Pc lagina

Programinės įrangos, skirtos Microsoft Windows, Linux, Android, MacOS ir kt. klausimai bei aptarimai
Leiten
Posts: 1
Joined: Mon Nov 05, 2012 9:02 pm

Pc lagina

Postby Leiten » Mon Nov 05, 2012 9:45 pm

Sveiki,kodėl man stringa daug žaidimų pvz:minecraft SA:MP youtubej turiu žiūrėt vaizdo klipus ant žemiausios kokybės ir taip stringa. Vaizdo plokštė NVIDIA GeForce 6200,AMD duron procesor 2 gb ramų. Nesuprantu kodėl stringa vindausai naujai perašyti . Kas galit padekit :| :|

User avatar
Iewuciukea
Posts: 133
Joined: Thu Nov 22, 2007 5:36 pm
Location: Šiauliai

Re: Pc lagina

Postby Iewuciukea » Tue Nov 06, 2012 4:56 pm

Sveiki,kodėl man stringa daug žaidimų pvz:minecraft SA:MP youtubej turiu žiūrėt vaizdo klipus ant žemiausios kokybės ir taip stringa. Vaizdo plokštė NVIDIA GeForce 6200,AMD duron procesor 2 gb ramų. Nesuprantu kodėl stringa vindausai naujai perašyti . Kas galit padekit :| :|

http://www.computerbild.lt/forumas/view ... p?f=1&t=26
AMD Phenom II X2 555, 3.20 GHz 2 GB DDR3, NVIDIA GeForce 9600 GT HDD SATA 1,5TB 7200 RPM 3GB S 32MB SEAGATE NEXUS PSU 430W 12CM ATX 80+ LG FLATRON E2360 Windows 7 Ultimate

MindaugasX
Posts: 10
Joined: Wed Nov 07, 2012 2:52 pm

Re: Pc lagina

Postby MindaugasX » Sat Nov 10, 2012 10:54 am

Sveiki,kodėl man stringa daug žaidimų pvz:minecraft SA:MP youtubej turiu žiūrėt vaizdo klipus ant žemiausios kokybės ir taip stringa. Vaizdo plokštė NVIDIA GeForce 6200,AMD duron procesor 2 gb ramų. Nesuprantu kodėl stringa vindausai naujai perašyti . Kas galit padekit :| :|
Manau VGA ir CPU tau yra dižiausias stabdis lošiant betkoki žaidimą pas mane lygiai ta pati situacija :) Tad galvoju reiks jau nauja PC rinktis ,o įsidėjau RAM šiektiek ir vistiek efekto jokio nedavė absoliučiai :) Siūličiau ir tau pagalvoti apie naują PC o jau nelabai ką išspausi su tokiu PC. Aš jau pasimokiau ,kad nebeverta net ir kišti į senus PC ,o kad ir ką bekeisi efekto praktiškai 0 bus. Su vieno branduolio CPU jau nieko nebenuveiksi šeis laikais tuo labiau nepažaisi žadimų ,o bent jau 2 branduolių CPU pas tave kaip spėju tikrai nepalaiko motininė. Kas liečia Youtube tai tavo VGA nepalaiko HDTV todėl ir stringa ant HD kokybės :)


Return to “Kompiuterinės programos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests

cron