Apie Marduk

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
doncewas
Posts: 123
Joined: Tue Mar 27, 2007 10:41 pm

Re: Apie Marduk

Postby doncewas » Tue Oct 09, 2007 7:43 pm

Man labai įdomu kodėl laikai Lietuvą (Pvz.: tą patį Kauną) kaimu?
Po atnaujinimo:
CPU: Intel Pentium 4 2.4 Ghz VGA: GeForce 7600 GS 512mb DDR2 RAM: 1,5Gb HDD: 1x 80Gb 1x250Gb (Bitukė)

Prieš atnaujinimą:
CPU: Intel Pentium 4 2.4 Ghz VGA: GeForce 5600 FX RAM: 512mb HDD: 1x 80Gb (Bomžiukas)

User avatar
Mardukas
Posts: 231
Joined: Sat Aug 04, 2007 3:41 pm
Location: Kaišiadorys
Contact:

Re: Apie Marduk

Postby Mardukas » Sun Oct 14, 2007 6:10 pm

Kiek sakiai tau metų, nes kažkaip nepatikėjau?
15.
"Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction. "
Blaise Pascal (1623-1662)

LPfan'as
Posts: 120
Joined: Sat Jul 28, 2007 3:50 pm
Location: Utena
Contact:

Re: Apie Marduk

Postby LPfan'as » Tue Dec 18, 2007 8:25 pm

Kiek sakiai tau metų, nes kažkaip nepatikėjau?
15.
Ar tik ne pats juokiesi iš tokio amžiaus?? :mrgreen:
Šiaip tai aš ir nemėgstu kašio, nuobodu ir tiek... dar žiūrėt finalą kokį euro pažiūriu, bet žaist, tai fui...
O šiaip kodėl tu menkini lengvesnės muzikos klausytojus (nu popso neskaitant, ten tai tik debliai klauso), juk gal jiems per sunkus tas Death Metal. Šiaip pačiam patinka, netgi labai.
Sugar! (System Of A Down)
A Place For My Head! (Linkin Park)
http://www.lpinside.lt! (Linkin Park)

User avatar
Mardukas
Posts: 231
Joined: Sat Aug 04, 2007 3:41 pm
Location: Kaišiadorys
Contact:

Re: Apie Marduk

Postby Mardukas » Fri Dec 28, 2007 2:12 am

Ar tik ne pats juokiesi iš tokio amžiaus?? :mrgreen:
Šiaip tai aš ir nemėgstu kašio, nuobodu ir tiek... dar žiūrėt finalą kokį euro pažiūriu, bet žaist, tai fui...
O šiaip kodėl tu menkini lengvesnės muzikos klausytojus (nu popso neskaitant, ten tai tik debliai klauso), juk gal jiems per sunkus tas Death Metal. Šiaip pačiam patinka, netgi labai.
1 - tai bėdos su ironijos atpažinimu.
2 - nemenkinu, jei lengvesnė muzika nėra popsas (klasika, rokas (grunge, indie, alternative, whatever)), tačiau Linkin Park, My CHemical Romance, Korn, System of a Down ir t.t. - popsas.
"Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction. "
Blaise Pascal (1623-1662)

User avatar
GoldNugget
Posts: 867
Joined: Wed Mar 21, 2007 10:54 am
Location: Vilnius

Re: Apie Marduk

Postby GoldNugget » Fri Dec 28, 2007 5:37 pm

[...] Linkin Park [...] - popsas
Palietei jautrią LPfan'o vietą ;)
labai-piktas-moderatorius

User avatar
Mardukas
Posts: 231
Joined: Sat Aug 04, 2007 3:41 pm
Location: Kaišiadorys
Contact:

Re: Apie Marduk

Postby Mardukas » Sun Dec 30, 2007 5:51 pm

Koks aš blogas... :twisted:
"Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction. "
Blaise Pascal (1623-1662)

User avatar
GoldNugget
Posts: 867
Joined: Wed Mar 21, 2007 10:54 am
Location: Vilnius

Re: Apie Marduk

Postby GoldNugget » Sun Dec 30, 2007 10:31 pm

Negalvok kad aš esu popso fanas/antifanas, klausimas ir iš smalsumo - noriu sužinoti tavo nuomonę šiuo klausimu.

O klausimas toks. XX a pradžioje, kai pradėjo gimti džiazo stilius, į jį buvo žiūrima kitaip, nei dabar. Tuo metu kavinės ir barai, kur buvo grojama ši muzika buvo siejami su narkotikais, iškrypimu, jaunimo nusivažiavimu ir pan. Vėliau ta pati istorija pasikartojo su roko muzika. Ką dabar turime? Abu šie stiliai šiais laikais laikomi solidžiais, brandžiais ir elitiniais. Panašiai vyko ir kiek anksčiau su Vienos valsu. Va, prisiminiau ir istoriją su liemenuku. Kai jus buvo sukurtas, kilo didelis visuomenės pasipiktinimas dėl šio "kekšių rūbo", jis buvo dėvimas tik atitinkamos profesijos moterų. Dabar atvirkščiai - moteris, nedėvinti liemenuko beveik siejama su kekše ;).

Noriu pasakyti, kad viskas kas nauja yra daugiau ar mažiau nukrypę nuo to momento pasaulėžiūros. Prireikia laiko, kol visuomenės požiūris pasislenka į priekį. Tada atsiranda dar vienas naujas stilius, kuris yra kritikuojamas ir laikomas nusivažiuojančios visuomenės (ypač jaunimo) simboliu. Šis ciklas visada sukosi ir suksis dar tikriausiai ilgai.

Nemanai kad po 20 metų stebėsies dabartiniu savo neigiamu nusistatymu popso atžvilgiu?
labai-piktas-moderatorius

Gknight
Posts: 652
Joined: Mon Jul 17, 2006 5:41 pm
Location: Anykščiai

Re: Apie Marduk

Postby Gknight » Sun Dec 30, 2007 11:13 pm

<...>Linkin Park, My CHemical Romance, Korn, System of a Down ir t.t. - popsas.
Pirma - idomu, kokiom formulėm remdamasis nustatinėji, kur popsas, o kur ne?
Antra - o jeigu popsas, tai jau blogai? Negalima vertinti muzikos kokybės pagal jos stilių. Nevisa pop muzika KĮŽ lygio, prasta, bevertė, o jeigu tai rokas - dar nereiškia priešingai.
Iš vis komentuoti žmogaus klausomą, mėgstamą muziką beprasmiška.

GoldNugget, bent jau aš manau, kad pop muzika nėra kažkas naujo. Liaudies dainuškas, manau, sėkmingai galima traktuoti kaip "popsą".
Image

User avatar
Mardukas
Posts: 231
Joined: Sat Aug 04, 2007 3:41 pm
Location: Kaišiadorys
Contact:

Re: Apie Marduk

Postby Mardukas » Sun Dec 30, 2007 11:18 pm

Stebėsiuos? Nė už ką. Stebėčiaus tik tuo atveju, jei būčiau koks kvailys, maždaug "o taip taip, 18 metų buvau su ilgais plaukais, klausiaus metalo, niekinau popsą, kaip man gėda dabar dėl savęs". :)

Atsakiau į tavo pagrindinį klausimą, buvau daugiau prirašęs, bet vakaras, nelabai supratau tos tavo įžangėlės, atsakymą ištryniau. :P

>Pirma - idomu, kokiom formulėm remdamasis nustatinėji, kur popsas, o kur ne?

Aš? Primityvi, neturi išliekamosios vertės - popsas. Ir tai vadino popsus. Aišku, reikėtų atkreipti dėmesį, jog tai aš vadinu popsu ir tai man yra popsas. ;)
"Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction. "
Blaise Pascal (1623-1662)

LPfan'as
Posts: 120
Joined: Sat Jul 28, 2007 3:50 pm
Location: Utena
Contact:

Re: Apie Marduk

Postby LPfan'as » Thu Jan 03, 2008 4:13 pm

[...] Linkin Park [...] - popsas
Palietei jautrią LPfan'o vietą ;)
Ne palietė, šiaip man nėra jokio skirtumo kaip kiti mano. Beje LPfan čia nevykęs nick, nes aš tikrai daugiau klausau grupių.
Sugar! (System Of A Down)
A Place For My Head! (Linkin Park)
http://www.lpinside.lt! (Linkin Park)

wormazz
Posts: 219
Joined: Fri Feb 29, 2008 12:09 am

Re: Apie Marduk

Postby wormazz » Sun Jun 15, 2008 11:37 pm

Nors vienas čia yra, kuris kašės nemėgsta (be manęs). ;)
Aš irgi nemėgstu.
Sixteen seconds is all that you have
To make me believe that you understand
That none is this matters
Your life is a lie
You were never born; You will never die

wormazz
Posts: 219
Joined: Fri Feb 29, 2008 12:09 am

Re: Apie Marduk

Postby wormazz » Sun Jun 15, 2008 11:38 pm

Nesusipratėlis.

Ar kartais Tavo kitas nick'as ne "Pagonis" ? :roll: :lol: Man atrodo mes jau bendravome
Sixteen seconds is all that you have
To make me believe that you understand
That none is this matters
Your life is a lie
You were never born; You will never die

mrmodern
Princesė
Posts: 4042
Joined: Wed Mar 28, 2007 8:27 pm
Location: Vilnius

Re: Apie Marduk

Postby mrmodern » Mon Jun 16, 2008 7:42 pm

Koks aš blogas... :twisted:
Man atrodo tau reikia pas tokį daktarą. Džiaugiuos kad tavo veikla forume nelabai aktyvi :) Šūdą kažkokį klausai ir vaidini kietą. O kitus vadini lopais. O dar sakai kad esi tolerantiškas.
AMD Phenom 9750 HD3850, 4gb 2x2048mb ddr2, 320GB, 790X chipset.

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Apie Marduk

Postby settle » Mon Jun 16, 2008 7:49 pm

<...>Šūdą kažkokį klausai ir vaidini kietą. O kitus vadini lopais. O dar sakai kad esi tolerantiškas.
Pats ant kito varai, bet taip pat kalbi :lol:
Muzika ne š, man tokia irgi visai patinka. Nors aš labai įvairią muziką klausau.

Tolerancijos jam tikrai trūksta, bet kažin, ar mes čia ką pakeisim, toks jau jis yra.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie Marduk

Postby RainmakerLTU » Mon Jun 16, 2008 10:28 pm

baikit šūdintis čia, lyg be jūsų čia maža ššito būtų; kas ką nori tas tą ir klauso, demokratija gi dabar... ;) ar tik taip vadinasi... :?
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron