Jūsų naudojama operacinė sistema

Čia kartas nuo karto sumirgės nauja apklausa. Jeigu norite sužinoti mūsų nuomonę - klauskite.

Kokią OS naudojate?

Linux (jeigu Jums nesunku parašykite komentare)
12
11%
Windows ME/95/98/2000
1
1%
Windows XP
29
26%
Windows Vista
6
5%
Windows 7
48
44%
Mac OSX
1
1%
Symbian OS
6
5%
iPhone OS
2
2%
Windows mobile 4,5,6...
1
1%
Kita (parašykite komentare)
4
4%
 
Total votes: 110
User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Jūsų naudojama operacinė sistema

Postby arnie » Thu Jan 03, 2013 1:20 pm

Pas mane Win xp, dar diską turiu originalų :D
Cia jau tikrai antikvarinis CD . ;)
Image

zydrunas142
Posts: 202
Joined: Thu Jun 16, 2011 1:53 pm
Location: Elektrėnai

Re: Jūsų naudojama operacinė sistema

Postby zydrunas142 » Thu Jan 03, 2013 1:24 pm

Pas mane Win xp, dar diską turiu originalų :D
Cia jau tikrai antikvarinis CD . ;)

Nu gal :D. Dar 300 pinigų mokėjau :DD
RTFM
Kai paskaitau kai kurias temas tai net juokinga pasidaro :D

User avatar
Efteral
Posts: 98
Joined: Fri Dec 17, 2010 6:54 pm
Location: Šiauliai.

Re: Jūsų naudojama operacinė sistema

Postby Efteral » Thu Jan 03, 2013 4:49 pm

Šiuo metu win7. Skaičiuoju paskutines dienas kada ta baisybe atsikratysiu. Persirašysiu tą šlamštą į linux. Ir tikiuos gyvenime nebeteks regėt tos nesąmonės. :) Nors pc naujas, niekas neapkrauta, bet vis atsiranda visokių strikčių.
Pabandyk jei tau taip sunku susitvarkyti orginaliais win 7 kokia win 7 unattended edition tenka daug kas pasalinta nes visa instaliacija sutalpinta i CD diska ispradziu net nesuprasi kad kuo truksta tik ilgiau pasinaudojus atrandi kad daug kas pasalinta nors veikia gan puikiai ar windows vista unattended cd sioje maziau kas pasalinta ir veikia tikrai puikiai pas mane jau treti metai sukasi be jokiu antivirusiniu programu nors abejoju ar ta windows vista unattended cd rasi . O del linuxsu tai cia ir nera jau taip paprasta gerai jai kokia ubuntu kur nemazai kas naudoja ir yra ju lietuviskas forumas kur gali rasti pagalbos ar opensuse su mandriva kur daug kas automatizuota pritaikyta kad butu lengviau naudotis , o kitiems reikia ir neblogai nusimanyti programavime kas pradedanciam nelabai gerai . :ugeek:
Jau ir anksciau turejau win7, bet irgi problemu budavo. Nenoriu nieko tvarkyt, nes ir siaip nelabai kibo man jie. :)
Erika.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Jūsų naudojama operacinė sistema

Postby RainmakerLTU » Fri Jan 04, 2013 1:33 am

Pas mane Win xp, dar diską turiu originalų :D
Cia jau tikrai antikvarinis CD . ;)
Aš turiu originalaus disko kopiją :D bet raktą tai originalų...

Anyway, mano nuomone, XP po Win 95, labai vykusi sistema. Aišku Win 7 čia juos kiek lenkia gal su savo draiverių susiradimu, bet manau, didelio esminio skirtumo (nepaisant grafikos nukosėtos nuo Vista), tarp jų nėra. Mikrosoftas žengė teisingą žingsnį kurdamas Win7 - padarė XP ir Vistos miksą, rezultatas gavosi neblogas. Jei kurti jau gerai ištyrinėtų sistemų trejetuką, jame ir būtų visos minėtos sistemos, vietomis neskirstau, nes skirtingos technologijos ir vadinkim taip, laikotarpiai.

Aišku 3.1 ir 3.11 versijų niekas nepamena, tai apie jas ir nekalbėsim. Jei kas žino koks buvo esminis skirtumas tarp jų, tegu parašo :)
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

zydrunas142
Posts: 202
Joined: Thu Jun 16, 2011 1:53 pm
Location: Elektrėnai

Re: Jūsų naudojama operacinė sistema

Postby zydrunas142 » Fri Jan 04, 2013 8:22 pm

Pas mane Win xp, dar diską turiu originalų :D
Cia jau tikrai antikvarinis CD . ;)
Aš turiu originalaus disko kopiją bet raktą tai originalų...
Aišku 3.1 ir 3.11 versijų niekas nepamena, tai apie jas ir nekalbėsim. Jei kas žino koks buvo esminis skirtumas tarp jų, tegu parašo :)
+Dar vieną raktą, kuris ne prie disko. Kai buvo 3.1 ir 3.11 tai aš dar gimęs nebuvau :D, bet man atrodo skirtumas, kad 3.11 jau atsirado ir 32bit. Tiesa?
RTFM
Kai paskaitau kai kurias temas tai net juokinga pasidaro :D

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Jūsų naudojama operacinė sistema

Postby RainmakerLTU » Sat Jan 05, 2013 2:38 am

nu apie 32 bit nežinau, bet versijos skyrėsi tuo, kad 3.11 jau palaikė tinklą, printerius per tinklą, šarinimą ir pan. o tuo pačiu ir internetu buvo galima naudotis. Atsirado dvi konkuruojančios firmos - Microsoft su savo Internet Explorer ir Netscape, su savo Navigator. Ir konkuravo stipriai, kai viena atnaujindavo savo brouserį, ir kita stengdavosi neatsilikti. Šiaip, Netscape, man patiko labiau... nors kuo ta kova baigėsi, nelabai atsimenu, Netscape nuėjo į šešėlį...

Aišku, Windows nebuvo pilnavertė operacinė sistema iki XP atsiradimo, tuolaik ji vis dar būdavo įjungiama atskira komanda ir dirbo DOS pagrindu, kuris ir buvo tikroji OS. Apie kitus grafinius apvalkalus nėra reikalo čia kalbėti, nes gausis ne į temą. Tarp kitko, jau tada DOS palaikė pelę... bet koks DOS`o žinovas tau naudosis pele, tegu ir Norton Commander, Volkov Commander, Netscape Navigator apvalkale. Klaviatūra tais laikais valdė. Norėjai dirbti su kompu - būk malonus mokykis komandas ir klavišų kombinacijas :)

Tiek istorinio nukrypimo šiandien.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

mrmodern
Princesė
Posts: 4042
Joined: Wed Mar 28, 2007 8:27 pm
Location: Vilnius

Re: Jūsų naudojama operacinė sistema

Postby mrmodern » Mon Jan 14, 2013 8:34 pm

Fedora 17 x64;
Dar turiu win7, bet labai retai naudoju.
AMD Phenom 9750 HD3850, 4gb 2x2048mb ddr2, 320GB, 790X chipset.


Return to “Apklausos ir konkursai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron