Apie Rūtelią

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Apie Rūtelią

Postby Rūtelia » Fri Nov 03, 2006 12:34 pm

Aš esu Rūta. Praėjus galbūt metams, sugalvojau pakoreguoti visą šitą savo rašliavą "apie mane". Taigi, iš tokių sausesnių dalykų; man 17 metų, kolkas užpakalį vidurinėj trinu. Akys pilkai žydros, plaukai pagal sezoną.
Mėgstu skaityti bei žiūrėt gerus filmus. Galvoju, jog galėčiau gyventi tik vakarais/naktimis. Rodos tik vakarėjant galutinai pabunda smegenys, imu mąstyti, pasijaučiu kažkuo artimu sau tikrajai. Gražiausi vakarai? Su įdomiais žmonėm, pasiėmus vyno, cigarečių ir išėjus į pajūrį. Rodos iki ryto gali taip sėdėt ir žiūrėt į daug vandens... Rašęs S.Parulskis yra, jog žmonės žiūrėdami mato jūrą, o žiūrėdamas į jūrą mato daug sūraus vandens. Rodos visą gyvenimą galėčiau matyt tik sūraus vandens klaną, o štai tokiais vakarais pamatai daugiau. Ir kur bebūtum.
Senais laikais traukė tiek dainavimas, tiek piešimas, tiek fotografija, tiek ir rašymas. O štai dabar tegalvoju vien apie režisūrą. Pažiūrėsim kaip man ten kas nusiseks...
Gyvūnai traukia, nuo vaikystės lakstydavau pievom, darželio nelankiau, drugelius gaudžiau. Deja, gyvūnų nebeturiu. Anei voro, anei žiurkės. Yra tik mažą smėlio spalvos dėžutė kurioj jau nuo rugsėjo guli drugelio lėliukė. Laukiam pavasario. Kas gi išlys?
Kaip vienam prisėdimui, rodos, ganėtinai išsiplėčiau į puses, į kurias gal nevertėtų šitiek plėstis. Galėjau daugiau prie reikalo. Bet kas tas reikalas?
Vienaip ar kitaip, jeigu tik kas įdomu - klauskit.
Last edited by Rūtelia on Wed Nov 05, 2008 9:29 pm, edited 3 times in total.
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image

User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Postby vb100 » Fri Nov 03, 2006 12:41 pm

Įdomūs pomėgiai...
O kaip čia: važiuot traukiniu pasidėjus galvą ežiui ant peties..?
:-o

User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Postby Rūtelia » Fri Nov 03, 2006 12:49 pm

Įdomūs pomėgiai...
O kaip čia: važiuot traukiniu pasidėjus galvą ežiui ant peties..?
:-o
o čia taip. :p
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image

User avatar
Benas
Rašytojas
Posts: 2466
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:29 pm
Location: Kuršėnai

Postby Benas » Fri Nov 03, 2006 12:50 pm

Kaip supratau Ežiu ji vadina savo vienintelį. :) Bet vis tiek įdomiai skamba. :D
Šauni ta Rūta. :)

User avatar
NikazZ
Posts: 835
Joined: Thu Jul 13, 2006 2:09 pm
Location: Panevėžys-Kaunas
Contact:

Postby NikazZ » Fri Nov 03, 2006 1:08 pm

Ežys tai kaip suprantu Fanaz? :D Nes jis ten savo anketoj save ežiu vadino. :) Ar klystu?
HCC '95 D15B7

User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Postby Rūtelia » Fri Nov 03, 2006 1:16 pm

Neklystat. Bet tai teturėjo būti paprasta eilutė, o ne tema aptarimui ((:
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sat Nov 04, 2006 10:23 pm

Kokias dainas mėgsti dainuoti? Kuo tau patinka balos? Ar tavo faktų sąrašą sudaro tai, kas asocijuojas su tam tikrais prisiminimais? Ar liežuviu mėgsti gaudyt tik snaiges ar ir lietaus lašus? Kodėl tau nepatinka karameliniai ledai?

User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Postby Rūtelia » Sat Nov 04, 2006 10:43 pm

Kokias dainas mėgsti dainuoti? Kuo tau patinka balos? Ar tavo faktų sąrašą sudaro tai, kas asocijuojas su tam tikrais prisiminimais? Ar liežuviu mėgsti gaudyt tik snaiges ar ir lietaus lašus? Kodėl tau nepatinka karameliniai ledai?
Dainuoju linksmas, dainuoju liūdnas. Balos patiko vaikystėje, o dabar su jomis dažniausiai tenka susidurti per prievartą arba tiesiog kažkur skubant ir pykstant kad batai vėl sušlapo..
O mėgstami dalykai asocijuojasi. Tik prisiminimų dėka galėjau parašyt kas man patinka..
Snaiges smagiau gaudyt. Ir į akis nekrenta ir jauti kaip tirpsta ant liežuvio. O lietus yra per pavojingas stovint atlošus galvą ir ne tas amžius, atsirado baimė sušlapti, susirgti. Suaugėliška {:
O karameliniai ledai tiesiog nepatinka. Nemėgstu. Nuo vaikystės <;
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image

User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Sun Nov 05, 2006 7:34 pm

Dar viena pašėlusi menininkė, kuri niekaip nenori užaugti ir atsisakyti vaikystės džiaugsmų... Myliu tokias mergaites (nieko asmeniško).

User avatar
Liepaite
Posts: 656
Joined: Thu Jul 06, 2006 1:23 pm
Contact:

Postby Liepaite » Wed Nov 08, 2006 5:40 pm

1. Geriausias įvykis nutikęs tau.
2. Kokias šalis esi aplankiusi ir kokias norėtum?
3. Pratęsk sakinį "Jei man gimtadienio proga padovanotų gyvą dramblį, tai aš..."
[...Ir kai pažvelgiam į žvaigždes, viena jų juokias.]
Image Image Image

User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Postby Rūtelia » Wed Nov 08, 2006 5:54 pm

1.. Va čia ir sunku. Negalėčiau pasakyt kokia mano laimingiausia gyvenimo diena. Persunku. Su įvykiu tas pats. Bet tikriausiai galėčiau tepasakyti jog tai buvo įvykis ir kartu diena, diena kai aš gimiau. Va į ją ir telpa daugybė dabar iššokančių buvusių nuostabių įvykių. Nes pačio pačiausio tiesiog neištraukiu.. ;)
2. Hmm.. Airija, Lenkija, Slovakija, Latvija. Kolkas tiek. Bet norėtųsi pamatyti Ameriką, dar būtų nuostabu pavaikščiot naktinėm Italijos gatvėm ir pabūt ant kokio skardžio pučiant vėjui nuo jūros (o čia jau net nežinau kokioj šaly..)
3. Jei man padovanotų dramblė gimtafienio proga, tai aš tą damblį padovanočiau Kauno zoologijos sodui o su tuo kuris man padovanojo ilgai aiškinčiaus prie arbatos, kas čia pasidarė su galva ((;
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image

star_girl
Posts: 220
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:03 am
Location: Vilnius

Postby star_girl » Sat Nov 11, 2006 5:09 pm

Rūtytė... Image

I. Kaip su sapnais? Dažnai pameni, ką sapnavai?
II. Kokia nuomonė spiritizmo tema?

User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Postby Rūtelia » Sat Nov 11, 2006 6:30 pm

1. Sapnai... Sapnuoju retai, bet sapnas būna šventė, kad ir koks bebūtų. Labai gerai nuteikia kai prisimeni ką sapnavai, tuomet ieškau prasmių, nes pasidaro įdomu.
2. Nežaidžiu (:
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image

User avatar
MegaT
Posts: 420
Joined: Fri Apr 06, 2007 10:51 pm
Location: Kupiskis

Postby MegaT » Sun May 20, 2007 4:59 pm

Ka piesi; fotografuoji?
Pro Parkour against competition. Martial art's Inside. Sk8 for funn=] Love snowboarding! ^^
Ne as vienas nenaudoju lituvisku raidziu!

User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re:

Postby Rūtelia » Wed Nov 05, 2008 9:35 pm

Ka piesi; fotografuoji?
Dažniausiai mano piešiniuose šmėkšteli paukščiai, jų motyvai. Šitą visai netikėtai vieną dieną supratau. :)
Fotografuot nebetenka, tačiau tais laikais kuomet fotografija traukė ir žavėjo, dažniausiai gamtoje sukdavaus su fotoaparatu savo. Tokia aplinka - spaudžiau iš jos ką galėjau.
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron