Apei Trujillo

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
Trujillo
Posts: 15
Joined: Wed Apr 29, 2009 3:41 pm

Apei Trujillo

Postby Trujillo » Wed Apr 29, 2009 6:24 pm

Konichiwa!!!

1.Esu Trujillo. Slapyvardis atsirado paprasčiausiai kai važinėjau su skate. Nors šeip dar vadinuos "OkaMi" (jp.vilkas).

2. Tikrasis vardas Simonas

3. Neseniai atšvenčiau 15-ikta pavasarį

4. C:/Europa/Lietuva/Žemaitija/Kretinga

5. Į foruma atvedė nepažystama šviesa kai paklydau Google'i

6. Zodiakas "AVINAS", todėl esu užsispyres ir atkaklus. Mėgstu visokia muzika, tačiau labiausiai traukia rokas. Turiu aistrą kovos menui. Mano būdas ramus nors vaikystėje krėsdavau šposus (O kas jū nekrėte). Prie kompo praleidžių po ~5 brangias savo gyvenimo valandas. Nerūkau, negeriu ,nes man tai nepatinka. Šita nata ir pabaigsim.
Spausk ->O ir įveik mane

User avatar
Defux
Posts: 168
Joined: Wed Jan 31, 2007 4:31 pm

Re: Apei Trujillo

Postby Defux » Wed Apr 29, 2009 6:53 pm

-
Last edited by Defux on Sat Jan 17, 2015 2:04 am, edited 1 time in total.

Lin3R
Posts: 765
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:23 pm
Location: Kaunas

Re: Apei Trujillo

Postby Lin3R » Wed Apr 29, 2009 7:43 pm

Kokius komp. zaidimus zaidi ?
Viskas ką pasakiau gali būti netiesa ;)

impressive
Posts: 445
Joined: Mon Jun 25, 2007 11:22 am
Location: Ukmergė

Re: Apei Trujillo

Postby impressive » Wed Apr 29, 2009 9:59 pm

Domo! :)
Iš kur prisigaudei japoniškų žodžių/frazių? Čia dėl domėjimosi kovos menais? Koks menas konkrečiai?
5h per dieną?... Ką būtent veiki tiek laiko prie kompiuterio? :shock:

User avatar
Trujillo
Posts: 15
Joined: Wed Apr 29, 2009 3:41 pm

Re: Apei Trujillo

Postby Trujillo » Thu Apr 30, 2009 2:03 pm

Kokius komp. zaidimus zaidi ?
Aktyviausiai žaidžiu "Cabal Online (Europe)" nikas tas pats Trujillo(Blader) ,o šejp Titan Quest, Devil May Cry 4 perejau. Labai laukiu Diablo 3, Street Fighter V. Man patinka kai yra veiksmas ir efektai gražus, nemonotoniški.
Vienas Metallica gitaristas yra Rob Trujillo. Ar tai reiškia kad tau patinka Metallica, ar šiaip sutapimas?
Na kai kurios dainos patinka. Net nežinojau, kad ten yra tokia pavarde gitaristas, ^^ nes nelabai duomios grupėmis. Man daina arba patinka arba ne. Bet kad yra tokia pavardė yra tai žinojau.
Domo! :)
Iš kur prisigaudei japoniškų žodžių/frazių? Čia dėl domėjimosi kovos menais? Koks menas konkrečiai?
5h per dieną?... Ką būtent veiki tiek laiko prie kompiuterio? :shock:
Mane apskritai labai traukia Japonija su visa savo kultūra, tradicijomis, kalba ir beabėjo kovos menais. Konkrečiai aš lankau Karate Shotokan ir Ninjutsu Bujikan Dojo. Aš neksaičiuoju ką veikiu prie kompo, dažniausiai ieškau išejimo iš Googles(ta prasme naršau) arba žaidžiu aukščiau minėtus žaidimus.

//Nerašyk kelių post'ų iš eilės, naudokis "edit" knopke. Ačiū.
Spausk ->O ir įveik mane


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron