0-100

asphalt
Posts: 470
Joined: Tue Jul 18, 2006 10:03 am

0-100

Postby asphalt » Mon Apr 07, 2008 11:40 am

Sveiki. Aš dažniausiai renkuosi dyzelinius variklius turinčiu automobilius. Gal važiuoji ne taip smagiai kaip su benzinu, bet už tą pačią sumą gali nuvažiuoti toliau, taigi sutaupai pinigų... Beje, kaip Top Gear vedejas pastebejo, važiuoti komfortiškiau, nes nereikia dažnai junginėti pavarų...
Dabar toks reikalas... Kaip žinote daugumą gamintojų į dyzelinius automobiliu deda turbiną (kiti net twin-turbo), dyzeliukai turi daugiau sukimo momento ir pan... Atsižvelgiant į automobilio dydžio ir variklio tūrio santykį su jais galima smagiai pasivažinėti... Dabar dažnai į golf klasės automobilius montuojami 1,7l-1,9l TD varikliai yra tikrai pakankami (jau nekalbu apie BMW 325 TDS :D ). Nekalbu apie drag'ą, bet važiuoti smagu, auto nedūsta. Vis dėlto, atsiranda žmonių, kurie užsispyrę lyg ožiai tvirtina, kad jų automobilis greitesnis, nes jie:
A. Turi automobilį, kurio variklis banzininis
B. Jų automobilio variklis turi daug arklių
C. Yra geros filmos, kuri garsėja sportiniais automobiliais

Man nusispjauti, aš turiu gerą tarpinę tarp vairo ir sėdynės...
Dabar esmė, gal žinote, kur galima gauti duomenų, kurie susiję su autmobilių greitėjimu.
0-100 Km/h. Gal yra koks psl, kur būtų šia duomenys.
Taip pat būtų smagu, kad jūs pasidalintumėte savo patirtimi bei pasakytumėte, kas jūsų manymu turi daugiausia įtakos automobilio sportiškumui.
Attack

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: 0-100

Postby Akulla » Mon Apr 07, 2008 11:46 am

parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

Manxboy
Posts: 679
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:19 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: 0-100

Postby Manxboy » Mon Apr 07, 2008 11:57 am

Su šiais teiginiais drysčiau ginčytis.
A. Turi automobilį, kurio variklis banzininis - bus greitesnis automobilis jei jis bus su benzinu.
B. Jų automobilio variklis turi daug arklių - taip jis bus greitesnis jei pas jį bus daugiu arklių nei pas tave.
C. Yra geros filmos, kuri garsėja sportiniais automobiliais - tokią nesamonę girdžiu pirmą kartą ir tikiuos paskutinį.
Last edited by Manxboy on Mon Apr 07, 2008 12:12 pm, edited 1 time in total.
Image__Image___Image__Image

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: 0-100

Postby Akulla » Mon Apr 07, 2008 12:02 pm

desi dujas?
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

Manxboy
Posts: 679
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:19 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: 0-100

Postby Manxboy » Mon Apr 07, 2008 12:05 pm

Dėsiu, nepagailėsiu 2500lt dujom IV kartos ipurškimui.
Image__Image___Image__Image

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: 0-100

Postby Akulla » Mon Apr 07, 2008 12:07 pm

nori traukos ir deda dujas... geras derinys... man patinka ypac didzialitriu automobiliu savininkai... 3 literiai ir dujos... numirti galima is juoko...
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

Manxboy
Posts: 679
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:19 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: 0-100

Postby Manxboy » Mon Apr 07, 2008 12:15 pm

nori traukos ir deda dujas... geras derinys... man patinka ypac didzialitriu automobiliu savininkai... 3 literiai ir dujos... numirti galima is juoko...
Arba tu nesupranti nieko arba apsimeti. Idomu kiek sumokėsi už benziną su 3 litrais važinėjant, todėl ir dedasi dujas.
Image__Image___Image__Image

asphalt
Posts: 470
Joined: Tue Jul 18, 2006 10:03 am

Re: 0-100

Postby asphalt » Mon Apr 07, 2008 1:10 pm

Su šiais teiginiais drysčiau ginčytis.
A. Turi automobilį, kurio variklis banzininis - bus greitesnis automobilis jei jis bus su benzinu.
B. Jų automobilio variklis turi daug arklių - taip jis bus greitesnis jei pas jį bus daugiu arklių nei pas tave.
C. Yra geros filmos, kuri garsėja sportiniais automobiliais - tokią nesamonę girdžiu pirmą kartą ir tikiuos paskutinį.
Nebūtinai... Būna silpnų benzininių variklių (pvz 1,4), kur vos juda, todlė mane nervina toks posakis mano geriau traukia, nes pas mene benzinas... na ir kas, pas mene gal 2,5 turbo-dyzelis... Kažkada man vienas žmogus irodinėjo, kas su VW passat 1,8 l ar 2.0l, benzinu aplenks mane su BMW 3 2,5 turbo dyzeliu... Gaila, kad BMW ne mano buvo, o draugo... Gaila ir to žmogaus...

Arkliai, is dalies tu teisus.. Tik klausimas kiek daugiau... Ka reiškia tarkim 50 Arklių daugiau automobiliui, kuris už maniškį sveria daugiau kokiais 700 AG? Nelabai ką...

Dėl C tai nežinau, bet kiti yra tiek įsitikinę, kad Audo, VW AR tarkim BMW yra geriausias, kad net į duomenis nežiūri
Attack

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: 0-100

Postby Arthuras » Mon Apr 07, 2008 1:42 pm

Gerai žmonės. Baigiam nusišnekėt. Benzininis, tai toli toli toli gražu nereiškia jog jis galingesnis, jamant vienodo tūrio variklius. Pamirškit. Kiek galima kalti šitą taisyklę? Antra ne vien AG esmė. Esmė dar ir sukimo momente. Manxboy. Suprask. Dujos yra šūdas ir taškas. Nebent tiesioginis įpurškimas. O junginėti tarp benzo ir dujų tai išvis... Plius nežinau nei vieno dujų savininko kuriam nei kartą būtų nesublūdiję dujų sistema. Tai šaudo tai dar koks biesas. Po to. Jei kalbėti apie pasatą su 1.8 T(B5) ir 325TDS(e36, nes e46 tokios nėra), tai tam BMW *** totaliai. Atsiliktų per kelis kilometrus nuo to passato. O jei lyginti paprastą 1.8 tai aišku kaip diena. :)
Neisekeik

asphalt
Posts: 470
Joined: Tue Jul 18, 2006 10:03 am

Re: 0-100

Postby asphalt » Mon Apr 07, 2008 2:34 pm

Ten atrodo B4 arba B3 pasatas buvo, be turbinos... Aš tik noriu pasakyt, kad žmonės kartais pervertiną vien tą faktą, kad benzinas. Dar geriau kai pagal variklio tūrį vertina... Juokas ima
Attack

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: 0-100

Postby Ezeras » Mon Apr 07, 2008 4:53 pm

nori traukos ir deda dujas... geras derinys... man patinka ypac didzialitriu automobiliu savininkai... 3 literiai ir dujos... numirti galima is juoko...
O tu esi ką nors girdėjas apie tiesiogini įpurškimą? Ir isidėjsu tas rimtas dujas naujausios technologisjos AG ir greičio neprarandama.
Plius nežinau nei vieno dujų savininko kuriam nei kartą būtų nesublūdiję dujų sistema. Tai šaudo tai dar koks biesas.
Aš žinau. Tai žmonės kurie dedasi tikras dujas t.y. nepagaili pinigų ir isideda tiesioginį ipurškimą ir dar ten visoki kitoki biesą.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: 0-100

Postby Arthuras » Mon Apr 07, 2008 5:59 pm

Hmmm. Auto geriausiu atveju už tarkim kokį 15k dujas deda už 3500lt. Durnumui ribų nėra. Jau geriau tada dyzelį pirkt. Ir tuo pačiu nejusi nei dujų smarvės ir t.t. Na čia jau kaip kam. Bet kai į tarkim Audi A6 2.8 Quattro deda netiesiogines dujas tai ***. Lohizmas ne tas žodis. Nieko tuoj užrauks dujų kainas iki nežmoniškų kainų ir pasibaigs... :mrgreen:
Įsiplauk burną.

User avatar
NikazZ
Posts: 835
Joined: Thu Jul 13, 2006 2:09 pm
Location: Panevėžys-Kaunas
Contact:

Re: 0-100

Postby NikazZ » Mon Apr 07, 2008 10:33 pm

Kokios dar duju smarves?? Jei pirksi rimta duju iranga, ir ne pats ja montuosi tai nejusi nei kvapo nei kokio kito diskomforto..
Jus cia prisiklause dieduku is kaimo pasaku apie duju smarves is 20 metu senumo ju
auto i kuriuos patys garaziuke pries 15 metu susidejo duju iranga, kuria gavo is kaimyno uz snapso bonka tai gal tokia duju yranga ir smirdi..
HCC '95 D15B7

Manxboy
Posts: 679
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:19 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: 0-100

Postby Manxboy » Tue Apr 08, 2008 7:17 am

Nusišnekat čia...
Arthuras irodik man kad dujos yra Š :D Matau labai geras akspertas esi :D Net juokas neima iš tokių
Image__Image___Image__Image

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: 0-100

Postby Arthuras » Tue Apr 08, 2008 11:45 am

Pažiūrim kiek kad ir po LABAI gerų dujų įrangos varikliai nulinksta?(žinoma jūs įrodinėsit jog blogai įdėjo ir t.t.) Iš šūdo vaško neišspausi nejaugi sunku suprast? Man užtenka degalinėje to dujų kvapo pravažiavus pro tą vietą kur dujas pilsto. Plius dar niekad nesi garantuotas jog įpils kokybiškas. Dėl tiesioginio dujų įpurškimo tai galbūt. Bet ir tai kainos dujų kils smarkiai(prognozuoja taip). Čia taikau tiem kur su karvėm važinėja ir deda dujas. Ypač juokinga kai su BMW 7 ar Audi A8 ar kita panašios klasės auto su 4 litrų varikliu ir deda dujas. Nu lohizmas totalus. Ir išvis amžinas ginčas dėl tų dujų. Mano nuomone geriau tuos 4k lt investuot į ekonomiškesnį dyzelį(arba į naujesnį benziną).


Return to “Auto, moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron