :) Vėliau galėsiu daugiau foto idėt :)
HCC '95 D15B7

User avatar
Meška
Posts: 296
Joined: Sun Jan 07, 2007 7:35 am
Location: Vilnius
Contact:

Postby Meška » Sun Jan 14, 2007 12:17 pm

ale kuoks fainas tavo tas gyvūnėlis ;) ai ai :} labai gražus :] ;)

impressive
Posts: 445
Joined: Mon Jun 25, 2007 11:22 am
Location: Ukmergė

Re:

Postby impressive » Mon Jun 23, 2008 1:02 pm

Ir tai jau mano 3 turėta labaratorinė žiurkė..Vieną turėjau kai buvau mažas..Buvo vardu Burė :) paskui kai ji po 3 lygtais metų numirė, įsigyjau kitą. Ji numirė ir po poros metų. Dabar po ilgos pertraukos įsigyjau šią :) Vėliau galėsiu daugiau foto idėt :)
Kodėl būtent žiurkės, o ne pvz šuo, katė ar pan?. :)

User avatar
NikazZ
Posts: 835
Joined: Thu Jul 13, 2006 2:09 pm
Location: Panevėžys-Kaunas
Contact:

Re: Re:

Postby NikazZ » Thu Jun 26, 2008 7:47 pm

Ir tai jau mano 3 turėta labaratorinė žiurkė..Vieną turėjau kai buvau mažas..Buvo vardu Burė :) paskui kai ji po 3 lygtais metų numirė, įsigyjau kitą. Ji numirė ir po poros metų. Dabar po ilgos pertraukos įsigyjau šią :) Vėliau galėsiu daugiau foto idėt :)
Kodėl būtent žiurkės, o ne pvz šuo, katė ar pan?. :)
Labai patogu auginti bute :)
HCC '95 D15B7


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests

cron