Reikia nuomonės apie ausine "Beats by dr dre solo HD"

Lituoklius į rankas
Korniux
Posts: 1
Joined: Mon Nov 26, 2012 6:56 pm

Reikia nuomonės apie ausine "Beats by dr dre solo HD"

Postby Korniux » Mon Nov 26, 2012 7:25 pm

Ka manot apie šias ausines? Ar jos tinka klausant dubstep, pop, dnb, electro. Kartais rap, rock. Ir ar tinka kokį filmą pažiūrėti ar žaidima pažaisti ?

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Beats by dr dre solo HD

Postby RainmakerLTU » Tue Nov 27, 2012 2:46 am

Bendrai apie Beats.

nežinau apie ausines, bet laptopas su beats audio, niekuo neišsiskiria skambesiu iš kitų. Atseit turi subwooferį... gal ir turi, dar neardžiau, nors nelabai man ir rūpi, bet kas labiausiai nervina, kad Dr. Dre pasidarė pinigo iš oro, leisdamas naudoti savo vardą ir pan., nes laptopas negali normaliai bosuoti, nes paprasčiausiai trūksta vietos jame wooferiui, vienžo geriausias prikolas, kad klaviatūra raudonai šviečia :D
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
kodinis1
Rašytojas
Posts: 1581
Joined: Fri Oct 15, 2010 10:59 am
Location: Vilnius

Re: Reikia nuomonės apie ausine "Beats by dr dre solo HD"

Postby kodinis1 » Fri Mar 08, 2013 8:36 pm

Code: Select all

nes laptopas negali normaliai bosuoti, nes paprasčiausiai trūksta vietos
Nu ar ne ........? Nu ble..!
Korpuse taip bet per ausis (ausdinės) lupa (pas mane yra VGN-CS110 leptepas gal 4-ų metukų bet foru duos kas garsui ką vaizdui) . O stacionaras net korpuse dinamikų neturi.
Ir iš vis kas ber anochroizmas melstis stacionaram? Nieks jų dabar nebenaudoja ir programinė įranga rašoma ne jiems taip pat ir žaidimai.
Nu nejau potencialus žaidimų pirkėjas (ne vagis) turės namuose "DĖŽE" žaidimams.
Kiekvienas turėjo ar bent matė kineskopinius (vamzdelinius) televizorius. Kol kas ta technologija leidžia tiem prietaisams dirbt ilgiau. Bet ateina vietoje liumenisensinių lempų šviesos diodai. Ir turim patikimumą. Mes kaip afrikos tauta isikabine į senas technologtijas.
Apie ką aš čia šneku?
-Po metų lęptepai jau atgyvena bus.
Nu VYRAI nepykit. Bet tap jau yra iš pradžių garo mašina po to vidaus degimo variklis o dabar visai neaišku kass :) .
P.S.
Jei kam kils durnu klausimų pasiskaitykit technologiją. Nemanau kad kas baigęs mokslus gamintu "plytos" dydžio ir namus šildančius procesorius.
Jai viskas išbandyta ir niekas nepadeda, skaitykit instrukcija!

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Reikia nuomonės apie ausine "Beats by dr dre solo HD"

Postby RainmakerLTU » Thu Mar 21, 2013 3:07 am

Jei ble, tai ble


pala, o kodėl visgi ble?..

ausinės... nu lupa, nu ir tegu lupa, o man gal nepatinka ausinės, aš gal mėgstu klausytis bent penkių kolonėlių kambary, t.y. gauja satelitų kampuose ir subas. Man gal žemas dažnis turi "per kepenis eiti" kaip sako. Beje kas mašinose taip klauso - idiotai, nes negirdi jokių kitų dažnių, tik ritmiką. Kam tada kūrėjas kūrė, žodžius, melodiją ir pan.? Teįrašo vien bumčiką žemadažnį, ir tokiems "klausytojams" užteks, nes, kaip minėjau, nieko daugiau nesigirdi.

Ir jokios ausinės neatstos tikro medinio subo.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
kodinis1
Rašytojas
Posts: 1581
Joined: Fri Oct 15, 2010 10:59 am
Location: Vilnius

Re: Reikia nuomonės apie ausine "Beats by dr dre solo HD"

Postby kodinis1 » Thu Mar 21, 2013 9:01 am

Tai koks skirtumas? Jungiam leptepa kaip ir stacionarų ir klausom. Aš taip pastoviai groju.
Jai viskas išbandyta ir niekas nepadeda, skaitykit instrukcija!


Return to “Elektronika”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron