Investavimas

Ieškote kur nusipirkti pigiau? Klauskite, galbūt turėsime ką pasiūlyti.
xxriuxx
Posts: 7
Joined: Thu Oct 20, 2011 6:29 pm

Re: Investavimas

Postby xxriuxx » Wed Nov 23, 2011 10:17 am

sms kreditai, bet kokie bankai, mafija... Skolintis tikrai yra iš ko.
Beje, vaiki. Pamiršai kokias siūlai palūkanas. Jei jos labai didelės, galėčiau paimti iš banko kreditą ir tau perskolinti. Kai viską man grąžintum, atsiskaityčiau su banku ir už likutį, na, gal butą nusipirkčiau. Tiesa, su mažesnėm nei mln sumom neprasidedu...
nuo taves asmuo gali pasiplaut, o tu nuo banko nepabegsi... :roll:
paskaitikite apie paprastaji vekseli http://lt.wikipedia.org/wiki/Vekselis
Su jo nepabegsi

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Investavimas

Postby Atlantas » Wed Nov 23, 2011 10:29 am

Žiū, tu man kvailam papasakok.
Imdavai paskolas, jas grąžinai. Viskas tvarkoje.
Bet tai reiškia, kad jau esi prasisukęs ant savų babkių.
Ar tavo biznis toks, kad niekaip neišeina užsidirbti ir visada tenka skolintis. Bet palauk, jei skolas išeina grąžinti, tai reiškia biznis klesti?
Bet tada kodėl savų pinigų niekaip neturi ? :lol: :mrgreen:

xxriuxx
Posts: 7
Joined: Thu Oct 20, 2011 6:29 pm

Re: Investavimas

Postby xxriuxx » Wed Nov 23, 2011 2:45 pm

O kas tau pasake kad neturiu? Ir biznis neeina?
Tesiog savo lesu uznetka paimtu 2vi partijos prekiu, kurios jau apmoketos, pristatitos, 70% perduotos realizacijai klijentams, 30% kol kas netinta esamems klijentams del asortimento.
Aisku galiu laukti kol gris pinigai is klijentu ir poto vel apmoketi partija.
Bet sio metu yra nauju klijentu, norinciu paimti dideli kieki prekes, bet jems is tu 30% tinka tik 10% nuo ju uzsakimo.
Todel normalus dalikas, kad padidinti apivarta reikia piniginiu iplauku.
Visos imones kurios nori isaudti o ne stoveti vetoje priima investicijas ar tesiogai, ar isleidziant akcijas, vekselius - ir tai normalu, nes is savo apivartiniu lesu padidinti apivatsa tarkim galesi tik po metu taupimo, o gaves investiciju iskart, kas suteik didesnio pelno.
Gal kokia kniga apie versla duoti paskaitit?
pats uzsijemu verslu nuo 2004m, Lietuvoje uzsiregistaves IV (el. pinigu keitimas, hostingo paslaugas), Baltarusijoje privati imone uzsijemancia importu + turiu parduotuve
Viskas pelningai veikia, tik nuriu kaip is rasiau padidinti apivarta

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Investavimas

Postby Atlantas » Wed Nov 23, 2011 10:16 pm

Čia tau reikia paskaitinėti knygas.
Aš verslu užsiimu tik du metus, ir jau galėčiau tau paskolinti pinigų, o tu bizniauji nuo 2004m. ir niekaip neprasisuki :D

xxriuxx
Posts: 7
Joined: Thu Oct 20, 2011 6:29 pm

Re: Investavimas

Postby xxriuxx » Wed Nov 23, 2011 10:40 pm

kaip ir rasiau, as uzsijemu biznio pletra, o ne stoviu vietoje. jei neinvestuociau i kitas verslo sakas, tureciau pakankamai ir tau paskolinti, bet pinigai ideti be to apie ka rasiau i parduotuve (tik pries menesi atidariau), tarpnautiniu kroveniu gabenima (transportas nupirktas, tvarkome leidimus ir t.t.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Investavimas

Postby Atlantas » Wed Nov 23, 2011 10:51 pm

Tiek tu, tiek aš suprantame, kad verslininkai paramos neieško forumuose, o tuo labiau tokiuose :D
Tu ieškai durnių, o aš durninu tave, štai ir viskas ;)

xxriuxx
Posts: 7
Joined: Thu Oct 20, 2011 6:29 pm

Re: Investavimas

Postby xxriuxx » Thu Nov 24, 2011 9:52 pm

Toks tu ir verslininkas :)
Matit tik leziuviu malti tik ir moki :)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Investavimas

Postby Atlantas » Thu Nov 24, 2011 10:14 pm

Gal tu ir teisus, bet aš neprašau. :D

User avatar
gingin
Rašytojas
Posts: 1069
Joined: Sat Jul 08, 2006 12:51 pm
Location: Elektrėnai

Re: Investavimas

Postby gingin » Sat Nov 26, 2011 10:04 pm

Toks tu ir verslininkas :)
Matit tik leziuviu malti tik ir moki :)
Moki arabus pūsti. Gal ne tik knygutes skaitinėjai, bet ir paskaitoj esi buvęs :) Girdėjau, kad Pravienoj būna paskaitos.
Transporto verslą plėtoji. Primink man, kur dedate vilkiką, kai ans nuvažiuoja 1 Mkm .
Jo, tokio kalibro verslinykas forume ieško pinigų. :) Beje, gavai pasiūlymų?
O diskusija įdomi. Pamokanti. Gal kas nors ko nors pasimokys.
Buvau kažkada geležinkelio magnatas. Bet bankrutavau. :roll:
vua tep tataa

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Investavimas

Postby Robitt » Tue Nov 29, 2011 11:18 pm

Žmogau, tu čia tokį skiedalą dedi, kad galvoji, mes visi tokie esam "tupi" ir nesuprantam kas yra kas? Mano dėdė irgi turi verslą. Statybos. Krizė, ir ka? Nori pasakyti jis rašo tokiuose forumuose prašydamas paskolinti bapkių? Aš vobšče be darbo, ir tai neprašau jokiuose forumuose bei nesuku sukčiavimo aferos. Sukčiauji tu ir tiek. Jei tavo verslas klesti, tavo įststinis įmonės kapitalas leidžia skolintis pinigus, tai kokio bieso nesikreipi į bankus? bankas tau paskolintų, jei tavo firma kažko būtu verta. ne, bet iš to man peršasi išvada, kad tavo firmos net nėra! Nes protingas verslininkas daro taip:
1. Jei gauna prekių siuntą, jis apskaičiuoja ir būsimą pelną. tada jau nutaria apsimoka jam ar ne ta siunta.
2. tada ieško kreditorių (Siunta nelaukia, nes gali nukeliauti konkurentui), kreipiesi į banką.
3. pardavęs siuntą, atsiskaitai bankui, ir kas liko pardavus, atsiskaičius su kreditoriumi - tavo kišenėn, kitaip tariant, tai tavo įmonės pelnas, iš to ką pardavei. Viskas.

o čia tu kažkokia afera darai ir tiek. nemulkink žmonių ir tiek. autoriui čia.
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;


Return to “Ieškau”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron