Kaip siųstis failus iš torrent tinklų?

Čia rasite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus. Skiltis skirta tik skaitymui.
Zumky
Posts: 369
Joined: Thu Jul 06, 2006 9:39 am
Location: Kretinga

Kaip siųstis failus iš torrent tinklų?

Postby Zumky » Mon Aug 20, 2007 10:16 pm

1. Norint siųstis failus iš torrent tinklų reiki turėti programą kuri gali tai atlikti.Viena tokių BitComet.
Ją parsisiųsite iš http://www.download.com/3001-2196_4-10713807.html
2. Reikia ją suinstaliuoti. Du kartus paspaudus ant instaliacinio failo atsidaro "Installer language" pasirenkate "English". Atsidaro BitComet 0.91 Setup. Spaudžiate „next“ . Toliau spaudžiate „I Agree“, dar kartą spaudžiate „I Agree“ , toliau „next“, pasirenkate vietą kur norite instaliuoti ir spaudžiate „Install“. Pasibaigus instaliacijai, nuimate varnelę nuo „Run BitComet 0,91“ ir spaudžiate „Finish“
3. Susirandate ir jei reikia prisiregistruojate prie trackeriu. Pvz torrent.lt ,bet šitam trackeriui reikia pakvietimo. O pakvietimą gausite užpildę šią formą http://invite.torrent.lt/ „Seederis“ yra asmuo turintis visą failą, „Leecheris“ asmuo turintis tik dalį failo.
Kur reikia išvardinti kitus trackerius rašykite: DHT network, Seed.lt, thepiratebay.org
Ratio yra išsiųstų ir parsiųstų duomenų santykis.
Kur klausia kodėl nori tapti torrent.lt nariu parašykite:Noriu tapti torrent.lt nariu ,kad galėčiau parsisiųsti filmų. Kur prašo įdėti greičio rezultatus einate į http://www.speedtest.net paspaudžiate ant geltonos piramidės (jei jos nėra tai ant arčiausiai esančios mėlynos). Palaukiate kol testas bus baigtas ir paspaudžiate ant trečio nuo viršaus mygtuko „COPY“. Tuomet sugrįžtate į puslapį su anketa pažymite tą eilutę kurioje prašo greičio rezultatų ir paspaudžiate CTRL+V
Dar galite užsiregistruoti http://seed.lt dar galite siųstis iš http://thepiratebay.org , http://mininova.org , http://linkomanija.net (reikia pakvietimo) ir http://www.torrentz.com
4. Siųsti reikia taip: 1. Iš torrent.lt užeinate į torrent.lt, prisijungiate, spaudžiate „paieška“, parašote ko norite, pasirenkate tipą ir paspaudžiate „paieška“. tuomet pasirenkate failą ir paspaudžiate „download“. Tada atsidaro langas pasirenkate „atidaryti su BitComet“ (taip yra ant FireFox, skirtingose naršyklėse gali skirtis) ir automatiškai atsidaro BitComet (jei nebuvo atidaryta). Pasirenkate kur parsiųsti, spaudžiate „start download“ ir jau tau siunčia failą.
2. Iš seed.lt reikia siųsti taip pat tik užėjus i seed.lt reikia eiti į „torentai“ ir tada panašiai viskas kaip ir torrent.lt. 3. Kituose dažniausiai pagrindiniame puslapyje yra laukelis kur reikia įrašyti failo pavadinimą..
5. Kai tik įsijungiate BitComet tada einate į „visos užduotys“ paspaudžiate ant bet kurio failo ir paspaudžiate CTRL+A ir tada su dešiniu pelės klavišu ir „pradėti.Tik nepamirškite: jei jūsų ratio bus mažesnis už 0,4 tada iš seed.lt ir torrent.lt gausi įspejima, o paskui jei per tam tikrą laiką nepasikelsite ratio - ban visam laikui.
6. Dar galite užeit į google parašote failo pavadinimą ir prirašote „torrent download“ (be kabučių) ir paskui ieškote ir galite parsisiųsti.

Autorius mrmodern.

Return to “D.U.K. (Dažniausia užduodami klausimai)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron