Apie Dimac

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
Dimac
Posts: 30
Joined: Mon Oct 19, 2009 5:00 pm

Apie Dimac

Postby Dimac » Tue Mar 16, 2010 11:15 pm

Sveiki. Pastebėjau, kad čia daugiau kaip mėnesis nebuvo sukūręs temos tai sugalvojau prisistatyt. Dėl nick'o tai jis kilo besėdint prie PC. Kažkaip sugalvojau taip netyčia ir užsimečiau. Šiaip dažniausiai užsivadinu tiesiog Ignas, kadangi mano toks vardas, arba IgnassZ. Metų man mažai. 12. Tik kažkodėl dažniausiai sako visi, kad man 14-15. Nežinau kodėl. Gyvenu Prienuose. Į forumą užsiregistravau kai neturėjau ką veikt ir ant stalo gulėjo Computerbild žurnalas, nes sugalvojau, kad turi būt ir toks puslapis :) Šiaip esu toks žmogas mėgstantis sėdėt prie PC. Dar skaitau knygas, mėgstu fantastiką ir pan. Mėgstamiausia tai Harry Potter. Vasarą dažniausiai praleidžiu su draugais besivažinėjant dviračiais ar taip ką veikiant. Mokslai sekasi gerai, nors tokie ir mokslai 6 klasėj :) Domiuosi kompiuteriais gal kokie 3 metai. Anksčiau tiesiog pažaist jis man buvo kadangi jį turiu nuo ~6 metų. Pastaruoju metu labai daug laiko praleidžiu prie PC, turbūt, kad reiks mažint, nes akinių dar nenoriu nešiot :) Ką dar čia pasakyt... Aj. Rašau kaip matot LIETUVIŠKAI :) Jau koki 1 metai jeigu nedaugiau. Dar esu toks gan taupus žmogus. Viską perku iš savo kišenės. Išskyrus pirmą PC. Jį padovanojo :)

Žodžiu. Prirašiau aš čia daug, gal ir nelabai aiškiai, bet manau suprasit. Niekada nemokėjau normaliai prisistatyt ;D

User avatar
Diugalis
Rašytojas
Posts: 2676
Joined: Sat Jan 26, 2008 12:24 pm
Location: Rokiškio raj. Bajorų km.

Re: Apie Dimac

Postby Diugalis » Wed Mar 17, 2010 9:56 pm

Prisistatyt išmoksi, tikrai :)
Sakyčiau anksti pradėjai domėtis kompiuteriais, kaip čia taip? :)
Turiu PC ir HTC EVO3D :o

Dimac
Posts: 30
Joined: Mon Oct 19, 2009 5:00 pm

Re: Apie Dimac

Postby Dimac » Wed Mar 17, 2010 10:58 pm

Paprastai. Visi kaimynai kurie netoli manęs gyveno 14-15 metų tai man su jais belikdavo būt. O jie prie PC sėdėdavo tai kažkaip bestebėdamas susidomėjau ir šiaip pagrindus išmokau ;D Tai taip nuo tada ir tobulinu žinias :)


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron