Apie ASRock

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
ASRock
Posts: 8
Joined: Wed Jan 05, 2011 12:37 am

Apie ASRock

Postby ASRock » Thu Jan 06, 2011 11:37 pm

Vardas: Paulius
Amzius: 17
Gyvenamoji vieta: Zeme; Europa; Lietuva; Panevezys; Klaipedos gatve; Buto nr 32;
Pareigos: Lankiti mokykla; nu i savaite ateiti bent i 36pamoku is 37. esu netgi 10klaseje 8-)
Telfono numeris: 0037067732413 tele2
Tel modelis: sony ericsson z250i
Kas atvede i foruma: Ivarios nezinamos problemos su kompiuteriu. Radau informacija apie si tinklalapi http://google.com/ taip kad dekoju google'ei
Trumpai apie save: Nieko ipatingo nepripasaosiu bet mekstu klausitis muzikos(tik RAP or HIPHop - bet ir pops nevengiu), mokintis biski kas domina pvz Anglu, Geografija ar Fizika Manau kad esu PC dievas bet taip nera ;DDD Ir dar pasigirsiu 6-7~ klaseje pirmas klaseje ismokau perasiti OS Windows tai kad visiems klasiokams buvau Windows perases labai senai xDDDDD
Kompas: AMD Sempron(tm) 1.81 Processor 3000+; HDD 80GB; Memory 512MB Ram; Video card NVIDIA GeForce4 MX 400; OS Windows XP Prof 2002
Kad kompas ledinis tai zinau.

Compiuteriniai zaidimai: Counter-Strike v1.6 auka gerus 5metus online ir dar +3m su botais xDD bendrai 8m~(Pries savaite vel paluzau CS'ui buvau nelose apie menesi bet nebeatlaikiau potraukiui paluzau ir vel 24/7 prie cs budziu); Svajone pazaisti GTA IV ar SmackDown versus Raw 20**
Kaip visi prades zaisti gta 5 as tik dar zaisiu GTA IV ;D
Televezija: World wrestling entertainment; americans got talents; lithuania got talents

Internetas kava: Image

Nemekstamiauses filmai: Visi tokio durno zandro kaip ZERO2

Mekstamiausi filmai: 8mile; the wrestler; the marine; the marine 2

Zalingi iprociai: NEGERIU/NERUKAU

Fiziniai duomenys būtų tokie:
Ugis:1,88.5m
Svoris:70kg~kg

Nezinau ka dar be parasiti bet aciu uz malonu sutikima forumieciai :)

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Apie ASRock

Postby Robitt » Fri Apr 08, 2011 12:26 pm

AsRock - tai pagrindiniu ploksciu gamintojas. Ar slapyvardi toki uzsidejai, kad megsti sias plokstes? Ar si gamintoja?
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron