Blog'as ar pan. apie auto

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Arthuras » Fri Jul 13, 2007 12:41 pm

Aš ne ant BMW varau, o ant jaunimo kuris galvoja kad papigiai gerą automobilį nusipirks. Ir plius dar labai aukštos klasės. Nusiperka trantą keliolikos metų senumo ir dar pasikėlę važinėja. Fui...

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Ezeras » Fri Jul 13, 2007 3:38 pm

Aš ne ant BMW varau, o ant jaunimo kuris galvoja kad papigiai gerą automobilį nusipirks. Ir plius dar labai aukštos klasės. Nusiperka trantą keliolikos metų senumo ir dar pasikėlę važinėja. Fui...
Tai tu man psiūlyk už tokią kainą gerą automobilį? Visi jie yra keliolikos metų senumo ir nemanau, kad astsirastu toks jaunuolis kuris sugebėtu nusipirkti ne keliolikos, o kelių metų senumo mašiną.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Arthuras » Fri Jul 13, 2007 5:08 pm

Yra jaunimo daug kuriems tėvai parūpina auto :lol: O šeip man juokas ima iš nabago studento kuris perka BMW už 5k lt. Po to centus skaičiuoja ant benzino. Ir vaidina pasikėlusį ir keikia visas kitas automobilių markes nes jis su savo BMW yra Dievas. O jei kas sugenda sumoka tiek kad galėtų tokią pat auto nusipirkt... Ir man kyla abejonės koks malonumas gali būti važiuoti su 20 metų automobiliu? Viskas nudremžta, varikliai nuvargę... Vot čia galima pažvengt: http://ablforum.sniegas.lt//viewtopic.php?t=389 "turtingas" jaunimas... :lol:

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Ezeras » Fri Jul 13, 2007 5:48 pm

Yra jaunimo daug kuriems tėvai parūpina auto :lol: O šeip man juokas ima iš nabago studento kuris perka BMW už 5k lt. Po to centus skaičiuoja ant benzino. Ir vaidina pasikėlusį ir keikia visas kitas automobilių markes nes jis su savo BMW yra Dievas. O jei kas sugenda sumoka tiek kad galėtų tokią pat auto nusipirkt... Ir man kyla abejonės koks malonumas gali būti važiuoti su 20 metų automobiliu? Viskas nudremžta, varikliai nuvargę... Vot čia galima pažvengt: http://ablforum.sniegas.lt//viewtopic.php?t=389 "turtingas" jaunimas... :lol:
Mažai tokių tėvų kurie gali parūpinti naują gerą auto. Jei pas tave tokie tai tau gerai. Beto kiekvienam pagal skoni ir kažko naujesnio už tokią kainą nelabai ir paimsi ir šeip esi durniu jei tau pagrindinis rodiklis automobilio METAI. NEsakau, kad senas BMW pasižymi patikimybe, bet kas ką nori ir tą ir perka, o jei vislaik galvosi, kad va nusipirksiu mašina o jei ji suges ir tada man kainuos brangiai. Kiekviena mašina turi brangių detalių ir kiekvienai mašinai kainuoja priežiura, tai kad jei suges tai suges. Koks skirtumas ar tau BMW variklis užlink ar VW jei neturėsi pinigų nei to neremontuosi, nei to.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Benas
Rašytojas
Posts: 2466
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:29 pm
Location: Kuršėnai

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Benas » Fri Jul 13, 2007 6:34 pm

Apie auto nusimanyti netrukdo teisių neturėjimas.

O, apie kompiuterį nusimanyti, netrukdo jo neturėjimas? :)
Sulyginai. Tesiu neturėti nelygu mašinos neturėti. Man nebuvo 17, o jau paturėjau 4 laužus. Šiais laikais mašiną isigyti prilygsta ledų nusipirkimui.

Stalker
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:16 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Stalker » Fri Jul 13, 2007 8:36 pm

Gal galite offtopicą baigti?
Man tai jūsų tokie- kas teisesnis- ginčai, nepatinka... :x
Tai pasirašo Mobiless, DemoN, ezeras.
Kai pradėsiu parašysiu... Beje kuo kas padėti galėtumėt? Jeigu tai būtų blog stiliaus puslapis užtektų tik straipsnių ir naujienų rašymui :(

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Arthuras » Fri Jul 13, 2007 8:56 pm

Aš dabar nebūsiu ilgokai. Jei neatrašysiu nenustebk ;) O kai būsiu namie galėsiu prisidėti tekstų rašymui ir kt. ;) Ir beto Ežeras tikrai aš į metus per daug nežiūriu. Bet visgi 20 metų auto jau bus nutrinta, sėdynės išsisedėjusios ir nusitrynusios, pakaba išbarškinta.

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Ezeras » Fri Jul 13, 2007 9:44 pm

Nieks ir neliepia pirkt 87 metų CHULIGANKĖS. :)
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

maksas
Posts: 586
Joined: Thu May 24, 2007 12:48 pm

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby maksas » Sat Jul 14, 2007 12:12 am

Tesiu neturėti nelygu mašinos neturėti. Man nebuvo 17, o jau paturėjau 4 laužus.
Nu ir, labai didelis auto žinovas buvai neturėdamas 17 metų? :) Ir ką tu su tais laužais veikei, be teisių? Ardei? :)
O, gal kokiam ralyje dalyvaudavai?

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Ezeras » Sat Jul 14, 2007 11:01 am

Visų pirma, perkat automobilį, o ne metus!
Antra, tos vadinamosios "chuligankės" yra puikūs automobiliai! Jei nesat važiavę su sutvarkyta, tai geriau patylėkit, nes juokinga skaityt. Tik kad dabar daug kas yra iš jų issityčioję... Man su 88-ųjų sutravytu e30 dešimt katų maloniau važinėti, nei su 1998 japonu ar siauraakiu. Jaučiu nei su vienu normaliu BMW nesat važiavę, tai tai ir šnekat. Tvarkymas ne pigus, srebia, bet vairavimo malonumas atperka viską.
Nu va nors vienas gudras. :) Pritariu šitai minčiai, bet žiūrint koks dar tas japonas 98metų.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Arthuras » Sat Jul 14, 2007 8:25 pm

Prietelis nusišnekėjai aplamai. Jei tau ženkliukas padaro geresniu važiavimu prašom. Abejoju ar su 88 metų 3 BMW kuris jau kaip nuvarytas kuinas važiuoti maloniau nei su 98 metų Honda Legend. Sakau nesi turbūt prieteli važiavęs su nauju automobiliu. Aš esu tiek su nauju Honda Accord, tiek prieš tai gaminamu Honda Legend važiavęs. Patikėk. Geriau nei tavo 88 gimimo BMW 3. Kuriame nėra jokių patogumų. Nu vienu žodžiu. BMW vergas...

User avatar
anonimas
Posts: 706
Joined: Tue Apr 03, 2007 11:00 am
Location: Kėdainiai

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby anonimas » Sat Jul 14, 2007 9:41 pm

Man jau tie BMW 3 nuvalkioti atrodo, seniau madoje budavo...Ir esu vaziaves su ja , kai suka posuki atrodo tuoi nuvaziuos nuo kelio, o kaip pavezino su HONDA accord ex 2000m. visai kitas vaziavimas.Ir stabilesne ir grzesne.
Nevok - valdzia nemegsta konkurentu!

maksas
Posts: 586
Joined: Thu May 24, 2007 12:48 pm

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby maksas » Sat Jul 14, 2007 9:43 pm

Kalbat kaip penkiamečiai.

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby Ezeras » Sun Jul 15, 2007 12:48 am

nuvalkioti? :D :D Susitvarkyk tu ta BMW kaip nauja su visa važiuokle, variklu, pakaba ir pamatysi kas yra važevimas. Kam šnekėt, kam patilėt. Beto kur BMW 88 metų kur 98 metų auto, beto imk 88 metų BMW ir 88 metų HONDA tai net nebus ko lyginti, taip pat kaip ir su 98 metų BMW su 98 metų HONDA.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
anonimas
Posts: 706
Joined: Tue Apr 03, 2007 11:00 am
Location: Kėdainiai

Re: Blog'as ar pan. apie auto

Postby anonimas » Sun Jul 15, 2007 1:27 am

nuvalkioti? :D :D Susitvarkyk tu ta BMW kaip nauja su visa važiuokle, variklu, pakaba ir pamatysi kas yra važevimas. Kam šnekėt, kam patilėt. Beto kur BMW 88 metų kur 98 metų auto, beto imk 88 metų BMW ir 88 metų HONDA tai net nebus ko lyginti, taip pat kaip ir su 98 metų BMW su 98 metų HONDA.
Taip man jie atrodo nuvalkioti, atsibode.Kaip ir kokios dainos :D nu bet vienu zodziu tingiu gincytis man ir taip tos markes bmw negrazus.
Nevok - valdzia nemegsta konkurentu!


Return to “Auto, moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron