Virtual Memory [winXP]

Čia rasite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus. Skiltis skirta tik skaitymui.
User avatar
Fanaz
Administratorius
Posts: 1266
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:10 pm
Location: Vilnius

Virtual Memory [winXP]

Postby Fanaz » Wed Jul 05, 2006 11:05 pm

Kas ta virtual memory?
Tai virtualūs RAM, kurie yra daug lėtesni, nes jų turinys yra talpinamas į HDD. Kiek lėtesni? Nuo šimto iki keliasdešimt kartų. Dažniausiai jie naudojami, kai visiškai užpildomi tikrieji RAM, o programa/programos reikalauja daugiau atminties.
Ką daryti, kai trūksta virtual memory?
Kartais galime išvysti iššokantį perspėjimą, jog jum trūksta virtualios atminties. Tai galima lengvai išspręsti, nes toks netikrų ramų dydis gali būti lengvai praplėstas. Dešinys ant My Computer>properties>advanced>pirmas settings...>advanced>change. Priskirkite tiek vietos, kad [virtual RAM] + [tikri jūsų RAM] būtų lygu 2000. Jei turite ne vieną kietąjį diską (keli disko skirsniai nėra keli diskai), virtualius RAM talpinkite ten, kur nėra instaliuota jūsų Operacinė Sistema (OS). Jei turite tik vieną kietąjį diską, tuomet virtualiąją atmintinę dėkite į patį pirmą skirsnį (šie dažniausiai būna greitesni), bet žiūrėkite, kad užtektų laisvos vietos.
Ar galima išjungti virtualiąją atmintinę?
Taip. Tiesiog užstatykite no paging file. tai daryti galite tik tada, kai turite daugiau nei 1GB tikrų RAM, nes kitu atveju galite turėti problemų su dažnu kompiuterio persikrovimu vidury žaidimo ar bet kokiu kitu metu. Virtualios atminties panaikinimas šiek tiek pagreitins kompiuterio darbą.

Visi pasiūlymai ir komentarai keliauja šios skilties moderatoriams į PM.

Return to “D.U.K. (Dažniausia užduodami klausimai)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron