Perku auto už 25000Lt

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Akulla » Mon Apr 07, 2008 11:45 am

http://search.delfi.lt/cache.php?id=98824F2CDB371D80
http://www.trade.lt/index.php?id=64342& ... w=naujiena
http://www.ve.lt/?data=2006-07-31&rub=1 ... 1154279580

ir taip visa google... parketinis visureigis

parketinis visureigis yra skirtas vazineti plentu... pabandyk su tokiu biski rimciau imauti ir tabaluosi ant dugno. aukstis beje 19.5 cm
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Ezeras » Mon Apr 07, 2008 12:40 pm

o tu paieškok youtubei video rav4 offroad. (p.s. dar neskaičiau straipsnių nėr kada)
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Arthuras » Mon Apr 07, 2008 1:47 pm

Nu mdaaaa Ežeras. Kai nenusišnekėtum, tai gal niekas ir nekomentuotų. NUO KADA RAV4 NEPARKETINIS VISUREIGIS BLIA? Nu tiesiog žodžių trūksta. Ta niva šimtą kart geriau pravažiuos nei tas RAV4. Būtent Ežeras pakomentuok kad japonai NR.1? Aš niekur neteigiu jog visi vokiečiai NR.1. Bet šitaip teigti be išvis argumentų, vaikiška. Mercedesai nauji(perkant už 25000lt tai dar to padoraus amžiaus išeis kai MB dar nenusidirbo į...) kokybės atžvilgiu smarkiai krenta. Visi žurnalai taip rašo, ir internete pasiskaityk. Nebėra tos mercediškos kokybės. Senesni modeliai tai yra legenda. O dabar nusipigino totaliai...

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Ezeras » Mon Apr 07, 2008 2:12 pm

Nu mdaaaa Ežeras. Kai nenusišnekėtum, tai gal niekas ir nekomentuotų. NUO KADA RAV4 NEPARKETINIS VISUREIGIS BLIA? Nu tiesiog žodžių trūksta. Ta niva šimtą kart geriau pravažiuos nei tas RAV4. Būtent Ežeras pakomentuok kad japonai NR.1? Aš niekur neteigiu jog visi vokiečiai NR.1. Bet šitaip teigti be išvis argumentų, vaikiška. Mercedesai nauji(perkant už 25000lt tai dar to padoraus amžiaus išeis kai MB dar nenusidirbo į...) kokybės atžvilgiu smarkiai krenta. Visi žurnalai taip rašo, ir internete pasiskaityk. Nebėra tos mercediškos kokybės. Senesni modeliai tai yra legenda. O dabar nusipigino totaliai...
**** gi sakau kad neskaičiau aš tų tavo straipsnių! Ir sakau kad galiu klysti dėl rav4! Tu skaityk ką aš rašau. Sorry, gal tada maišau rav4 su discovery. Na sakykim nesigilinam. Man asmeniškai japonai Nr 1, nes 1. Jų varikliai yra neužmušami (neskaitan senų mazdų). 2. Važiuoklė ant tiek paprasta kad irgi dirba be problemų ir su ja nekylą didelių problemų. 3. Man asmeniškai jų išvaizda patinka, nes jų modeliai vis kažkuo išsiskiria ko negalėčiau pasakyti apie AUDI. 5. Vienintelis mano akim trūkumas tai kad senesni modeliai mėgsta kirmyti.

Beje mersą ir siūlau ne naują nes už 25k neišeis, o jau bus senesnis ir geras, beto į naują naują mersą nespjaučiau.
TU MODERATORIUS, BET MATAU NESKAITĘS DAR TAISYKLIŲ.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Arthuras » Mon Apr 07, 2008 6:03 pm

Negalima teigti jog VISŲ japonų varikliai įspūdingai ilgai tarnauja. Toli gražu... Dėl pakabos taip pat būna išimčių ir t.t. O dėl dizaino ginčytis negalima. Yra tokių šlykščių japonų kad ojojoj. Man patinka Audi dizainas, bet aš nevarau ant kitų.(plius audi lenkia daugumą japonų tiek savo technologijomis, tiek surinkimo kokybe ir kt.) Pažvelk truputį plačiau... Teigimas jog būtent visi japonai geriausi juokingai skamba...

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Ezeras » Tue Apr 08, 2008 3:08 pm

A6 ir nesakai kad VISŲ 100% yra tokių kurie miršta iškart. Pakaba taip pat nėra išimtis, ji irgi gali suušti vis dėlto tai juk mašina. Na dėl išvaizdo nesiginčijama, bet kaip kažkas čia sakė kad japonai visi baisūs. Namanau, kad Audi lenkia japonus surinkimu ir technologijom. Gal ten ir turi kažko nesveikai mandro ko paprastam žmogui tikrai nereikia.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Arthuras » Tue Apr 08, 2008 4:17 pm

Įmantriomis technologijomis kaip visokie kompai ir t.t. tai žinoma japonai pirmauja. Bet salono kokybė tai vienintelis Lexus gali lygintis... Kaip tik japonai linksta prie tokių technologijų kurių nereikia įprastam žmogui...

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Ezeras » Tue Apr 08, 2008 4:33 pm

Įmantriomis technologijomis kaip visokie kompai ir t.t. tai žinoma japonai pirmauja. Bet salono kokybė tai vienintelis Lexus gali lygintis... Kaip tik japonai linksta prie tokių technologijų kurių nereikia įprastam žmogui...
Oi kaip dryščiau ginčytis.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Akulla » Tue Apr 08, 2008 5:02 pm

dw nenusisnekam gerai... tema visai kitokiam diskutavimui sukurta buva... kurkit savas ir svaikit apie dalykus, kuriu neturit...
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Arthuras » Tue Apr 08, 2008 5:12 pm

Dar vienas. Koks skirtumas turi ar ne. Tai jau ir savo nuomonės negali išsakyt. Ir nereikia čia tikėtis jog tokiam mažam forume apie automobilius, visi šnekės į temą...

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Akulla » Tue Apr 08, 2008 5:16 pm

viska galima, bet tam skirk savo poteme... cia kaip bobu forume kartais... klausia patarimo apie spuoga, o gauna atsakyma apie analinius santykius...jei atsiminciau kur ta skaiciau tai linka imesciau :D
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

PiZZA
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sun Jan 06, 2008 12:59 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby PiZZA » Tue Apr 08, 2008 5:33 pm

Japonai tikrai yra vieni iš geriausių automobilų gamintojų. Žinau, kad SUBARU firma yra irgi labai gera( tik neprisimenu kas jį gamina). Audi yra labai geras automobilis, joje irgi negali sakyti, kad nėra jokių kompų ar panašiai. Dabar pastebėjau, kad visi automobilių gamintojai į automobilius pradėjo kišti š***. MB tikrai nebeatrodo "krūtai" kaip seniau. Dabar net nebepanašūs į savo protėvius. Kažkas sakė, kad TOYOTA geras automobilis. Iš tiesų taip ir yra. Perka tėtis mano AutoBild žurnalą ir aš mėgstu pasižiūrėti automobilius. Apie tą patį auto kitame numerije vis kitaip kritikuoja :D Kiekviena automobilių firmą išleidžia ir lūženą ir gėri. Mano mamos draugė nusipirko MB C kalsės 2006m. tai tas MB važiuoja lyg taburėtė, o mano A6 kaip laivas. Taigi būna ir prastų, ir gerų automobilukų :)
My Skype: fireleparkour
ۜ๖ۣۜDﻩмคηтคﮎ๖

My PC
Intel Core 2 Quad 2.33GHz | 2x2048MB DDR2 800MHz | 750GB HDD | nVidia GeForce 9500GT 1024MB DDR2

http://www.aceris.lt <--- "Aceris", UAB | C.H.E.B.R.O.S Traškiai

wyt3nizz
Rašytojas
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 18, 2007 5:15 pm

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby wyt3nizz » Sun Apr 20, 2008 1:29 pm

audi A6 man labai patiko, bet dabar neųkasiu. Liko 5000 €. O ką manot apie volkswagen passat ? vakar buvau mašinų turguj kaune tai nelabai kas krito į akį.
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1834974 ( passat sedanas )
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1810112 ( passat universalas )
arba kažką is BMW
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1526383 ( 520i )
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1830375 ( 5 class )
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1807184 ( 523i berods )

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1804913 ką apie šitą manot ? verta ?
AMD Sempron 3000+ 1.81 GHz; MB:MSI S754 K8M800; RAM:1GB; VGA:Nvidia Corp GeForce FX 5200+; HDD:Seagate (80 GB); OS:Microsoft Windows 7; PSU: 300w
Apple MacBook White - Intel Core 2 Duo T5600 1830 MHz; 1GB RAM; 120GB HDD; Mac OS X & Win

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Akulla » Sun Apr 20, 2008 2:17 pm

linkciau prie pirmu dvieju eksplotacijos atzvilgiu, paskui volvo, paskutine BMW - nepatinka ir viskas :)

VOLVO gerai, jei normaliai uzlaikyta ir neges daznai idealus variantas, bet kai suges - kainuos bet koks mazmozis daug :)

VW - darbinis arklys :) remontas pigiau nei VOLVO :)
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Perku auto už 25000Lt

Postby Ezeras » Sun Apr 20, 2008 4:30 pm

Pridursiu dar sakinį kad po tam tikro laiko pas VOLVO pradeda pro kažkur tepalai lašėt (nepamenu pro kur) ir tai joms visoms liga (: remontas nėra LABAI JAU brangos kaip minėjo Akulla, bet netoks pigus kaip VW (:
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz


Return to “Auto, moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron