Apie edwinas2

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
edwinas2
Rašytojas
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 18, 2008 6:11 pm

Apie edwinas2

Postby edwinas2 » Thu Jan 01, 2009 4:11 pm

Sausi faktai apie mane:
Vardo sakyti turbūt nereikia,matosi iš niko.Išvaizda: Esu gana neaukštas kažkur 174cm, bet vis dar augu ir tuo džiaugiuosi.Esu gana lieso sudėjimo, sveriu kažkur 63kg ir mielai dar priaugčiau kelis kilogramus,todėl sportuoju kai tik netingiu.Plaukų spalva-juoda,batų dydis 42-43. Man 16 metų, tačiau ne už kalnų ir 17 t.y. Vasario 14d :lol:
Mėgstamiausi užsiėmimai:
Na man šiaip labai patinka kompiuteriai ir viskas kas su jais susiję. Todėl kiekvieną dieną lankausi šiame forume ir man jame labai patinka. Nes čia kaip žinia yra tikrai protingų žmonių iš kurių gali daug ką naujo sužinoti, ar sulaukti gero patarimo. Aišku kompiuteriai tikrai nėra vienintelis dalykas kuris man patinka, daug geriau būti su draugais kurių turbūt neturiu :roll: Labai mėgstu vaikščioti po parduotuves, nors daugeliui tai gali pasirodyti bobiška. Mėgstamiausios parduotuvės tai kompiuterinių prekių bei drabužių, na o maisto ir visokių kvepalų parduotuvių nekenčiu :D Kalbant apie muzika tai labiausiai man patinka hard-rokas ir metalas. Nors kartais paklausau ir tokių dainų kaip Sash Feat Stunt - Raindrops (Encore Une Fois) (Kindervater Remix) ar kokios rihannos. Daugeliui atrodo keista, kad metalą mėgstantis žmogus gali klausyt tokio popso. Bet taip yra, nes dažnai sunki muzika labai slegia, ji neretai liūdna todėl kartais atsibosta šios muzikos elegiška nuotaika ir pradedi klausyt popso. Po to vėl metalo ir taip eina ratu :lol: Kalbant apie filmus tai mėgstamiausio kaip ir neturiu, bet labai patinka komedijos arba romantiniai filmai, vakar žiūrėjau "Klik, arba gyvenimas pagreitintai", man šis filmas labai patiko. Knygų skaityti nelabai mėgstu, nes man kur kas įdomiau žiūrėt filmus. Kaip buvau mažesnis kaip ir Dzinny buvau Hario Poterio gerbėjas, bet jau išaugau iš to amžiaus.
Mokykla
Kaip ir daugelis berniukų mokytis nemėgstu ir man daug kas nėra įdomu. Esu tinginys todėl praktiškai neruošiu namų darbų, darau juos per pertraukas. Balų vidurkis 8 prieš porą metų buvo 9, bet kuo didesnis daraisi tuo labiau tingi. Mėgstamiausi dalykai tai aišku Kūno kultūra, o iš rimtesnių dalyku tai chemija, fizika. geografija, lietuvių kalba. Labiausiai nemėgstu matematikos ir istorijos, na dar gal dailės, nes nesu labai meniškos sielos.
Daugiau nieko nesugalvoju tad klauskit jei kas nors domina.Aprašymas gavosi nelabai vykęs-nepykit :)
Intel E2180 2.7Ghz OC, Asrock 4CORE1600TWINS-P35, PQI 2X1GB DDR2, Sparkle 9800GT 512MB, WD CAVIAR SE 320GB,ASUS MB17SE 17"

PiZZA
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sun Jan 06, 2008 12:59 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Apie edwinas2

Postby PiZZA » Thu Jan 01, 2009 6:44 pm

[quote="edwinas2Mokykla
Mėgstamiausi dalykai tai aišku Kūno kultūra, o iš rimtesnių dalyku tai chemija, fizika. geografija, lietuvių kalba. Labiausiai nemėgstu matematikos ir istorijos, na dar gal dailės, nes nesu labai meniškos sielos[/quote]

Chemija, fizika patinka, o matematika ne. Juk ten ant matematikos viskas ir stovi.. Tai kodėl taip? :)
My Skype: fireleparkour
ۜ๖ۣۜDﻩмคηтคﮎ๖

My PC
Intel Core 2 Quad 2.33GHz | 2x2048MB DDR2 800MHz | 750GB HDD | nVidia GeForce 9500GT 1024MB DDR2

http://www.aceris.lt <--- "Aceris", UAB | C.H.E.B.R.O.S Traškiai

User avatar
edwinas2
Rašytojas
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 18, 2008 6:11 pm

Re: Apie edwinas2

Postby edwinas2 » Thu Jan 01, 2009 7:18 pm

[quote="edwinas2Mokykla
Mėgstamiausi dalykai tai aišku Kūno kultūra, o iš rimtesnių dalyku tai chemija, fizika. geografija, lietuvių kalba. Labiausiai nemėgstu matematikos ir istorijos, na dar gal dailės, nes nesu labai meniškos sielos
Chemija, fizika patinka, o matematika ne. Juk ten ant matematikos viskas ir stovi.. Tai kodėl taip? :)[/quote]
Nes man tiek fizikos tiek chemijos uždaviniai kur kas paprastesni nei matematikos, bent jau kolkas ;)
Intel E2180 2.7Ghz OC, Asrock 4CORE1600TWINS-P35, PQI 2X1GB DDR2, Sparkle 9800GT 512MB, WD CAVIAR SE 320GB,ASUS MB17SE 17"

PiZZA
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sun Jan 06, 2008 12:59 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Apie edwinas2

Postby PiZZA » Thu Jan 01, 2009 10:26 pm

O man atvirkščiai :x :x
My Skype: fireleparkour
ۜ๖ۣۜDﻩмคηтคﮎ๖

My PC
Intel Core 2 Quad 2.33GHz | 2x2048MB DDR2 800MHz | 750GB HDD | nVidia GeForce 9500GT 1024MB DDR2

http://www.aceris.lt <--- "Aceris", UAB | C.H.E.B.R.O.S Traškiai

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie edwinas2

Postby RainmakerLTU » Fri Jan 02, 2009 10:53 am

Man irgi taip buvo - matematika - tragedija, ką geriausiai mokėjau tai kvadratines lygtis, o chemijos ir fizikos uždaviniai bent įdomesni buvo.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
SiGiS
Rašytojas
Posts: 2288
Joined: Thu Jul 06, 2006 2:31 pm
Location: Panevėžys

Re: Apie edwinas2

Postby SiGiS » Fri Jan 02, 2009 2:19 pm

Rašei, kad mėgsti metalą, roką. Metalo yra apie 30 rūšių :) , tai gal galėtum konkrečiau? Na, grupės, atlikėjai?
Sunku pamatyti juodą katę tamsiame kambaryje, jei jos ten visai nėra.. (kinų patarlė)
Kas pasakė, kad gyvenimas gražus? Juk dar nei vienas iš jo neišėjo gyvas...

User avatar
edwinas2
Rašytojas
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 18, 2008 6:11 pm

Re: Apie edwinas2

Postby edwinas2 » Fri Jan 02, 2009 3:09 pm

Rašei, kad mėgsti metalą, roką. Metalo yra apie 30 rūšių :) , tai gal galėtum konkrečiau? Na, grupės, atlikėjai?
Na nemanau, kad bus daug žinomų grupių kai kuriems, bet pavardinsiu:
Bullet for my valentine (labai mėgstu šią grupę, bet jau atsibodo)
Entwine(siūlau paklausyt šių albumų:DiEversity ir Gone, kitų tik pavienės dainos patinka)
Disturbed(kartais paklausau)
Papa Roach(yra tikrai gerų dainų, bet su laiku atsibosta)
Paramore(klausau kai norisi ko nors lengvesnio)
Darkseed(jų dainos man dažniausiai arba labai geros, arba visiškas šlamštas :D )
Crematory(mėgstamiausia daina-Caroline)
Three days grace(jau seniai klausyti, jų dainos geros, bet jau pabodo)
30 seconds to mars(mėgiamiausios dainos: Edge Of The Earth, From yesterday, The kill, capricon, I'll Attack)
NA ir žinoma dar daug kitų grupių bei dainų) :D
Intel E2180 2.7Ghz OC, Asrock 4CORE1600TWINS-P35, PQI 2X1GB DDR2, Sparkle 9800GT 512MB, WD CAVIAR SE 320GB,ASUS MB17SE 17"

User avatar
GeltonaŽaliaRaudona
Rašytojas
Posts: 1568
Joined: Thu Nov 08, 2007 6:51 am

Re: Apie edwinas2

Postby GeltonaŽaliaRaudona » Fri Jan 02, 2009 3:30 pm

[quote="edwinas2" Kalbant apie filmus tai mėgstamiausio kaip ir neturiu, bet labai patinka komedijos arba romantiniai filmai, vakar žiūrėjau "Klik, arba gyvenimas pagreitintai", man šis filmas labai patiko. [/quote]
Turbūt nedaug filmų žiūri?..
8 GB HDD, 128 MB RAM, Dual ARM 11 332 MHz CPU, 3D Graphics HW Accelerator

User avatar
edwinas2
Rašytojas
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 18, 2008 6:11 pm

Re: Apie edwinas2

Postby edwinas2 » Fri Jan 02, 2009 9:21 pm

[quote="edwinas2" Kalbant apie filmus tai mėgstamiausio kaip ir neturiu, bet labai patinka komedijos arba romantiniai filmai, vakar žiūrėjau "Klik, arba gyvenimas pagreitintai", man šis filmas labai patiko.
Turbūt nedaug filmų žiūri?..[/quote]
Nu kaip čia pasakius. Šiaip nesu labai jau daug jų matęs, nes neseniai pradėjau juos masiškai siųstis iš neto. Gal galėtum ką nors tikrai įdomaus pasiūlyt? Gerai būtų komedija, nes šiaip aš gana linksmų plaučių :D
Intel E2180 2.7Ghz OC, Asrock 4CORE1600TWINS-P35, PQI 2X1GB DDR2, Sparkle 9800GT 512MB, WD CAVIAR SE 320GB,ASUS MB17SE 17"

Lin3R
Posts: 765
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:23 pm
Location: Kaunas

Re: Apie edwinas2

Postby Lin3R » Fri Jan 02, 2009 9:40 pm

As siulyciau paziureti Friday, Next Friday, Friday after next, How High? , Gr4andma's Boy (seneles berniukas ) , Don't be a menace to south central while drinking yout juice in the hood
:)
Viskas ką pasakiau gali būti netiesa ;)

User avatar
RollingStone
Rašytojas
Posts: 1657
Joined: Thu Oct 23, 2008 7:45 pm

Re: Apie edwinas2

Postby RollingStone » Fri Jan 02, 2009 10:07 pm

Gal galėtum ką nors tikrai įdomaus pasiūlyt? Gerai būtų komedija, nes šiaip aš gana linksmų plaučių :D
"Boratą", jei dar nesi matęs. Vakar žiūrėjau, tai žvengimas iki ašarų privedė. :lol:

PiZZA
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sun Jan 06, 2008 12:59 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Apie edwinas2

Postby PiZZA » Fri Jan 02, 2009 10:11 pm

Gal galėtum ką nors tikrai įdomaus pasiūlyt? Gerai būtų komedija, nes šiaip aš gana linksmų plaučių :D
"Boratą", jei dar nesi matęs. Vakar žiūrėjau, tai žvengimas iki ašarų privedė. :lol:
Jo, tas geras :lol:

My sister is number two prostitut of Kazakstan :D Ye-e :D
My Skype: fireleparkour
ۜ๖ۣۜDﻩмคηтคﮎ๖

My PC
Intel Core 2 Quad 2.33GHz | 2x2048MB DDR2 800MHz | 750GB HDD | nVidia GeForce 9500GT 1024MB DDR2

http://www.aceris.lt <--- "Aceris", UAB | C.H.E.B.R.O.S Traškiai

User avatar
RollingStone
Rašytojas
Posts: 1657
Joined: Thu Oct 23, 2008 7:45 pm

Re: Apie edwinas2

Postby RollingStone » Fri Jan 02, 2009 10:28 pm

Jo, tas geras :lol: My sister is number two prostitut of Kazakstan :D Ye-e :D
Geriausia vieta, kai su savo draugu storuliu nuogi mušėsi. Bet dėl suprantamų priežasčių to epizodo neįdėsiu. :lol:
Čia dar viena gera vieta. "Kur man tai dėti?" klausia grįžęs iš WC. :lol:
Attachments
borat.jpg
(80.79 KiB) Downloaded 1262 times

User avatar
GeltonaŽaliaRaudona
Rašytojas
Posts: 1568
Joined: Thu Nov 08, 2007 6:51 am

Re: Apie edwinas2

Postby GeltonaŽaliaRaudona » Fri Jan 02, 2009 11:59 pm

Na jeigu jau pradedam vardinti, kas patiko Borate, tai man patiko, kai Borato draugas prausėsi ežere, o Boratas... :D

O jei nori geros komedijos, žiūrėk "Up In Smoke" (apsirūkę), labai gera komedija, yra daug vietų kur gali prisisioti į kelnes, tai turbūt geriausia komedija kurią esu matęs, tik gaila, kad rusų kalba. ;)
O šiaip visai neblogos komėdijos yra prancūziškos, pvz.: Užsičaupk, Rakštis...
8 GB HDD, 128 MB RAM, Dual ARM 11 332 MHz CPU, 3D Graphics HW Accelerator

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Apie edwinas2

Postby Atlantas » Sat Jan 03, 2009 10:17 am

Ir kur tie moderatoriai žiūri?
Apie filmus galit pasikalbėti čia:http://computerbild.veidas.lt/forumas/v ... m.php?f=41
Ten ir apie tokius beverčius niekas nedraudžia blevyzgoti 8-)


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 14 guests

cron