Apie hanovere

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
hanovere
Posts: 142
Joined: Wed Feb 21, 2007 7:23 pm

Apie hanovere

Postby hanovere » Fri Aug 10, 2007 5:38 pm

Vardas - Agne
Amžius - 13
Miestas - Kaunas
Zodiakas - Liūtas
Telefonas - Samsung SGH-E840
Laptopo duomenys : AMD Turion 64 x 2 , 1 GB ram , 120 GB Sata , ATI Radeon Xpress
1100 , 15.4 wxga , 2,8 KG
Muzika - rokas ir popsas
Filmai - fantastiniai , nuotykių ir komedijos
Žaidimai - veiksmo ir nuotykių
Sportas - jojimas
Kino filmas - Karibu Piratai visos serijos
Naršyklė - IE 7
Op. Sistema - Windows Vista
Patiekalas - pica
Gėrimas - coca colla
Šalis - Egiptas
Gyvūnas - žirgas


Nick'as. Kadangi labai myliu žirgus, tai mano nick'as reiškia vieną man patinkančią žirgų veislę - hanoverių. Mot. giminė būtų hanoverė, bet tingiu rašyt su lietuviškom raidėm. Dėl to gavosi hanovere. :)

Charakteris. Šiaip esu labai užsispyrus, gyvenime noriu viską išbandyti ir siekti tikslo. Ir dar esu gana drąsi, labai mėgtu sportą, ypač ekstremalų . Visada gailiuosi , jei ko nors neisbandau . Prieš nuspręsdama ką nors svarbaus, ilgai galvoju . Kitų nuomonę išklausau, bet ne visada paklausau jos .

Pomėgiai. Labiausiai mėgtu sportą ir kompiuterius, taip pat skaityti knygas ir žiūrėti filmus . Mėgstu sportą, kuris nereikalauja ypatingos ištvermės ir jėgų, bet yra įdomus ir sunkus . Taip pat man patinka jojimas , dviračių sportas, stalo tenisas ir plaukimas. Taip pat labai domiuosi kompiuteriais. Stengiuosi kuo daugiau įsiminti iš kiekvieno Computer Bild numerio , savarankiškai per 2 savaites išmokau HTML kalbą, dabar mokausi Java Script . Taip pat po truputį mokausi kuti muziką ir 3D grafiką .

Gyvenimo būdas. Esu "pelėda" - vasarą einu miegot 12, atsikeliu 13 . Daugiausia energijos susikaupia į vakarą, todėl sportuoju vakare . Daugiausia laiko praleidžiu prie kompiuterio, televizoriaus ir knygų . Gyvenime nemėgstu skubėti , nebent kartais .
Last edited by hanovere on Fri Aug 24, 2007 4:29 pm, edited 3 times in total.
Kompiuterija PC World - bad ...
Computer Bild Lietuva - cool !

maksas
Posts: 586
Joined: Thu May 24, 2007 12:48 pm

Re: Apie hanovere

Postby maksas » Sun Aug 12, 2007 3:46 am

Iš blogesniu savybių - mano oda linkusi į sausumą ir mano pėdos šiek tiek per plačios.
Šiaip tai čia yra ne savybės. Ir merginai nederėtų apie tai visiems skelbti internete. ;)
Neužpyk. :) Čia tokia mini etikos pamokėlė :)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Apie hanovere

Postby DziNNy » Mon Aug 13, 2007 12:23 pm

Kada ėmei domėtis kompiuteriais ir kas paskatino mokytis programavimo kalbas? Ar turi sesių brolių? Sutari su jais? Ar turi gyvūnėlį ir jei neturi, tai kokio norėtumei? Ar Kaune gyveni nuo gimimo? p.s. man kaimynė beveik būsi. :)

User avatar
hanovere
Posts: 142
Joined: Wed Feb 21, 2007 7:23 pm

Re: Apie hanovere

Postby hanovere » Fri Aug 24, 2007 4:25 pm

Kompiuteriais susidomėjau gal nuo 10 metų , programavimo kalbų paskatino mokytis smalsumas , turiu šuniuką , apie šeimą ir gyvenamąją vietą nerašysiu dėl privatumo :)
Nesu nusistačius prieš Kompiuterija , tiesiog man daug labiau patinka Computer Bild . Šiame žurnale visa informacija isdėstyta patogiai ir įdomiai . Ne taip kaip Kompiuterijoj . Ir šiaip Computer Bild tinka ir naujokams , nes ten viskas aprašyta labai nuosekliai - kiekvienas žingsnis , be to , yra paaiškinimai . Šiaip skonio reikalas , kitiems gal labiau patinks Kompiuterija . Čia tiesiog mano nuomonė :)
Last edited by hanovere on Tue Aug 28, 2007 1:05 pm, edited 1 time in total.
Kompiuterija PC World - bad ...
Computer Bild Lietuva - cool !

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: Apie hanovere

Postby Ernestas » Fri Aug 24, 2007 10:59 pm

Nesu nusistačius prieš Kompiuterija , tiesiog manau kad jis tikrai nėra toks geras kaip Computer Bild . Kartą nusipirkau jį ir daugaiu nepirksiu . Jame visa informacija išdėstyta ne taip patogiai , ir pats žurnalas plonesnis ir ne toks įdomus kaip Computer Bild . Aišku skonis visų skirtingas , kitiems galbūt Kompiuterija patinka labiau . Čia tiesiog mano nuomonė .
Siūlau paskaityti ką nors iš užsienietiškųjų žurnalų (pvz., CHIP, Xakep). Tada nebenaudosi žodžių "storas" ir "plonas" prie CBL ar Kompiuterijos :) .
Jeigu būtum šio forumo administratorė, tai ką pakeistum? ( sabotažas? {: )
P. S. Jeigu domina etiketas internete tai siūlau pasiskaityti RFC 1855.

LPfan'as
Posts: 120
Joined: Sat Jul 28, 2007 3:50 pm
Location: Utena
Contact:

Re: Apie hanovere

Postby LPfan'as » Sat Jan 05, 2008 6:37 pm

Įdomiai čia. Reta mergina HTML ir JS mokanti :o Na žinoma išskirtinumas yra puiku ;)
Šiaip nemažai dalykų atitinka mane (amžius, ėjimas gult vėlai ir t.t ) :lol:
Kuo save matai ateityje? Kaip reikalai su mokslais? POP muziką klausai, kokybišką, ar Yvinį?
Sugar! (System Of A Down)
A Place For My Head! (Linkin Park)
http://www.lpinside.lt! (Linkin Park)


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron