Antivirusinės programos

Programinės įrangos, skirtos Microsoft Windows, Linux, Android, MacOS ir kt. klausimai bei aptarimai
User avatar
kodinis1
Rašytojas
Posts: 1581
Joined: Fri Oct 15, 2010 10:59 am
Location: Vilnius

Re: Antivirusinės programos

Postby kodinis1 » Tue Jul 17, 2012 8:21 pm

Kaspersky licenzijuota jau 4 metus tarnaują ir nei vieno viruso ar kitokių nesąmonių.

Mes čia kažkaip apie kaspersky net negirdėjom
Nu ir? Siūlai pirkti? Ar ką kitą žmogui pasiūlysi :)
Jai viskas išbandyta ir niekas nepadeda, skaitykit instrukcija!

User avatar
xbondx
Posts: 340
Joined: Thu Jul 02, 2009 8:44 pm

Re: Antivirusinės programos

Postby xbondx » Tue Jul 17, 2012 9:45 pm

Tai neklausykit, o skaitykit. :D

Tiesiog įterpiau (savo patirtį), o pasirinkimas pačio žmogaus.
[list]MB: Asus M5A99X EVO
PSU: 750W
CPU: AMD FX-8120 Bulldozer 3.1GHZ @ 4.0
VGA: ASUS GTX680 2GB
RAM: KINGSTON 4x2GB DDR3 1600MHZ
SSD: OCZ Vertex 3 120GB
HDD: 10000rpm 150GB + 7200rpm 750GB[/list]

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Antivirusinės programos

Postby arnie » Wed Jul 18, 2012 8:24 pm

Sveiki.Mano patirtis su antivirusais tokia:turėjau eset dviem kompiuteriams-dirbo puikiai ir patikimai.Metus buvo ramu.Pasibaigus licenzijai susigundžiau nemokama avast free 2012.Rezultatas-užblokavo vietinį tinklą ir išjungė torentų programą(antrą dieną nerandu kaip įjungti).Po tokių fokusų teko avastą-teroristą ištrinti.Dar seniau esu naudojąs AVG,patiko.
Cia kaip kam man pvz. AVG nepatiko viska stabde tai ant win 7 pakeiciau i Avast tai kaip akmuo is vezimo ikrito viskas puikiai veikia greit bus metai kaip su avast ir viskas veikia gerai. Tad jei neturi kompiuteri kokio serverio ar neuzsimi torrentais su emulems juo pilnai uztenka , o torrentus ir visa kita tai siuncios per ubuntu ten tai jauciu kad yra nemazai windowsu virusu , bet Linuxsams jie kazkaip nemaiso . Beje dar yra nesiojamas ( kuri tikrai nesiojuos kai reikia ) pas mane su Vista HP tai jis visai be antivirusines (nesugalvojau kokia rasytis taip ir liko be antiviruso) ir irasytos tik kelios papildomos programos kaip Opera ir 7zip ir nieko veikia iki dabar nie karto nereikejo safemode ar kuo panasaus , o jau metai su virsum . Kuo nepasakysi apie win XP kuri anksciau buvo ja tai virusai greit uzpuldavo matyt Vista nelabai populiari tarp ju yra . :roll:
Image

PoHas
Posts: 9
Joined: Sat Jun 30, 2012 3:48 pm

Re: Antivirusinės programos

Postby PoHas » Thu Jul 26, 2012 12:52 am

Nod32 labai patenkintas. Yeini y koky website turinty kenkeju kazkokiu, vsio, blokuoja ta adresa ir tak diela. :D

tikvienas
Posts: 6
Joined: Sat Apr 14, 2012 8:51 pm

Re: Antivirusinės programos

Postby tikvienas » Sat Aug 18, 2012 5:27 pm

Sveiki. Turiu ESET NOD 32 SMART SECURITY 5.2.9.1. Atidarius jo valdymo langa ,,Home" yra skirsnis ,,Number of scanned objects: xxx" (skaicius vis dideja). Kaip butu galima isjungti toki skanavima? Kodel jis skanuoja ? Ar po skanavimo jis pats sustos ? ACIU UZ BET KOKIA PAGALBA.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Antivirusinės programos

Postby RainmakerLTU » Tue Aug 21, 2012 3:43 pm

čia pasyvus skenavimas, kaip supratau... antivirusas po biškį skenuoja failus, kai kompas nelabai ką turi veikti. todėl tie skaičiai ir didėja. pasyvų skenavimą galima išjungti ir naudoti tik tada kai nori - t.y. kai norėsi skenuoti, turėsi pats ir paleisti skenavima, nustatyti ką skenuoti, kokius failų tipus, ar kuriuos diskus, katalogus ir pan.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

Green
Posts: 22
Joined: Wed Jul 02, 2008 1:44 pm

Re: Antivirusinės programos

Postby Green » Sat Aug 25, 2012 10:08 am

Mano windows7 64bit Microsoft essentials antivirusinė atsinaujina ,bet kažkaip netinkamai,pvz atnaujinimo mse 1.133.376.0 čia neegzistuoja .Windowsai nelabai legalūs ;)Jei rankiniu būdu bandysiu http://www.microsoft.com/security/porta ... s/ADL.aspx
iš čia parsisiųst naujausią atnaujinimą ar įdiegiant neišlys koks windows genuine checker?sakau paklausiu,nes mse į kompą instaliavau ne aš. :)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Antivirusinės programos

Postby Atlantas » Mon Nov 19, 2012 8:32 pm

Mano windows7 64bit Microsoft essentials antivirusinė atsinaujina ,bet kažkaip netinkamai,pvz atnaujinimo mse 1.133.376.0 čia neegzistuoja .Windowsai nelabai legalūs ;)Jei rankiniu būdu bandysiu http://www.microsoft.com/security/porta ... s/ADL.aspx
iš čia parsisiųst naujausią atnaujinimą ar įdiegiant neišlys koks windows genuine checker?sakau paklausiu,nes mse į kompą instaliavau ne aš. :)
Kiek pamenu negalima čia kalbėti apie nelegalius dalykus.

Orby
Posts: 2
Joined: Tue Nov 27, 2012 6:16 pm

Re: Antivirusinės programos

Postby Orby » Tue Nov 27, 2012 6:20 pm

Sveiki. Naudoju ESET SS. Kompiuteristas buvo padares man su Tnod up pasword finder kad paspaudes atsinaujinta slaptazodis ir viskas veikia puikiai. Kazkas atsitiko ir dabar kiekviena kart (o taip atsitinka kas savaite) reikia isjunkt antivirusine isirasyt password finderi per naujo ir ijunk ji. Vel aktyvavus eset jis automatiskai ta programa istrina ir uzblokuoja. Gal kas pasakytu kaip padaryt kad jos neblokuotu ir netrintu? dekui

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Antivirusinės programos

Postby Atlantas » Tue Nov 27, 2012 6:25 pm

Gal kas pasakytu kaip padaryt kad jos neblokuotu ir netrintu? dekui
Tiesiog nueiti, ir nusipirkti.

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Antivirusinės programos

Postby arnie » Tue Nov 27, 2012 6:48 pm

Isirasyk programa i usb atmintine ar cd diska . Dar gali nueiti i eset programa ir panaikinti blokavima .
Image

Orby
Posts: 2
Joined: Tue Nov 27, 2012 6:16 pm

Re: Antivirusinės programos

Postby Orby » Wed Nov 28, 2012 10:15 pm

Dar gali nueiti i eset programa ir panaikinti blokavima .
Gal galetum pasakyt kaip tai padaryt?

Green
Posts: 22
Joined: Wed Jul 02, 2008 1:44 pm

Re: Antivirusinės programos

Postby Green » Fri Nov 30, 2012 7:19 am

Mano windows7 64bit Microsoft essentials antivirusinė atsinaujina ,bet kažkaip netinkamai,pvz atnaujinimo mse 1.133.376.0 čia neegzistuoja .Windowsai nelabai legalūs ;)Jei rankiniu būdu bandysiu http://www.microsoft.com/security/porta ... s/ADL.aspx
iš čia parsisiųst naujausią atnaujinimą ar įdiegiant neišlys koks windows genuine checker?sakau paklausiu,nes mse į kompą instaliavau ne aš. :)
Kiek pamenu negalima čia kalbėti apie nelegalius dalykus.
Klausimas šiaip jau buvo apie antivirusinę,gan greit atsakymą gavau kitame forume,kuris maniau irgi jau miręs kaip ir šis.
P.S Vis tiek ačiū Atlantai,kad nelikai abejingas mano klausimui.Pasirodo galima kalbėt

Vito
Posts: 73
Joined: Thu Dec 03, 2009 5:06 pm

Re: Antivirusinės programos

Postby Vito » Fri Jan 24, 2014 4:40 pm

Ka rekomenduotumet windows 8? Bandziau rasytis security essentials, bet ismete kad jau yra kazkoks windows 8 saugumas. Ka patart?

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Antivirusinės programos

Postby Atlantas » Sat Feb 08, 2014 9:05 pm

Ka rekomenduotumet windows 8? Bandziau rasytis security essentials, bet ismete kad jau yra kazkoks windows 8 saugumas. Ka patart?
Tai Jūs bandėte rašyti jau esančią antivirusinę. Ji yra kartu su Windows 8
Patarti dėl anti virusinių sunku. 80-90 % vartotojų mano, kad jei kompiuteryje yra anti virusinė, tai galima "landžioti" bet kur, ir siųstis bet ką. Labai dažnai tenka matyti nustebusius žmonių veidus, kai pasakau, kad pas juos kompiuteriuose yra virusų. Jie taip tikroviškai stebisi, ir su tokiu vos ne pykčiu sako man, juk pas mus yra anti virusinė, tai iš kur gi tie virusai :D
Atsiminkite visiems laikams, kad geresnės anti virusinės kaip kad Jūs pats nerasite.


Return to “Kompiuterinės programos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests

cron