CBL susitikimų istorija

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

CBL susitikimų istorija

Postby DziNNy » Mon Jan 23, 2012 10:38 pm

Mąsčiau čia vakarais ir sumąsčiau, kad reikia sudėti visų susitikimų chronologišką suvestinę. Gal ne visiems tai įdomu, bet man rinkti tą informaciją buvo be galo miela. (: Prisiminti, kaip buvau vaiku ir kaip nuoširdžiai džiaugiausi tais susitikimais ir kitomis smulkmenomis. Kaip rašiau atsiliepimuos tuo metu turėtam asmeniniam BLOGe apie pirmą mano aplankytą "meetą": "Buvo puiku".--

1.
2006-08-04 - Vilnius - Katedros aikštė, prie "arklio" - 10 dalyvių:
Fanaz (Vilnius), Rūtelia (Vilnius), Star_girl (Vilnius), jos draugė (Vilnius), rūtelios draugė (Vilnius), darkass, Progmaker (Kaunas), Dažnis (Vilnius), dmu (Vilnius), Lelijienė (tuo metu dar Lelija) (Vilnius)

Nors nedalyvavau, iš kelių turimų prastos kokybės fotografijų (darytų vien mobiliaisiais) matau, jog būta Delano ir ant "Gedo" kalno, pėsčiomis eita į geležinkelio stotį, kur Progmaker pavėlavo į traukinį (tai pamenu iš jų atsiliepimų).
Image
--

2.
2006-10-14 - Vilnius - Katedros aikštė, prie "arklio" - 12 dalyvių:
Fanaz (Vilnius), Rūtelia (Vilnius), Star_girl (Vilnius), jos draugė (Vilnius), darkass (Širvintos), Progmaker (Kaunas), Dažnis (Vilnius), dmu (Vilnius), Lelijienė (tuo metu vadinosi Lelija) (Vilnius), Liepaitė (Šalčininkai), DziNNy (Kaunas), Tautrimas (tada dar Plionkė) (Kaunas).

Didysis "meetas", kuriame susitiko daug pirmam susitikime nebuvusių nekantraujančių susipažinti dalyvių. Prieš susitikimą CBL Skype čatas tiesiog "užvirė": daugybė šnekų, kvailiojimų, kuris nors vis jautės tai per senas, tai per jaunas. Susitikimo laikas buvo lyg ir 13 val., bet dalis mūsų susitiko anksčiau. Kauniečiai ir Šalčininkų mergaitė susitiko gal 10 val. ryto. Ir pamažu vis prisijungiant nekantraujantiems, 13 val. jau susirinko pilnas sąstatas. Ėjom suptis Sereikiškėse, linksmai pasisėdėjome "Delano" Gedimino pr., užlipome ant Gedimino kalno, pėsčiomis nuėjome į stotį (kur atvykėliai iš kitų miestų traukiniais ir autobusais judėjo namo). Linksmai praleidome laiką, šokome dabartinėje Vinco Kudirkos aikštėje (vyko kažkoks renginys), dainavome ("I feel good", vyrai "Ant kalno mūrai", su Tautrimu duetu traukiny traukėm "Laisvę"). Susibičiuliavome visi.
ImageImageImage
--

3.
2006-12-02 - Vilnius - Katedros aikštė, prie "arklio" (nesu tikra dėl susitikimo vietos) - 6 dalyviai:
Fanaz (Vilnius), Rūtelia (Vilnius), Star_girl (Vilnius), dmu (Vilnius), Lelijienė (Vilnius), Liepaitė (Šalčininkai).

Nedalyvavau, nes buvau apsirgusi. Buvo aptarinėjami kažkokie moderatorių klausimai (toks buvo viešai skelbiamas susitikimo tikslas). Kiek supratau iš fotografijų, būta ir Delano, ir ant Gedimino kapo kalno (prie to keisto statinio viršuje). (:

--

4.
2006-12-16 - Kaunas - PC "Mega" - 4 dalyviai:
dmu (Vilnius), Lelijienė (Vilnius), DziNNy (Kaunas), Progmaker (Kaunas).

Susitikome "Megos" prekybos centre, antram (kavinių) aukšte gėrėm arbatą, valgėm šokoladą, kažką kalbėjom ir kvailiojom, daug ir nesėkmingai fotografavomės.

--

5.
2006-12-29 - Vilnius - Pašilaičių žiedo stotelė (galutinė 11,16,19 troleibusų stotelė Pašilaičiuose) - 6 dalyviai:
Fanaz (Vilnius), Rūtelia (Vilnius), Star_girl (Vilnius), Liepaitė (Šalčininkai), DziNNy (Kaunas), Progmaker (Kaunas).

Oficialus susitikimo tiklas: kauniečiai nori aplankyti Vilniaus Kalėdų eglutes. Juk visgi buvo Kalėdų atostogos! Smagiai laiką leidome nebrangioje neblogoje biliardinėje. Taipogi, mes, CBL panelės, parengėm CBL berniukams CD su mūsų Kalėdine dovana: kiekviena į tą cd įrašėm ką nors nuo savęs. Kiek pamenu, Liepaitė sukūrė .ppt failą, Rūtelia ir Star_girl tekstus, aš įdainavau dainelę (Kaniavos "Gyvenimas gražus"). Įdėjom cd į mano padarytus vokelius. :blush: Pažaidę, padūkę (panelės greičiau pavargo ir dūko netolies ant minkštos didelės sofos), nuėjom į piceriją netolies (kur ta dviaukštė Maxima). Padūkom, pasifilmavom, pasibuvom. Tada nuvykom į centrą, perėjom jį visą nuo Europos prekybos centro iki stoties. Fanaz labai norėjo mus visus ilgiau išlaikyti, dar nueiti kavinukėn, bet buvom neperkalbami ("Traukinys po valandos, nespėsim!"). Išvykom namo. Pamenu, kad miegojau traukiny. :)
ImageImageImage
--

6.
2007-06-08 - Vilnius - Sietyno stotelė - 4 dalyviai:
Fanaz (Vilnius), Rūtelia (Vilnius), DziNNy (Kaunas), Progmaker (Kaunas).

Laiką leidome prie Salotės ežero: pasidarėm mini pikniką, vėliau rijom duoną su alum (vyrai labiau). Panelės dūkom, taškėmės ežere, šėrėm paukštukus ir pan. Fanaz norėjo būtinai paplaukiot valtelėmis, bet aš atsisakinėjau. Pasiūlė pririšt mane ten ar tai įmest kažkaip vis vien, bet Progmaker neleido.

--

7.
2007-08-05 - Kaišiadorys - Geležinkelio stotis - 7 dalyviai:
Fanaz (Vilnius), DziNNy (Kaunas), dmu (Vilnius), Lelijienė (Vilnius), GoldNugget (Vilnius), Star_girl (Vilnius), Tautrimas (Kaunas).

Pabodo vienodi susitikimai Vilniuje, o ir kauniečių frontas vis gausėjo. Sutarėm surasti miestelį tarpe tarp Kauno ir Vilniaus. Sumąstėm tiktis Kaišiadoryse, įsikurt prie jaukaus ežeriuko ir išsikepti šašlykų. Taip ir padarėme. Traukiniais išvykome iš Kauno ir Vilniaus (kauniečiai buvo truputėliuką anksčiau), tada pėstute patraukėme ieškoti ežeriuko. Tikslaus kelio ir vietovių nežinojome. Susiradome vieną jaukią vietelę. Fanaz su DziNNy prinešė šakų, GoldNugget paaukojo kažkokį tai labai svarbų žurnalą, dmu ir Lelijienė atsivežė šašlykų (man rodos, buvo taip). Pasitiesę pleduką susikrovėm atsivežtą maistelį. Vyrai nusprendė susprogdinti žiebtuvėlį lauže, kad šis įsidegtų. Buvo ekstremalu. Lelijienė braidė ežere, fotkino varliuką. Skaniai pavalgėm, pabuvom. Grįždami ilgokai, daugiau negu valandą, stoties kiemelyje, ant suoliukų, laukėme mūsų traukinių. Fotografavomės. Fanaz pyko, kad jį valgantį šašlykų likutį visi fotografuoja (Tautrimas tai nufilmavo, todėl Fanaz jį vijos aplink visą stoties pastatą padūkęs). DziNNy laiminga žaidė su tuo metu dar Fano Canon'u.
ImageImageImage
--

8.
2007-11-13 - Kaunas - Geležinkelio stotis - 7 dalyviai:
Fanaz (Vilnius), DziNNy (Kaunas), Tautrimas (Kaunas), dmu (Vilnius), Lelijienė (Vilnius), hardas666 (Kaunas), Mardukas (Kaišiadorys).

Pagaliau "meetas" įvyko ir Kaune. Susitikome labai vėjuotą rudens rytą Kauno traukinių stotyje. Pirmiausia patraukėme į Akropolį, Delano (mūsų pamėgta vieta užkrimsti), pasisėdėjome, pavalgėme. Tautrimas greitai pasišalino. Prisijungė hardas666. Pėstute patraukėme iki Kauno pilies. Nusileidome į jos požemius (ji dar nebuvo restauruota, buvo galimybė nusileisti į požemius ir suktais laiptukais užlipti į viršų, gan didelę aikštelę po stogeliu). Požemiai pasirodė per maži, iš aikštelės stebėjom aplinką (krantinė dar buvo apaugusi tankiais krūmais), fotografavomės, šnekučiavomės. Po to pamažu išsiskirstėme.
Image
--

9.
2008-01-06 - Vilnius - Katedros aikštė - 7 dalyviai:
Fanaz (Vilnius), DziNNy (Kaunas), dmu (Vilnius), Lelijienė (Vilnius), GoldNugget (Vilnius), Mardukas (Kaišiadorys), eWizard (Kaunas).

Iš Kauno dviese su eWizard pajudėjome traukiniu, Kaišiadoryse įlipo Mardukas. Vilniuje atsidūrėme pakankamai anksti, nulėkėm į centrą, pasėdėjome arbatinėje. Buvo be-pro-tiš-kai šalta. Atvykus vilniečiams (tikomės vėlgi Katedros aikšteje), nuėjome toliau šildytis į Delano. Ten prabuvome tikrai ilgai: dūkome, valgėme, gėrėme, šnekėjomes, filmavomės, fotografavomės ir pan. Padovanojau Ievai su Vytu paveiksliuką (pavėluotai jų vestuvių proga, rodos). Kažkokiu būdu sugebėjau susitrenkt galvą į medinį Delano atlošą. Sugluminau namiškius telefonu pasakodama: "Susitrenkiau galvą į medį, taip taip, Delano". :D Po to dar užlipome ant Gedimino kalno. Visus išlydėjom į Kauną ir Kaišiadoris, bet mane pykino dėl galvytės, tai mane Fanaz nuvežė į Greitosios pagalbos ligoninę, bet nieko rimto nebuvo. Tada buvau nugabenta pas Vilniuje gyvenančią savo tetą.
ImageImage
--

10.
2008-03-29 - Kaunas - Geležinkelio stotis Kaunas-1 - 5 dalyviai:
Fanaz (Vilnius), DziNNy (Kaunas, dmu (Vilnius), Lelijienė (Vilnius), GoldNugget (Vilnius).

Idėja: Koldūdinė Kaune (dviaukštėj Šilainių Maximoj). Po jos - nuostabieji Panemunės miškai/parkai. Vilniečių sulaukiau Kaunas-1 stotyje, tada nulėkėm į sutartą pavalgymo vietą, pasibuvę keliavom iki Panemunės. Pabuvoję ten išsiskyrėme: vilniečiai traukiniu grįžo namo.
ImageImage
--

11.
2008-05-18 - Panevėžys - 6 dalyviai:
Fanaz (Vilnius), DziNNy (Kaunas-Vilnius), dmu (Vilnius), Lelijienė (Vilnius), ezeras (Panevėžys), DziNNy draugė Miglė iš Panevėžio.

Susitikimas buvo planuotas Kėdainiuose (ten tikrai gražios vietos), su šašlykais. Bet nesusirinkus dideliam dalyvių skaičiui, planus tiesiog tą pačią akimirką pakoregavome. Nulėkėme susėdę į dmu mašiniuką iki Panevėžio, susitikom su ežeru ir Dzi drauge, palėkėm prie jaukaus ežeriuko ir ten pasikepėm šašlykų. Buvo labai graži saulėta diena, panelės deginomės ir dūkom. Ezeras mus pravežė su savo (tada dar jo) Celica 5gen.
ImageImage
--

12.
2009-04-09 - Kauno apylinkės - graži vieta prie Kauno marių - 7 dalyviai:
Fanaz (Vilnius), DziNNy (Vilnius-Kaunas), dmu (Vilnius), Lelijienė (Vilnius), mrmodern (Skaudvilė), Dzi sesuo su draugu.

Padarius didelę pertrauką, vėl susitikome kepti šašlykų gamtoje, Šįsyk su seserim pasitarusios pasiūlėme gražias mūsų kaimo apylinkes. Vieta prie Kauno marių, prie pat vandens, rami, graži, jauki. Su seserim sunkiai nutempėm pėstute didelę "tašę" maisto iki autobusų stoties, ten pasitikome mrmodern, atvykusį į Kauną autobusu, susitikome su sesers draugu, tada patraukėm iki Kaunas-1 Geležinkelio stoties (tuo metu buvo remontuojamas tunelis Kaune), čia atlėkė Fano ir dmu mašiniukai. Pasiplapėję aikštelėje prie stotelės, susipakavome į mašiniukus ir išrūkome į iškylos vietą. Užsukome į mūsų kaimą šašlykinės. Jaukiai įsikūrėm, dūkom, kvailiojom. Vėlgi smagiai užkūrėm ugnį. Išsikepėm šašlykų, pasiplepėjom, vos nepametėm Fano "muilinės". Susipakavę nuvežėm atgal šašlykinę, tada dmu su Lelijiene atsiskyrė ir nukūrė namo, mes užvežėm seserį su draugu į kitą "tūsą" netolies, miškelyje, prie mažo tvenkinuko miško vidury. Tada trise užlėkėm pas mano tėvus namo, pasibuvom. Galiausiai ratais kvadratais nuvežėm mrmodern į autobusų stotį. Aš pražioplinau įsukimą kairėn po Mindaugo tiltu, todėl pasivažinėjom. :D Vakare grįžom su Fanu į Vilnių.
ImageImageImage
--Po šito susitikimo truko be galo didelis tarpas susitikimų istorijoje. Visi susitikimai kuo toliau, tuo labiau, nebenusisekdavo - į juos nesusinkdavo pakankamas susidomėjusių forumiečių skaičius. Kurį laiką net rodės, kad vis didėjantis gyvenimo ritmas visai išstūmė CBL. Vietą, kur susipažinome, tapome draugais ir šeima. Vieni forumiečiai tapo gerais patikimais draugais, su kitais nuolatos nebendraujame, bet nelikome ir visai abejingais vieni kitiems.
Todėl, kai kalbu apie forumo susitikimus, gal viską ir idealizuoju, bet tikiu, kad jie suartina, sukuria gyvą tikrą suinteresuotą bensruomenę. Galų gale, atgaivinkime CBL Skype čatą! Dar pamenu, kaip mes pasijungdavom mikrafonus, plepėdavom kiaurą dieną, kartais dainuodavom. Aišku, viskas keičiasi, taip pat niekada nebebus. Bet vieno pabaiga yra kito pradžia. ;)


p.s. dėl pateiktos informacijos - ji visa jau buvo pateikta susitikimų temose, todėl nelaikau nuodėme ją apibendrinti. :)

User avatar
Doomas
Rašytojas
Posts: 1866
Joined: Sun Aug 17, 2008 7:19 am
Location: Klaipeda

Re: CBL susitikimų istorija

Postby Doomas » Tue Jan 24, 2012 2:06 am

Jezau marija.... o alu su kuo gert reiktu.. :?
Kai nuvaziuoja stogas - Atsiveria dangus...
Image

Lin3R
Posts: 765
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:23 pm
Location: Kaunas

Re: CBL susitikimų istorija

Postby Lin3R » Tue Jan 24, 2012 11:44 am

O dabar dar tebėra gyvas skype chat'as? :roll:
Viskas ką pasakiau gali būti netiesa ;)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: CBL susitikimų istorija

Postby DziNNy » Tue Jan 24, 2012 11:23 pm

Lin3R> teoriškai egzistuoja, praktiškai nelabai lankomas. Aš ir pati dėl to kalta, nelabai apskritai skype įsijungiu :oops:

User avatar
Doomas
Rašytojas
Posts: 1866
Joined: Sun Aug 17, 2008 7:19 am
Location: Klaipeda

Re: CBL susitikimų istorija

Postby Doomas » Wed Jan 25, 2012 9:58 am

Pasigaileti negalima, bausti... :mrgreen:
Kai nuvaziuoja stogas - Atsiveria dangus...
Image

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: CBL susitikimų istorija

Postby DziNNy » Wed Jan 25, 2012 8:33 pm

Doomas> ir kaip gi bausi? :?

User avatar
Doomas
Rašytojas
Posts: 1866
Joined: Sun Aug 17, 2008 7:19 am
Location: Klaipeda

Re: CBL susitikimų istorija

Postby Doomas » Wed Jan 25, 2012 9:54 pm

:mrgreen: Gausi BAN
Kai nuvaziuoja stogas - Atsiveria dangus...
Image

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: CBL susitikimų istorija

Postby DziNNy » Sat Jan 28, 2012 11:51 pm

Kaip kartą buvo vadinama vieno kito forumo administratorė: "BANanų fėja". 8-)

XROM
Posts: 336
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:16 pm
Location: Panevėžys

Re: CBL susitikimų istorija

Postby XROM » Tue Jan 31, 2012 11:12 pm

O video nei vieno ne idėjai, na paknisęs kompiuterį štai vieną radau :D :D Pataisau padėti:
meetas.mpg
MB: TF570 SLI, CPU: AMD PHENOM X3 8450 2.10 Ghz., RAM: 2GB., HDD: 1,5 TB. PSU: 500 w.
MB: MSI K7N2 Delta2, CPU: AMD ATHLON 2600+ 1.9 Ghz., OC: 2.3Ghz., RAM: 1GB., HDD: 40GB., PSU 300 w.
LENOVO N200

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: CBL susitikimų istorija

Postby DziNNy » Wed Feb 01, 2012 8:35 am

O kas čia slepias po šituo niku? :)) Buvau tą video ir primiršus, dėkui ;)

XROM
Posts: 336
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:16 pm
Location: Panevėžys

Re: CBL susitikimų istorija

Postby XROM » Wed Feb 01, 2012 9:20 pm

O kas čia slepias po šituo niku? :)) Buvau tą video ir primiršus, dėkui ;)
Niekas. Tikrai niekas nesislepia :D :D
MB: TF570 SLI, CPU: AMD PHENOM X3 8450 2.10 Ghz., RAM: 2GB., HDD: 1,5 TB. PSU: 500 w.
MB: MSI K7N2 Delta2, CPU: AMD ATHLON 2600+ 1.9 Ghz., OC: 2.3Ghz., RAM: 1GB., HDD: 40GB., PSU 300 w.
LENOVO N200

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: CBL susitikimų istorija

Postby DziNNy » Wed Feb 01, 2012 11:09 pm

Jei jau video pas tamstą, vadinas, lankotės. (; Taigi, kas toks būsite? (:


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron