Lietuvos draudimas

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Lietuvos draudimas

Postby Chatori » Wed Sep 30, 2009 8:39 am

Sveiki,
Gal kas yra susidūręs su šia kompanija, norėčiau sužinoti ar greitai jie atlygina nuostolius?
Mat esu girdėjęs įvairiausių gandų .. Sako ne taip ir skubiai jie ten viską tvarko ..
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Solbergas
Posts: 110
Joined: Mon Jan 26, 2009 1:24 pm
Location: Birzai

Re: Lietuvos draudimas

Postby Solbergas » Wed Sep 30, 2009 8:44 am

priklauso nuo kokios sumos apsidraudes, kuo didesne suma tada jie greiciau susisuks.

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Lietuvos draudimas

Postby Chatori » Wed Sep 30, 2009 9:01 am

priklauso nuo kokios sumos apsidraudes, kuo didesne suma tada jie greiciau susisuks.
Nelabai supratau?
Kalbu apie automobilio draudimą.
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Solbergas
Posts: 110
Joined: Mon Jan 26, 2009 1:24 pm
Location: Birzai

Re: Lietuvos draudimas

Postby Solbergas » Wed Sep 30, 2009 9:17 am

aisku, as tai neskubejau, nuejau i draudimo brokerius jie man pasiule PZU draudima, dar jie pasijuoke PZU kilusi is lenkijos, tai ir draudimas pigesnis ir patikimesnis. Siap naudoju PZU neturiu problemu. Lietuvos draudimas gal ir patikimas, bet brangesnis.

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Lietuvos draudimas

Postby Chatori » Wed Sep 30, 2009 9:26 am

aisku, as tai neskubejau, nuejau i draudimo brokerius jie man pasiule PZU draudima, dar jie pasijuoke PZU kilusi is lenkijos, tai ir draudimas pigesnis ir patikimesnis. Siap naudoju PZU neturiu problemu. Lietuvos draudimas gal ir patikimas, bet brangesnis.
Ir? Neįsižeisk, bet man įdomu ar greitai po avarijos Lietuvos draudimo kompanija atlygina nuostolius, o ne kur patsai tamsta esi apdraudęs savo transporto priemone ..
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

gataz
Posts: 182
Joined: Mon Apr 28, 2008 12:19 pm

Re: Lietuvos draudimas

Postby gataz » Mon Oct 05, 2009 11:56 pm

aisku, as tai neskubejau, nuejau i draudimo brokerius jie man pasiule PZU draudima, dar jie pasijuoke PZU kilusi is lenkijos, tai ir draudimas pigesnis ir patikimesnis. Siap naudoju PZU neturiu problemu. Lietuvos draudimas gal ir patikimas, bet brangesnis.
Ir? Neįsižeisk, bet man įdomu ar greitai po avarijos Lietuvos draudimo kompanija atlygina nuostolius, o ne kur patsai tamsta esi apdraudęs savo transporto priemone ..
Jei pasistengsi savo dokumentus greit tvarkyt del nuostolio tai ir gausi greitai. Siaip nesistengia jie vilkint, cia mazesniu kompaniju bruozas.

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Lietuvos draudimas

Postby Chatori » Tue Oct 06, 2009 6:06 pm

Gal ir ne jų bruožas, bet vilkina tai gerai jie, nors aišku čia kaip kam, kitam savaitė gal tik mažmožis, bet žinote į darbą tai vykti reikia, o remontuoti niekas neima kol draudimas neperveda reikalingos sumos .. Nervina ..
Šeip tema galima ir rakinti .. Matosi, jog velka ir vilks dar jie .. :(



///Rakinu, jei ką kreipkitės ir atrakinsiu (Villy_xD)
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS


Return to “Auto, moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests