Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

aivariuxas
Posts: 25
Joined: Sat Jan 06, 2007 10:42 pm
Contact:

Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

Postby aivariuxas » Mon Mar 24, 2008 2:33 am

Sveiki ,

Kokį aparatą patartumėt pirkt iki 500lt nu maximum 600? Aš noreciau fuji,
kol kas radau tokius variantus, ką galit apie juos pasakyt, ar patart dar kokių?

FUJIFILM FINEPIX A820 8MPIX 3XZOOM SD&XD
http://www.gerakaina.lt/new/product_inf ... _id=439307

FUJIFILM FINEPIX FX-F480 BLACK 28-112MM
http://www.gerakaina.lt/new/product_inf ... _id=472059

NIKON COOLPIX S200 7.1M 3XZOOM SILVER
http://www.gerakaina.lt/new/product_inf ... _id=415674

CANON POWERSHOT A560
http://www.icg.lt/style/index.php?&mid=48&cid=121

SONY DSC-W110 7MPIX 3XZOOM 2.5 LCD HDMI



Ir dar norėjau paklaust: ar verta žiūreti i tokias firmas, kaip samsung, pantax ar dar kokias?

Bet man dabar pasirodė dar vienas super variantas Fuji A900 http://www.fujifilm.com/products/digita ... index.html
400 lt ir dar liks pakankamai kortai įdeklui , ir kas man labiausiai patiko, kad yra stabilizatorius , ką manot apie šį aparatą?

P.S. Ar a900 tinka sdhc kortos ar jos tas pats kaip paprastos sd?
google rulezzz

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas

Postby RainmakerLTU » Mon Mar 24, 2008 9:31 am

Stabilizatoriais patarčiau per daug nesižavėti, nes atseit stabilizuodami, jie tik realiai padidina ISO ir viskas :)

O šiaip rinkis tokį, kad naudotų AA Nikelio akumuliatorius pakraunamus, tada neturėsi bėdos su energija (ličio akumuliatoriai brangūs, palyginti su AA ir nepatogūs).

Taip pat norėčiau priminti kad milijonų kiekis apsprendžia tik nuotraukos dydį iki kokio galima atspausdinti, taigi jei nesirengiate gaminti reklaminių "paklodžių", tai kam mėtyti pinigus milijonams, geriau palaikyti juos kokiam kitam "navarotui".

Pentaksai nėra blogi aparatai, bet jei rinkčiausi, tai tik iš nuo praeitų metų gamybos, nes tas jų SLR najausias gali konkuruoti su Olympus, Nikon, Canon analogais (na bent siekia tokių aukštumų ir tas sveikintina).

o tas už 400 šimtus tai eilinė muilinė tik kad su 9 milijonais ir tiek. (na visi tinka šiam apibūdinimui; Nikonas dargi net su akumuliatorium ličio... :) )

Siūlau pasirinkti modelį su 4-6 milijonais iš Olympus gaminių, visada renkuosi ir rekomenduoju.

http://www.dpreview.com - aprašymai.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas

Postby Atlantas » Mon Mar 24, 2008 9:35 am

Iš kur tu ištraukiai,kad A900 yra stabilizatorius?Mano žiniomis jo ten nėra,o iš tavo išvardintų variantų rinkčiaus antrą.Kas dėl kortos,tai į A900 dedasi xd arba sd kortos.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas

Postby RainmakerLTU » Mon Mar 24, 2008 9:37 am

Kolega, pažiūrėjus į nuotrauką, susidaro toks įspūdis, nes ten rašo apie tai.:)

Fotoaparato nuotraukoje matosi meniu punktas.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas

Postby Atlantas » Mon Mar 24, 2008 9:39 am

Kolega, pažiūrėjus į nuotrauką, susidaro toks įspūdis, nes ten rašo apie tai.:)
Čia rašo visai ką kitą: http://www.fotofabrikas.lt/items/FujiFi ... A-900.html

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas

Postby RainmakerLTU » Mon Mar 24, 2008 9:42 am

eee... dpreview irgi nemini jokio stabilizavimo... A900

bet kokiu atveju, nieko neprarandam... kitais žodžiais tariant - aparatas susipažinimui su skaitmena.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

impressive
Posts: 445
Joined: Mon Jun 25, 2007 11:22 am
Location: Ukmergė

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas

Postby impressive » Mon Mar 24, 2008 11:50 am

Samsung kompaktiniais fotoaparatais siūlau labai nesidomėti, nes kiek teko maigyti skirtingus jų modelius, nė vienas nebuvo labai geras.
Pentaksai nėra blogi aparatai, bet jei rinkčiausi, tai tik iš nuo praeitų metų gamybos, nes tas jų SLR najausias gali konkuruoti su Olympus, Nikon, Canon analogais (na bent siekia tokių aukštumų ir tas sveikintina).
Kažko nesupratau - kuo čia dėti SLR?
Siūlau pasirinkti modelį su 4-6 milijonais iš Olympus gaminių, visada renkuosi ir rekomenduoju.
Jei gali, argumentuok, kodėl siūlai Olympus, nes teko skaityti daug nusiskundimų būtėnt dėl jų kokybės.

aivariuxas
Posts: 25
Joined: Sat Jan 06, 2007 10:42 pm
Contact:

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

Postby aivariuxas » Mon Mar 24, 2008 12:50 pm

Jeigu galit, pasakykit tikslius modelius, o ne gamintoją , o dėl stabilizatoriaus http://www.fujifilm.com/products/digita ... epix_a900/
apačioj rašo, kad yra, ar čia koks netoks? Šiaip aš irgi olympus norėčiau, bet pažiūrėjau, kad jie visi labai brangus. Aš turėjau seną mju-300(turiu ir dabar, bet sugedo slaideris ir jis neįsijungia). Ar už 500 lt galima nusipirkti geresnį už mano buvusį ? Šiaip labai norėčiau kuo geresnes makro funkcijos, o dėl akumuliatoriaus tai nematau čia minuso, mano senasis turėjo LI-ion akumą ir niekada nebuvo problemų.

Dar radau fe-230 (olympus), tik kad aš jų nenoriu dėl XD kortų, jos brangios, man geriau sd.
Last edited by aivariuxas on Tue Mar 25, 2008 6:43 pm, edited 1 time in total.
google rulezzz

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

Postby Atlantas » Mon Mar 24, 2008 12:59 pm

Kokią muilinyčią bepasirinktum didesnio skirtumo vistiek nepastebėsi,aš pastebėjau kad telefonai su 3,2 ar 5 mp paveiksluoja lygiai taip pat kaip muilinyčios,kai kuriais atvejais net geriau ;)

aivariuxas
Posts: 25
Joined: Sat Jan 06, 2007 10:42 pm
Contact:

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

Postby aivariuxas » Tue Mar 25, 2008 11:21 pm

tai kaip jum atrodo a900 geriau fotkintu uz mju 300(3.2 mega pixseliu) ?
google rulezzz

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

Postby RainmakerLTU » Wed Mar 26, 2008 12:13 am

Olympus FE170 kokį dabar turiu, už 500 įkandamas, tiek praeitais metais mokėjau, be lito ar cento :)

O jo makro tai yra įprastas ir dar pagerintas, kai veikia iš 5-10 centimetrų, nes užsifiksuoja fokusas. Konkrečiai šio modelio fokusavimas į juodą spalvą yra tragedija, bet tai vienintelis trūkumas, kurį pastebėjau (bet galima prasukti fintą, kai sufokusuojamas tokiu pačiu atstumu esantis objektas ir po to objektyvas nuvedamas į "taikinį"), filmuoja neribotos trukmės video, na kiek telpa į kortą ir pilną prifilmuos, jei nesustabdysi arba nenusprogs akumuliatoriai.

Apie Pentaksus norėjau pabrėžti, kad tik SLR pavykęs, nes muilinės, nepatiko man visai kiek bandžiau...

xD kortelės tikrai brangesnės už SD, bet jau dabar nežymiai, ir trūkumas kad nesirakina, bet čia nėra verkiant reikalinga funkcija, manau...

Dirbau ateljė, tai visa technika buvo Olympus, "stambiausias" buvo 4 milijonų, šiaip asmeniškai man patogiausias meniu ir funkcijos, paprasta ir suprantama, apskritai apie visus kalbėti sudėtinga, reikia apie konkrečius modelius, tada labiau galima gilintis į privalumus ir trūkumus.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

aivariuxas
Posts: 25
Joined: Sat Jan 06, 2007 10:42 pm
Contact:

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

Postby aivariuxas » Wed Mar 26, 2008 1:23 pm

del FE170 tai dabar yra naujasniu fe serijoj pvz 210 230 270 310 ir visi uz maziau nei 500 lt turbut biski geresni, o kas nors man galit atsakyt i gal siektiek duran klausima bet man taip atroda ; Ar nuotraukos kokybe tiesiogiai priklauso nuo matricos dydzio ? ir ar tai vienas svarbiausiu dalyku renkantis fotoaparata ? ir isvis ka manot apie olympusu Fe serijos modelius ? dabar bms kiek paziurejau rimciau pradejau ziureti i fe 210 kaip jum atrodo jis geresnis negu A900? nes jo matrica beveik dvigubai didesne

jauciat is pazystama gausiu F30 pigei :twisted: :twisted: :twisted: beveik naujas ir tvarkingai laikyts krc ledas kaip dziaugiuos tai neisivaizduojat
google rulezzz

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

Postby RainmakerLTU » Thu Mar 27, 2008 12:16 am

Nuo matricos dydžio priklauso, kokio dydžio (formato) nuotrauką galėsi atspausdint - kuo daugiau milijonų, tuo didesnės rezoliucijos nuotraukos, tuo didesnio dydžio failai gaunasi ir automatiškai gali spausdint ant didelių lapų ir gerai atrodys.

FE310 nuo FE210 skiriasi daugybe pasirenkamų rezoliucijų ir dideliu ISO reikšmių pasirinkimu, tai esminiai skirtumai, na, dar dvigubai didesne rezoliucija filmuoja. Bet nemanau, kad labai dažnai naudotum 8 ar 7 milijonus, nebent nuotraukas naudosi reklaminiams skydams gatvėse. Normalioms nuotraukoms, visiškai pakanka 4-6 milijonų, mano nuomone.

O esminis skirtumas tarp FE210 ir FE170, kad pirmasis turi didesnį ISO intervalą, taigi gali kokybiškiau fotografuoti esant prieblandai ir šiaip tamselei, bet turėkime omeny, kad didesnis ISO duoda daugiau triukšmų (grūdo, taip sakant) ypač patalpoje ir su blykste. Bet spėju, FE210 fokusavimas į juodą spalvą turėtų būti geresnis, nei FE170.

Labai smagu, kad visi naudoja AA akumuliatorius.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

aivariuxas
Posts: 25
Joined: Sat Jan 06, 2007 10:42 pm
Contact:

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

Postby aivariuxas » Thu Mar 27, 2008 2:50 pm

bet li-on akumai irgi geri. pvz F30 yra 1800mah akumas ir jo uztenka labai ilgam laikui. zaidziu su juo visa diena ir batareikos indikatorius pilnas ziuresim kiek dar atlaikys
google rulezzz

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Skaitmeninis Fotoaparatas už 500Lt

Postby RainmakerLTU » Fri Mar 28, 2008 12:11 am

Aš ir nesakiau, kad dėl talpos ar "laikymo" jie blogi. Jie pranašesni prieš Ni-MH tik tuo, kad krauk kada nori, o anuos reikia iškrauti arba turėt iškraunantį pakrovėją. Problema atsiranda tada, kai turimasis Li-Ion nusibaigia ir reikia kažkuo pakeist, žiauriai reikia (su AA paprasta - dėk nors paprastas batareikas, kelioms dešimtims kadrų užteks), tai antras Li-Ion, palygint su AA, kainuoja brangiau. Dėl t.p. priežasties, jų neprisipirksi kokių penkių... Be to 1800 mAh talpa, jei kalbant apie AA, tai ne kas, reikėtų pamąstyti apie virš 2100. Nors gal čia kitokia specifika Li-Ion...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)


Return to “Muzika, video, foto, kinas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests

cron