Antivirusinės programos

Programinės įrangos, skirtos Microsoft Windows, Linux, Android, MacOS ir kt. klausimai bei aptarimai
laimmonnas
Posts: 213
Joined: Wed Aug 23, 2006 3:30 pm
Location: Kaunas

Postby laimmonnas » Wed Nov 29, 2006 9:32 pm

Gal kam teko susidurti su Norman Antivirus? Gavau šią programą su kompiuteriu nemokamai, bet nieko apie ją nesu girdėjęs, ar galima bent kiek pasitikėti?

ikeras
Posts: 240
Joined: Wed Nov 29, 2006 1:04 am

Postby ikeras » Wed Nov 29, 2006 9:34 pm

Patarimas: naudokis žinomomis programomis, kurios yra užtikrintos ir turi savo vardą rinkoje :) . Taip tu būsi tikras, kad naudojiesi tikrai gera programa ir, tuo labiau, žinosi, jog tavajame PC tikrai neužsiveis nekviestas virusiukas ar kirminas :) .

ikeras
Posts: 240
Joined: Wed Nov 29, 2006 1:04 am

Postby ikeras » Sat Dec 02, 2006 11:53 am

Aš vien NOD32 pamatęs nusivyliau, net instaliuot nemėginau :D .
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience :)

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sat Dec 02, 2006 12:49 pm

Kai naudojau NOD32, nemažai praleisdavo... Kaspersky visus išgaudė, bet vistiek grįžau prie pirmosios savo antivirusinės "AVG Professional", nes man jos užtenka.

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Mon Dec 04, 2006 3:21 pm

Aš manau, kad ne bereikalo Kaspersky skaitoma geriausia, todėl ja ir naudojuosi, ypač kai teta nupirko :D .
Kaspersky ir yra geriausia... Testai parodo.

User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Mon Dec 04, 2006 5:30 pm

Geriausia ir pati lėčiausia. Kai turi šimtus tūkstančių failų, supranti, ką tai reiškia.

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Mon Dec 04, 2006 6:23 pm

Geriausia ir pati lėčiausia. Kai turi šimtus tūkstančių failų, supranti, ką tai reiškia.
Dėl šito nepaprieštarausiu, kas dėl lėtumo, sutinku.

viliius
Posts: 742
Joined: Mon Oct 30, 2006 3:34 pm
Location: [trumpinam]

Postby viliius » Tue Dec 05, 2006 3:42 pm

Manau, kad ne vienas iš mūsų turi šimtus tūkstančių failų, bet sutinku, kad lėčiausia, bet tokia kokybės kaina :D .
Man dėl greičio nusispjaut, nes ijungiu antivirusine penktadienio vakare ir einu žiuret didįjį penktadienio filmą.

ikeras
Posts: 240
Joined: Wed Nov 29, 2006 1:04 am

Postby ikeras » Tue Dec 05, 2006 9:24 pm

Na jeigu laikyti antivirusinę išjungtą, o ją įjungti tik penktadieniais ir praskenuoti PC manau būtų nelogiška, nes galima sakyti 6 dienas tavo PC tampa neapsaugotas nuo įvairių virusų ir t. t. Tingiu aš čia vardint visus :) . O įsiveisus tokiam parazitui jau daug laiko nereikia padaryti žalos tavo PC...
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience :)

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Wed Dec 06, 2006 3:04 pm

Na jeigu laikyti antivirusinę išjungtą, o ją įjungti tik penktadieniais ir praskenuoti PC manau būtų nelogiška, nes galima sakyti 6 dienas tavo PC tampa neapsaugotas nuo įvairių virusų ir t. t. Tingiu aš čia vardint visus :) . O įsiveisus tokiam parazitui jau daug laiko nereikia padaryti žalos tavo PC...
Ir dar kaip logiška, jei žinai, kad virusų nepasigavai.
Pvz., aš nebeatsimenu prieš kiek mėnėsių turėjau paskutinį virusą...

ikeras
Posts: 240
Joined: Wed Nov 29, 2006 1:04 am

Postby ikeras » Wed Dec 06, 2006 5:15 pm

Na jeigu laikyti antivirusinę išjungtą, o ją įjungti tik penktadieniais ir praskenuoti PC manau būtų nelogiška, nes galima sakyti 6 dienas tavo PC tampa neapsaugotas nuo įvairių virusų ir t. t. Tingiu aš čia vardint visus :) . O įsiveisus tokiam parazitui jau daug laiko nereikia padaryti žalos tavo PC...
Ir dar kaip logiška, jei žinai, kad virusų nepasigavai.
Pvz., aš nebeatsimenu prieš kiek mėnėsių turėjau paskutinį virusą...
Tai kaip tu sužinosi ar pasigavai tą virusą ar ne jei AV išjungta? :D
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience :)

User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Wed Dec 06, 2006 5:47 pm

Taip ir žinoti - nedarai nesąmonių, naršai bei siuntiesi su galva, tai ir virusų nėra. Aš anksčiau gal apie pusę metų be antivirusinės sėdėjau ir vargo nemačiau.

ikeras
Posts: 240
Joined: Wed Nov 29, 2006 1:04 am

Postby ikeras » Wed Dec 06, 2006 8:27 pm

Taip ir žinoti - nedarai nesąmonių, naršai bei siuntiesi su galva, tai ir virusų nėra. Aš anksčiau gal apie pusę metų be antivirusinės sėdėjau ir vargo nemačiau.
Esi nepakankamai susipažinęs/usi su kenkėjų patekimu į PC, kad taip sakai. Žinoma, jei lankaisi tik puslapis.lt/com tai gali buti saugus, bet jei daznai lankaisi įvairiuose forumuose, dažnai ieskai naujų informacijos šaltinių, niekada negali būti tikras/a, kad puslapyje/forume nėra įterpto, tarkim, kokio "script'o" ar dar kokio š... Taip pat nelieki apsaugotas nuo įsibrovimų... Na, vienu žodžiu, supratai tikiuos...
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience :)

User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Wed Dec 06, 2006 8:33 pm

Supratau, ir galiu pasakyti, kad tokiu atveju ir be antivirusinės gali išgyventi.

ikeras
Posts: 240
Joined: Wed Nov 29, 2006 1:04 am

Postby ikeras » Thu Dec 07, 2006 11:37 am

Pagal tavo postus susidariau įvaizdį, kad tau visiškai nereikalinga AV ir tu stoji prieš jų naudojimą piestu...
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience :)


Return to “Kompiuterinės programos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests

cron