Automobilių gamintojas

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Sun Feb 24, 2008 9:02 am

Jei nors kiek domėtumeisi, tai dyzeliną net amerikiečiai baigia pripažint... :D

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Automobilių gamintojas

Postby Ezeras » Sun Feb 24, 2008 10:57 am

Jei nors kiek domėtumeisi, tai dyzeliną net amerikiečiai baigia pripažint... :D
Jei amerikieciai pripazysta tai cia jau rodiklis typo? :D
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Sun Feb 24, 2008 12:10 pm

Ir vėl Ežeras nusišneki. Amerikiečiai iki šiol nesuko galvos ir gamino labai didelius benzininius variklius. Kurie nepasižymėjo labai didele galia. Bet net tokie "bukapročiai" kaip jie jau pripažįsta dyzelius.

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Automobilių gamintojas

Postby Ezeras » Sun Feb 24, 2008 1:21 pm

Ir vėl Ežeras nusišneki. Amerikiečiai iki šiol nesuko galvos ir gamino labai didelius benzininius variklius. Kurie nepasižymėjo labai didele galia. Bet net tokie "bukapročiai" kaip jie jau pripažįsta dyzelius.
Tai tu pats nusišneki. Aš ir pats žinau ką jie gamindavo ir ką gamina, bet jei amerikonai pripažįsta tai nėra rodiklis.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Benas
Rašytojas
Posts: 2466
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:29 pm
Location: Kuršėnai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Benas » Sun Feb 24, 2008 2:04 pm

Jei domėčiausi??? Man visiškai nesvarbu ką amerikonai naudoja ir ką pripažįsta. Debilai jie visi tenai. O aš asmeniškai nepripažįstu dyzelio ir man jie nepatinka. Dyzelis traktoriui pats tas.

User avatar
anonimas
Posts: 706
Joined: Tue Apr 03, 2007 11:00 am
Location: Kėdainiai

Re: Automobilių gamintojas

Postby anonimas » Mon Feb 25, 2008 9:09 pm

Gers bajeris :mrgreen: Jei gerai supratau, tu čia bandai pasijuokti iš dyzelinių auto perspektyvų. Dėja. Dyzelinas valdo! :P
Tiesiog sakau taip, jei dyzelis galingesnis butu :D
Nevok - valdzia nemegsta konkurentu!

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Tue Feb 26, 2008 8:09 pm

JAV ir dabar gamina dydelius niekam tikusius benzinus. Bet jau pripažįsta ir dyzeli, nes tai ekonomiška, galinga transporto priemonė. Ir pamatysit kuo toliau tuo dyzeliai populiarės ir taps daug kuo pranašesni už benziną. Traktorius, ne traktorius, bet jei nuvažiuoji nemažai tai yra daug pigiau ir t.t. Plius ką kalbėti apie įspūdingą sukimo momentą.

User avatar
Benas
Rašytojas
Posts: 2466
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:29 pm
Location: Kuršėnai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Benas » Wed Feb 27, 2008 12:23 am

Važiuoju nedaug, o jei ir daugiau tai bent tyliai. Ar bent su maloniu ausiai sportinio kamino sniokstimu. :D

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Wed Feb 27, 2008 4:11 pm

Na taip. Jei automobilis 10 metų senumo, tai žinoma kad tyliau. Bet dabartiniai dyzeliai tylumu nei kiek nenusileidžia benzinui.

http://www.youtube.com/watch?v=83kfDOucjK0

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Automobilių gamintojas

Postby Ezeras » Wed Feb 27, 2008 6:21 pm

Na taip. Jei automobilis 10 metų senumo, tai žinoma kad tyliau. Bet dabartiniai dyzeliai tylumu nei kiek nenusileidžia benzinui.

http://www.youtube.com/watch?v=83kfDOucjK0
Tu nori pasakyt kad D4D dyzelis dirba tyliau už benzina?

EDIT:
1. Savo tuo linku pats save paneigei, nes dyzelis gan riebei gavo malkų nuo bendzo.
2. Tu suprantu kad ten salonas tokiu pribombasu prikištas, visokių garsą slopinančių medžiagų ir panšaus plauko gėrybių. Jei matuotum atidarytu kapotu prie varikliu dyzelis dirbtu dar garsiau.
3. Sutinku tik su vienu tavo faktu, kad dyzeliai vejasi benzina ir jie vis darosi tobulesni, bet jiesm dar yra ką nuveikti kol pasivys benziną.
Last edited by Ezeras on Wed Feb 27, 2008 6:45 pm, edited 1 time in total.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Wed Feb 27, 2008 6:36 pm

Prie ko čia būtinai D4D? Realiai neatkreipiau dėmesio į Toyotų D4D garsą. Kažkaip nepakliuvo arba nepamenu. Anaiptol jei garso izolkė labai gera viduje tikrai tas garsas nėra baisus. Man tas kurkimas duslus netgi maloniai skamba. Aš tik bandau įrodyti kad nėra naujų tobulų dyzelinų garsas toks baisus kaip jūs įsivaizduojat. Ir išvis nesuprantu jūsų priešiškumo dyzeliams. Pvz. naujo BMW 530d Audi A6 3.0 TDI garsas man asmeniškai malonesnis nei benzino, o trauka jie nenusileidžia panašiems benzinams.

Mobiless
Rašytojas
Posts: 1156
Joined: Fri Oct 20, 2006 7:47 pm
Location: Kėdainiai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Mobiless » Wed Feb 27, 2008 7:16 pm

JAV ir dabar gamina dydelius niekam tikusius benzinus. Bet jau pripažįsta ir dyzeli, nes tai ekonomiška, galinga transporto priemonė. Ir pamatysit kuo toliau tuo dyzeliai populiarės ir taps daug kuo pranašesni už benziną. Traktorius, ne traktorius, bet jei nuvažiuoji nemažai tai yra daug pigiau ir t.t. Plius ką kalbėti apie įspūdingą sukimo momentą.
Amerikiečiai neperka dyzelių dėl to, kad pas juos labai mažos benzino kainos. Todėl jiems neapsimoka pirkti dyzelio.
My NoteBook: Intel Core 2 Duo T7300 2.0GHz/17.0"/2GB/160GB/DVD+-RW/GeForce 8600GT/WLAN/BT/Vista Premium

User avatar
GeltonaŽaliaRaudona
Rašytojas
Posts: 1568
Joined: Thu Nov 08, 2007 6:51 am

Re: Automobilių gamintojas

Postby GeltonaŽaliaRaudona » Wed Feb 27, 2008 7:30 pm

BMW 8-) , Hammer(jau kiek pabodo) :? , Škoda Oktavia (labai ekonomiška) :roll:
8 GB HDD, 128 MB RAM, Dual ARM 11 332 MHz CPU, 3D Graphics HW Accelerator

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Automobilių gamintojas

Postby Ezeras » Wed Feb 27, 2008 7:49 pm

Prie ko čia būtinai D4D? Realiai neatkreipiau dėmesio į Toyotų D4D garsą. Kažkaip nepakliuvo arba nepamenu. Anaiptol jei garso izolkė labai gera viduje tikrai tas garsas nėra baisus. Man tas kurkimas duslus netgi maloniai skamba. Aš tik bandau įrodyti kad nėra naujų tobulų dyzelinų garsas toks baisus kaip jūs įsivaizduojat. Ir išvis nesuprantu jūsų priešiškumo dyzeliams. Pvz. naujo BMW 530d Audi A6 3.0 TDI garsas man asmeniškai malonesnis nei benzino, o trauka jie nenusileidžia panašiems benzinams.
D4D prie to kad pats sakiai apie naujų varyklių garsas tylesnis nei bendzinu ar bent panašus tia aš tau parodžiau kad anaiptols. Aš priesš dyzelių garsa neturiu nieko prieš, bet nereikia čia pūst myglos, kad jie dyrba tyliau ar bent vienodu garsu, jei salone nesigirdi to garso dar nereiškia kad jie dirba tyliau. Toyotoi kad ir senoi praktiškai negirdėti dyzelio garso, apie benzina as išvis nebešneku. Traukia panašiai kaip ir benzinas, bet deja benzinas vis dar vienu žingsniu toliau nei dyzelis.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Thu Feb 28, 2008 6:18 pm

Visada yra išimčių. Bet esmė kad gamintojai tokie kaip BMW Audi Mercedes-Benz, pagamina tokius dyzelinius variklius, kurie tikrai nekarkia.
Dėl JAV. O tai dėl ko tu galvoji jie jau po truputį pereina prie dyzelio? Todėl kad ten benzinas po truputį brangsta. Taigi. Baigiam šitą diskusiją.


Return to “Auto, moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron