Automobilių gamintojas

User avatar
anonimas
Posts: 706
Joined: Tue Apr 03, 2007 11:00 am
Location: Kėdainiai

Re: Automobilių gamintojas

Postby anonimas » Mon Mar 10, 2008 2:15 am

Jei pasiteisintu butu labai gerai. Tarsa ko gero dvigubai labiau sumazetu.
Nevok - valdzia nemegsta konkurentu!

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Mon Mar 10, 2008 1:20 pm

Man pavyzdžiui giliai nusispjaut ant tos taršos. Kažkaip visiškai nerūpi. Man automobilyje svarbu išvaizda trauka, interjeras, patikimumas, pakabos komfortas, ekonomiškumas. Ir viskas. O ten teršia ar neteršia tai man asmeniškai dzin.

User avatar
anonimas
Posts: 706
Joined: Tue Apr 03, 2007 11:00 am
Location: Kėdainiai

Re: Automobilių gamintojas

Postby anonimas » Mon Mar 10, 2008 8:11 pm

Manai smagu tokiam Vilniuje, pasedejus stoteleje ilgiau, pradeti kosinti arba, kad svaigtu galva?
Reikia saugoti zeme- motule :) Jau ir taip tarsa ant kritines ribos.
Nevok - valdzia nemegsta konkurentu!

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Automobilių gamintojas

Postby Ezeras » Mon Mar 10, 2008 8:22 pm

Man pavyzdžiui giliai nusispjaut ant tos taršos. Kažkaip visiškai nerūpi. Man automobilyje svarbu išvaizda trauka, interjeras, patikimumas, pakabos komfortas, ekonomiškumas. Ir viskas. O ten teršia ar neteršia tai man asmeniškai dzin.
Nu tai iš tavo tokių šnekų ir pasimato tavo "LYGIS".
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

Gknight
Posts: 652
Joined: Mon Jul 17, 2006 5:41 pm
Location: Anykščiai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Gknight » Mon Mar 10, 2008 10:05 pm

Man pavyzdžiui giliai nusispjaut ant tos taršos. Kažkaip visiškai nerūpi. Man automobilyje svarbu išvaizda trauka, interjeras, patikimumas, pakabos komfortas, ekonomiškumas. Ir viskas. O ten teršia ar neteršia tai man asmeniškai dzin.
Labai amerikietiškas požiūris... :roll: Gaila.
Image

User avatar
Benas
Rašytojas
Posts: 2466
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:29 pm
Location: Kuršėnai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Benas » Tue Mar 11, 2008 10:26 pm

Hem hem.. Kiek is jusu nevaziuojat iki parduotuves su masina, o einat pesciom ar su dviraciu? Jei jus tokiu zodziu nepasakot tai nereiskia, kad jus kitokie todel ponuliai nevarykit ant to kuris bent drasos turi pasakyti kaip yra, o ne vaidint angelus. Jei jau jusu toks aukstas lygi tai prasom parduokit ratus ir pirkit arklius-gamtos netersit...

P.S. nepriimkit nieko asmeniskai.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Wed Mar 12, 2008 9:38 am

Kvailiai atsiprašant. Jūs galvojat vieni keli susirinkę apsaugosit tą Jūsų žemę "motulę" važinėdami su "švariomis" mašinomis? Nejuokinkit gerai? Benai sutinku su tavo nuomone ;)

P.S nuo arklių kvapas irgi nekoks :lol:

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Automobilių gamintojas

Postby Ezeras » Wed Mar 12, 2008 12:40 pm

Hem hem.. Kiek is jusu nevaziuojat iki parduotuves su masina, o einat pesciom ar su dviraciu? Jei jus tokiu zodziu nepasakot tai nereiskia, kad jus kitokie todel ponuliai nevarykit ant to kuris bent drasos turi pasakyti kaip yra, o ne vaidint angelus. Jei jau jusu toks aukstas lygi tai prasom parduokit ratus ir pirkit arklius-gamtos netersit...

P.S. nepriimkit nieko asmeniskai.
Tokių yra nedaug ir neivienas iš mūsų taip nedaro, bet man asmeniškai nėra nusišikti ar teršia aplinką ar ne. Jei būtų pasirinkimas iš dviejų identišku mašinu tik viena teršia aplinką o kita ne, tai kad ir būtų šiektiek brangesnė aš imčiau tą kuria neteršia. Nežinau kaip jūs. Aišku, aš ten pirkdamas nežiūrių į taršą ir pnš, bet man nėra px, kaip pasakė arthurasm.
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
anonimas
Posts: 706
Joined: Tue Apr 03, 2007 11:00 am
Location: Kėdainiai

Re: Automobilių gamintojas

Postby anonimas » Wed Mar 12, 2008 2:17 pm

Hem hem.. Kiek is jusu nevaziuojat iki parduotuves su masina, o einat pesciom ar su dviraciu? Jei jus tokiu zodziu nepasakot tai nereiskia, kad jus kitokie todel ponuliai nevarykit ant to kuris bent drasos turi pasakyti kaip yra, o ne vaidint angelus. Jei jau jusu toks aukstas lygi tai prasom parduokit ratus ir pirkit arklius-gamtos netersit...

P.S. nepriimkit nieko asmeniskai.
Tarkim is Kedainiu i Palanga su arkliuku, paatostogauti vaziuosiu diena gal ir daugiau :D
Nevok - valdzia nemegsta konkurentu!

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Wed Mar 12, 2008 3:44 pm

O jei tektų rinktis tarp galingo ir taršaus ir silpno bet ekologiško? Kodėl man atrodo kad ir kiek knistum protą čia mum vistiek imtum galingesnį variantą. Vienas dalykas tas kad žmones neturi už ką nusipirkti lietuvoje naujo. Taigi tu vienas imdamas ekologišką auto nieko nepakeisi, kai gamyklos išverčia tonas š visokio.

User avatar
Benas
Rašytojas
Posts: 2466
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:29 pm
Location: Kuršėnai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Benas » Wed Mar 12, 2008 3:45 pm

Koks mano reikalas? Jūs tipo labai mylit gamtą - neterškit patys...

User avatar
anonimas
Posts: 706
Joined: Tue Apr 03, 2007 11:00 am
Location: Kėdainiai

Re: Automobilių gamintojas

Postby anonimas » Wed Mar 12, 2008 4:55 pm

Koks mano reikalas? Jūs tipo labai mylit gamtą - neterškit patys...
O kas sake apie reikalus? O as myliu gamta :D
Nevok - valdzia nemegsta konkurentu!

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Re: Automobilių gamintojas

Postby Ezeras » Wed Mar 12, 2008 8:14 pm

O jei tektų rinktis tarp galingo ir taršaus ir silpno bet ekologiško? Kodėl man atrodo kad ir kiek knistum protą čia mum vistiek imtum galingesnį variantą. Vienas dalykas tas kad žmones neturi už ką nusipirkti lietuvoje naujo. Taigi tu vienas imdamas ekologišką auto nieko nepakeisi, kai gamyklos išverčia tonas š visokio.
Žiūrint koks labai galingas auto ir žiūrint kas per labai silpnas.... Pvz jei būtų Audi A6 3.2 ar koks ten motoras stovi ir būtų kokai xm sakykim Toyota corolla 1.3 tai net negalvodamas imčiau Toyotą. :) Nors kaip ten su ta ekologija neaišku :)
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Automobilių gamintojas

Postby Arthuras » Fri Mar 14, 2008 3:50 pm

Agha. Gamtos mylėtojai ir saugotojai :lol:

PiZZA
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sun Jan 06, 2008 12:59 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Automobilių gamintojas

Postby PiZZA » Sun Mar 16, 2008 3:28 pm

Nu pavizdziu mano tevai nusipirko Audi A6 quattro 2.8 V6 (325AG) su Euro 5 standartu. Tai gamtos netersia, nors ir galingas variklis. O siaip esu linkes prie Audi, nes dabar isleido kaip R8, LeMans, TT RDS ir pan. Ta pati R8 turi V12 varyklį, 6,8L, 490AG ir Euro 5 standartas

P.S Euro 5- tai naujas Europos sąjungos įtatymas, kuris pradės galioto 2010m., kuris uždraus važineti su automobiliais, kurie neturi šio standarto :)
My Skype: fireleparkour
ۜ๖ۣۜDﻩмคηтคﮎ๖

My PC
Intel Core 2 Quad 2.33GHz | 2x2048MB DDR2 800MHz | 750GB HDD | nVidia GeForce 9500GT 1024MB DDR2

http://www.aceris.lt <--- "Aceris", UAB | C.H.E.B.R.O.S Traškiai


Return to “Auto, moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron